Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera,de vanzare, zona Balcescu, Timisoara
9
1

Apartament cu o camera,de vanzare, zona Balcescu, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Balcescu. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 30 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor - ...

2557 EUR/m2 | 30 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere o garsoniera mobilata si utilata complet, confort 1, fiind decomandata, garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata utila de 25 mp. Se accepta animale de companie. Garsoniera se afla la 3 minute pietonal de Iulius Town!

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Universitatea de Medicina
4

inchiriere apartament 1 camera Universitatea de Medicina

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Telegrafului cu centrala proprie
4
155

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, se afla la etajul 2, avand o suprafata de 32 mp.

32 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec Soarelui langa Sus Plaza etaj 2 Centrala gaz Clima Mobilat Utilat totul nou
10
4

Ofer spre inchiriere apartament 3 camere decomandat spatios Zona Soarelui langa Sud Plaza ,Spital Judeteam piata parc scoala market mijloace de transport foarte multe locuri de parcare amenajate etaj 2 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima pozitie foarte buna Complet ...

65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean  Garaj sub bloc boxa
8
4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean Garaj sub bloc boxa

Vand apartament 2 camere confort semidecomandat spatios 55 mp plus Boxa Garaj sub Bloc cu acte Zona Girocului Spital Judetean foarte aproape de Complex Stadion Casa Tineretului marchet scoala mijloace de transport etaj 2 cu parchet faianta usi interioare schimbate termopane inclusiv balconul Mobilat ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Zona Lunei Centrala gaz Clima
8
8

Zona Lunei Centrala gaz Clima

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera decomandat spatios Zona Lunei aproape de Complexul Studentesc mijloace de transport market Lidl profi etaj 1 amenajat recent cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat pret 330 euro luna

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera in Piata Unirii
8

Ap cu 1 camera in Piata Unirii

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala (Piata Unirii) Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Este compus din: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

piata unirii , Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan
10
1

Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan

Vand 3 camere decomandate, vedere pe 2 parti , 68 mp utili+2 balcoane, etajul 3, boxa la subsol, acte la zi, accept credit bancar, centrala proprie, scara curata, ocupabil imediat, 156000 euro usor negociabil, tel.07 arata numarul

2294 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez birou SAD , etaj 1 cu lift, parcare
4
1

Inchiriez birou SAD , etaj 1 cu lift, parcare

Inchiriez birou , in cladire mixta de spatii comerciale, birouri si locuinte la intersectia Splaiul Nistrului cu strada Dacilor (la podul din Piata Badea Cartan). Deasupra de magazinul Profi. Suprafata 52 mp, doua incaperi , etaj 1 cu lift. Tot etajul e de birouri SAD .Acces in parcare privata gratuita. ...

52 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, parter
12
1

Apartament 3 camere, decomandat, parter

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la parter intr-un imobil P+4, cu terasa improvizata de actualul propietar in spatele blocului (acces din apartament). Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces; - Living open space ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dambovita
7
6

Garsoniera zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dambovita, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, aproape de centre comerciale si mijloace de transport, situata la etajul 4 intr-un imobil P+5, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere ...

1944 EUR/m2 | 18 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Langa ESO. Gradina proprie. Mobilat si utilat complet. 2 Bai.
15

Apartament cu 3 camere, langa benzinaria ESO, SPATIOS, complet mobilat si utilat, izolat, 2 BAI, terasa de 6 mp si curte proprie de 30 mp, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, loc de parcare inscris in CF. toata aparatura, electrocasnicele sunt noi si se ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, recent renovat, Iosefin
8

Apartament 3 camere, recent renovat, Iosefin

Golden Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 3 camere la parter cu demisol amenajat, șemineu funcțional, curte Vă prezentăm o proprietate recent renovată, situată într-o zonă liniștită,– ideală pentru cei care caută confort, intimitate și un ambient cald. ✔ Caracteristici principale: • ...

1740 EUR/m2 | 73 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Vila in zona Girocului, 168 mp
11

Vila in zona Girocului, 168 mp

ID: CP2841126 Golden Real Estate va propune spre vânzare o vilă spațioasă și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită și accesibilă din Calea Girocului. Imobilul este ideal pentru o familie numeroasă sau pentru investiție, datorită construcțiilor auxiliare din curte. Caracteristici vilă ...

3095 EUR/m2 | 168 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 53 mp, zona Spitalului Judetean
9

Apartament 3 camere, 53 mp, zona Spitalului Judetean