Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Sagului
5
165

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Sagului

Apartamentul este amplasat la etajul 2 si dispune de o suprafata utila de 85 mp. Compartimentarea este semidecomandata, fiind organizata astfel: 2 camera, 1 bucatarie, 2 baie si 1 living. Apartamentul beneficiaza de incalzire prin centrala termica proprie.Apartamentul este recent renovat si se ofera ...

85 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere, semidecomandat, 60 mp, parter, zona Lipovei
7

ID:P2071 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 60mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P/4, anul constructiei 1970. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1732 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Etaj 2 Complex Studentesc - loc de parcare !!
7
1

Idea Real Estate Investment va ofera spre inchiriere un apartamt cu 2 camere situat in Coplexul Studentesc la 10 min pietonal de UVT si Politehnica Timisoara compartimentat astfel : - 2 camere decomandate - bucatarie - baie - hol Confortul termic este asigurat de centrala proprie a cladirii si clima ...

50 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, open-space, Zona Torontalului
5

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Torontalului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Circumvalatiunii , Mega Image , McDonalds , central !!!
5
1

Circumvalatiunii , Mega Image , McDonalds , central !!!

Apartament cu 1 camera , mobilat , utilat , Calea Circumvalatiunii , langa McDonalds , vis a vis de Mega Image , 260Euro luna . Informatii la 0745346777 , La Brokeria Imobiliare .

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Iulius Mall , superpozitie !!!
8

Iulius Mall , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , centrala termica , mobilat , uitilat , langa Iulius Mall . Pret 350Euro , comision agentie 150Euro . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

40 m2

MALL, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
SAD de inchiriat 79 mp  - pretabil: CABINET MEDICAL. BIROU, SHOWROOM , ETC..Martir Gabriela Tako 3
20
3

SAD de inchiriat 79 mp - pretabil: CABINET MEDICAL. BIROU, SHOWROOM , ETC..Martir Gabriela Tako 3

VANZARE, INCHIRIERE DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67 mp spațiu ...

79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare – 3 camere,  Aradului Piața Verde
13

Apartament de vânzare – 3 camere, Aradului Piața Verde

Apartament de vânzare – 3 camere, Piața Verde (str. Dej) Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, în apropiere de Piața Verde, pe strada Dej. Locuința are o suprafață de 69 mp, este de confort 1, decomandat, cu o compartimentare ...

2072 EUR/m2 | 69 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 camere 53mp/utili – Sagului – Parter – 93.000 Euro
7

2 camere 53mp/utili – Sagului – Parter – 93.000 Euro

2 camere 53mp/utili – Sagului – Parter – 93.000 Euro 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Șagului, Timișoara Pentru detalii și vizionări: Adrian – 0734 124 679 (disponibil inclusiv în weekend) ✨ Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! Apartamentul ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament de 3 camere 2 bai, 2 balcoane, Loc de parcare Inclus/tva inclus
1
2

În căutarea unui apartament modern în Timișoara? Acest apartament cu 3 camere, situat în zona Mehala, este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și tehnologia de ultimă generație. Cu o suprafață utilă de 85 mp și doua balcoane de 7 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ...

1882 EUR/m2 | 85 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Spatiu 160 mp cu SAD pe artera principalaTimisoara
7
2

Spatiu 160 mp cu SAD pe artera principalaTimisoara

Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu , 160 mp cu SAD,parter,pretabil ca spatiu comercial, showroom, clinica medicala, banca,salon de infrumusetare, fitness, birouri, servicii sau oricare alta activitate, avand vitrine mari. Spatiul este in Timisoara situat pe artera principala cu trafic auto si ...

160 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan servicii si depozitare | Freidorf
5

Teren intravilan servicii si depozitare | Freidorf

District Real Estate va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan pentru constructii hale servicii si depozitare, in zona Friedorf in Timisoara pe strada Ioan Slavici, cu acces catre strada Ovidiu Cotrus. Coeficienti urbanistici: Suprafata: 7473mp P.O.T. = 50% C.U.T. = 1,0 Terenul dispune ...

7,473 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere MODERN, la doar cateva minute de CENTRU Take Ionescu
10

Va propunem spre inchirire apartament 3 camere cu o suprafata de 60 mp, MODERN, situat la etajul 3 din 10, cu lift, la un minut de semafor, Take Ionescu, cateva minute de CENTRU, MALL, intrarea de langa Profi, living, spatiu de luat masa, 1 bucatarie, 1 dormitor spatios, 1 baie, 1 hol, 1 birou. ( aragaz, ...

60 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 Camere Dacia
15
5

Apartament cu 3 Camere Dacia

Blitz va prezinta acest apartament cu vedere deosebită, spațiu generos și tot confortul de acasă – complet mobilat și utilat îți oferă 74 mp utili, la etajul 10 al unui bloc recent renovat (izolație și acoperiș refăcute), cu lift și toate utilitățile. Localizare premium – aproape de școli, grădinițe, ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  langa Bega Bujorilor
8
1

Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1 langa Bega Bujorilor

Investitie sigura 2 garsoniere independente Etaj 1 langa Bega Bujorilor Va propunem spre vanzare o proprietate ideala pentru investitie, situata in zona Buziasului, la cateva minute de Centrul Comercial Bega Bujorilor. Apartamentul a fost recompartimentat inteligent in doua garsoniere complet ...

1433 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului, spatios , etaj intermediar
10
1

Apartament 2 camere Sagului, spatios , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Sagului-Shopping City, la etajul 3 intr-un imobil cu regimul de inaltime P+4, decomandat, cu suprafata utila de 56MP plus balcon inchis de 4MP, compartimentat astfel: -Hol acces -Living cu balcon inchis -Dormitor -Bucatarie ...

1659 EUR/m2 | 56 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere finisaje deosebite Braytim
16
2

Apartament cu 2 camere finisaje deosebite Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

1885 EUR/m2 | 53 m2