Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan cu PUZ | 2.949mp | Lugojului
6

Teren intravilan cu PUZ | 2.949mp | Lugojului

District Real Estate vă propune spre vânzare o parcela de teren de 2.949mp, situata pe calea Lugojului in vecinatate cu BMW si AutoSchunn. Distanța față de oraș și accesul cu ușurință la autostradă și centura Timișoarei, fac aceste parcele investiția ideală pentru afacerea ta. Parcelele fac parte ...

2,949 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera Badea Cartan
3
53

garsoniera Badea Cartan

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata complet. Se afla la etajul 2 4 si are o suprafata de 19 mp.

19 m2

Badea+Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei!! Garsoniera se inchiriaza exact ca in poze. La 10-15min de Facultatea de Medicina. Este decomandata, formata din camera, baie, bucatarie. Se inchiriaza urgent. Situata la etajul 2, are o suprafata utila de 40mp. Va asteptam la o vizionare.

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
44

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului
4
52

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Aradului , semi-decomandat, cu o suprafata de 50 mp, la etajul 3. Se accepta animale de companie

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 47 mp cu vad excelent, zona Piata Badea Cartan
6
5

Spatiu comercial cu 2 incaperi de inchiriat in Timisoara, zona Badea Cartan. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Timisoara situat in zona Badea Cartan, avand un numar de 2 incaperi si o baie. Suprafata utila 47 mp. Imobilul are structura din caramida, este construit in anul 1850, renovat ...

47 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  in zona Balcescu
4
28

De inchiriat apartament 2 camere in zona Balcescu

Inchiriez apartament 2 camere in zona Balcescu , la etajul 4 avand o suprafata de 48 mp. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa sunati !

48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere  in Calea Sagului
5
3

Apartament 2 camere in Calea Sagului

Apartament cu 2 camare decomandat in Calea Sagului,in apropiere de Mall. Apartamentul este complet mobilitat si utilat: centrala proprie,aer conditionat etc. Disponibil imediat.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
5
16

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,suprafata de 47 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. Este situat intr-o zona cu acces rapid la facultati,campus universitar,mijloacele de transport in comun,magazine,banci,farmacii,gradinite,scoli,licee,piete,etc. Rog ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 36mp, etaj 4, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

2000 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici  cu central proprie
3
105

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici cu central proprie

Inchiriez garsorniera decomndata in zona Blajcovici complet mobilata - utilata la etajul 4. Suprafata utila a garsonierei este 27 mp. Pt mai multe informatii va rog sa ma contactati

27 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  langa Antalya in zona Calea Sagului
6
21

De inchiriat apartament 2 camere langa Antalya in zona Calea Sagului

Apartament 2 camere, etajul 2 din 4, decomandat, langa Shaormeria Antalya Renovat complet. Apartamentul are o suprafata de 50 mp. Langa apartament se afla statiile de transport in comun

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
19

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Soarelui,la etajul 1,suparafata de 32 mp. In imediata apropiere se gasesc magazine alimentare,farmacii,statii de taxi si parcuri. Apartamentul este complet utilat si mobilat. Este disponibil imediat! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la ...

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Bucovina
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Bucovina

Oferim spre inchiriere o garsoniera, avand o suprafata de 28 mp, la etajul 3. Mobilata si utilata complet. Garsoniera se afla in zona Bucovina, pe str Matei Basarab bl A.23, pe langa pizzeria Giovanna. Garsoniera este disponibila de azi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Gasoniera de vanzare in zona Buziasului
3
9

Gasoniera de vanzare in zona Buziasului

Vanzare in zona Buziasului de o garsoniera. Garsoniera se vinde ca in poze. Are 28mp si este la etajul 3. Este in zona sens AEM, aproape mijloace de transpot cat si Auchan, World Class, Lidl.

1321 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Sagului
5
149

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Sagului

De inchiriat apartament cu 3 camere, situat la etajul patru, 62 mp2. Este complet mobilat si utilat. Apartamentul este dotat cu centrala proprie pe gaz, contor de curent separat, contor de apa separat. Bucataria este complet utillata in zona calea sagului, la 500 m de mall.

62 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Olimpia Stadion
4
4

Garsoniera de inchiriat in zona Olimpia Stadion

Garsoniera decomandat la etajul 1, situata in zona Olimpia Stadion. Acesta garsoniera dispune de o suprafata de 33 mp. Acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Statii de transport in comun - la 2-5 minute de mers pe jos. - Market (Carrefour, Profi, magazin de colt). - Farmacii. - 15-20 ...

33 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2