Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin
3
70

De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,,suprafata de 26 mp, etaj 1, se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la 5-10 min de piata Iosefin,gara de nord,statii de firobuz,autobuz,tramvai,etc. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare casei. Persoanele interesate sunt rugate ...

1654 EUR/m2 | 26 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Investiție cu potențial: 2 apartamente + mansardă – Comison 0
15
4

Detalii principale: Suprafață utilă: 180 mp Teren: 827 mp, cu deschidere de 18 m 10 camere, 2 băi, 2 bucătării, balcon și 2 terase 2 garaje + acces auto în curte An construcție: 1981 Cărămidă, placă de beton peste etaj – ideală pentru mansardare Fundatie solidă, sobe de teracotă în toate camerele ...

1772 EUR/m2 | 180 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala superba -calea Buziasului Timisoara - Comision 0%
17
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o proprietate deosebita, casa individuala P+1E+POD, cu 5 camere, 3 bai, dressing, camara pentru alimente, camera tehnica si o terasa superba de 30 mp. Casa este situata in cal. Buziasului intr-o zona foarte buna din Timisoara, aproape de toate punctele de interes. ...

2283 EUR/m2 | 230 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in zona Printul Turcesc ,pretabil și pentru spatiu comercial .
9
12

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare Casa individuala in zona Fabric - Timisoara Pretabil atat pentru locuinta cat si pentru spatiu comercial. Este constructie mai veche,are regim de inaltime P,doua intrarii una are acces auto si cealalta este direct din strada. Toate utilitatiile,doua clime,geamuri ...

1271 EUR/m2 | 70 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
inchiriez apartament 2 camere Aradului 330 euro
5
1

inchiriez apartament 2 camere Aradului 330 euro

Inchiriez apartament cu doua camere Aradului piața verde, decomandat , mobilat si utilat , centrala, termopane, balcon inchis, 330euro,

60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 60 mp, zona Take Ionescu
9

Apartament 2 camere, 60 mp, zona Take Ionescu

BLITZ oferă spre închiriere un apartament modern complet mobilat, cu o suprafață de 60 mp. Apartament luminos, eficient compartimentat, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Este compus dintr-un dormitor cu dressing, bucatarie open-space, baie cu cada, hol cu spații de depozitare, balcon deschis. Se ...

60 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-40MP-Mobilat-Centrala-73.500 Euro! Neg
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim
20

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim

Apartament 2 camere, 62 mp utili, etaj 1/3 – Timișoara, zona Braytim Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat într-un bloc exclusivist din zona Braytim – una dintre cele mai liniștite și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Imobilul are un regim redus de înălțime (P+2E+Etaj ...

2141 EUR/m2 | 62 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera.
8
9

Proprietar vand garsoniera.

Proprietar vand gasoniera 21 mp in Blascovici etaj 3 in bloc izolat termic str Barzava2 3. Se vinde ca in poze.

1667 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 67 mp utili, mobilat și utilat, zona Bogdăneștilor
10

BLITZ va propune spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în zona Bogdăneștilor-Favorit, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea dispune de: -67 mp utili -3 camere -etaj 5 -se vinde complet mobilată și utilată Compartimentare practică: -living luminos -2 ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera zona Sagului
8
1

De inchiriat apartament 1 camera zona Sagului

De inchiriat apartamente aprox 40mp, in clădire noua, mobilate, utilate, aer condiționat, internet, TV etc. Sunt situate pe Blv Dâmbovița Zona Sagului, aproape de Nora. Clădirea dispune și de parcare proprie, care poate fi folosita noaptea și sau în weekend. Preț 300 luna Nu se accepta fumatori și ...

40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Lux 2 locuri de parcare Dumbravita
9

Lux 2 locuri de parcare Dumbravita

CAT Estate vă prezintă spre închiriere o proprietate deosebită, definită prin spații generoase și finisaje de înaltă clasă, situată într-una dintre cele mai căutate zone de la granița cu Timișoara. Design Interior Semnat de Branduri de Top Apartamentul dispune de o suprafață utilă impresionantă de 65 ...

65 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Complex et 2 langa Facultatea de drept 230 euro
5

Complex et 2 langa Facultatea de drept 230 euro

Ofer spre inchiriere garsoniera amenajata modern mobilata si utilata nou et 2in Complexul Studentesc pret 230 euro plus garantie si comision tel Dana

18 m2

Timisoara, Timis

Promovat
apartamente cu 1,2 si 3 camere-jabri nord residence
5

apartamente cu 1,2 si 3 camere-jabri nord residence

Alege un apartament inovator, proiectat pentru un stil de viață modern, economic și confortabil, în cadrul Jabri Nord Residence un ansamblu rezidențial de top iar locul de parcare este gratuit ! Construcție 100% cărămidă, cu izolație din vată bazaltică, ce asigură o protecție fonică și termică excelentă Încălzire ...

2319 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez case 4 camere, pompa de caldura , imobile noi Torontalului
10
10

proprietar inchiriez case individuale de inchiriat compuse din: 1 hol , 1 bucatarie , 2 dormitoare parter , 1 living, 1 birou-etaj , 1 spatiu depozitare , 1 baie , 2 loc parcare , gradina, complet mobilata si utilata incalzire cu pompa de caldura

93 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

vand teren cu autorizatie de duplex - torontalui Metro2- pret 120 euro m2
4
3

vand terenuri cu suprafete de 450-500mp cu autorizatie obtinuta de duplex duplexurile au 90-105 mp unitate zona Torontalului Metro2 pret 110 euro m2 fara autorizatie si 120 euro m2 cu autorizatie de construire

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vila cu 4 camere cu lift, jacuzzi și terasă panoramică tip penthouse
20

REX Imobiliare va propune spre vanzare o vilă individuală modernă, concepută pentru confort și lifestyle premium, situată în zona Freidorf, aproape de Lidl și principalele puncte de interes Comision 0%. Imobilul are o suprafata utila de 148 mp, amplasat pe un teren generos de 418 mp si este compartimentata ...

2432 EUR/m2 | 148 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Etaj 1 | Aradului-Regina Maria
20

Apartament 3 Camere | Etaj 1 | Aradului-Regina Maria

Disponibil acum pentru inchiriere un apartament compus din 3 camere, mobilat complet, gata de mutare, in Zona Aradului. Apartamentul este disponibil imediat, este in suprafata de 60mp utili+ 5mp Terasa, situat la etajul 1/8. Compartimentare: Hol Acces, Dormitor, Living+ Bucatarie open-space- iesirea ...

60 m2

aradului, Timisoara, Timis

Garsoniera in Complexul Studentesc
5

Garsoniera in Complexul Studentesc

Inchiriez garsoniera in Complexul Studentesc pe str Miorita nr 6 Garsoniera este la etajul 2 Se inchiriaza mobilata si utialta, conform pozelor. Incazirea este de la Colterm si cheltuielile sunt foarte mici! Chirie 1200 lei + garantie. Fara comision! Pentru vizionari, va rog sunati la nr de tele ...

18 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
4

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.
8

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.

Apartament cu 3 camere, etaj 3 4, renovat, totul nou, instalatia electrica a fost refacuta in totalitate, CENTRLA PROPRIE, balcon inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, izolat, complet mobilat si utilat, 125.000 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. 07 arata numarul

1923 EUR/m2 | 65 m2