Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat
3

garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat

Inchiriez garsoniera complet utilata in Unirii. Bucatarie cu mobila facuta pe comanda , aer conditionat , baie complet utilata . Suprafata este de 28 mp,etaj 2 .

28 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Modern
4
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Modern

Va prezentam in exlusivitate spre inchirere un apartament cu o camera decoamndat, situat in zona Modern, la 2 minute de mers de mijloacele de transport in comun, Profi la parter! Apartamentul are o suprafata de 38 mp, situat la etajul 2!

38 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere semidecomandat, zona Tipografilor (Medicina, Unirii)
18
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu -Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes. Este model confort 1, semidecomandat, cu suprafata de aprox 48 mp. Exista posibilitatea montarii centralei proprii. Este format din: - Bucatarie ...

2543 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
88

garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Inchiriem garsoniera in zona Buziasului , etaj 2 foarte curata si moderna , complet utilata . Suprafata 22 mp

22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
11
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 89000 euro, usor neg Tel: 0721392622

1618 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - parcare acoperita - 96.000 Euro
8
1

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Este compus din doua camere, bucatarie, hol, baie si balcon, cu suprafata utila de 53 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri tripan. Incalzirea se realizeaza prin ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului
4
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere. ✨ Detalii generale: Suprafață utilă: 62 mp Terasă generoasă: 133 mp 2 locuri de parcare incluse în CF Etaj: Parter Locație excelentă – zona Aradului, aproape de mijloace de transport, magazine, școli și alte facilități. Compartimentare eficientă: Living ...

2242 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament istoric deosebit în Palatul Ágoston Galgon – Timișoara, Ultracentral
10
4

Blitz Imobiliare vă invită într-o poveste din Timișoara veche… Pe una dintre cele mai frumoase străzi ale Timișoarei, în inima orașului vechi, se ridică semeț un palat cu suflet – Palatul Ágoston Galgon, martor tăcut al peste 100 de ani de istorie, artă și rafinament urban. Aici, la etajul său nobil, ...

3537 EUR/m2 | 95 m2

Timisoara, Timis

 Apartament de vanzare, cu 3 camere, 55 mp, zona Lipovei
15
3

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 55 mp, zona Lipovei

Blitz va propune spre vânzare un apartament semidecomandat, cu 2 dormitoare, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid și dublă intrare – atât din scară, cât și direct prin spatele blocului (ideal pentru flexibilitate sau chirie separată). Suprafață utilă: 55 mp + balcon 2 intrări – una prin bloc, ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Soarelui
10
3

Apartament 3 camere Soarelui

Apartament cu 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol de intrare, având o suprafață utilă de 58 mp, situat la etajul 4. Proprietatea este complet mobilată și utilată, fiind renovată integral în 2023, ceea ce asigură confort sporit și un aspect modern. În imediata apropiere se află magazine alimentare, ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
9
2

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere cu terasă de 18 mp în Torontalului!
1
2

Apartament 2 camere cu terasă de 18 mp în Torontalului!

Apartament modern cu terasă de 18 mp în Torontalului – ideal pentru confortul tău! Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Torontalului – o locație liniștită și apreciată, perfectă pentru locuit sau investit. Suprafață utilă: 45.26 mp Logie: 3.08 mp ...

2229 EUR/m2 | 45 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vânzare, 50 mp, zona Traian, Timișoara
5
4

Blitz are pentru voi o oportunitate deosebită pentru achiziția unui apartament situat într-o zonă liniștită și centrală din Timișoara. Acest apartament cu 2 camere, de 50 mp utili, oferă un spațiu confortabil și practic, ideal pentru un cuplu sau o familie mică. Detalii proprietate: Suprafață utilă: ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Traian, Timisoara, Timis

Penthouse exclusivist cu 4 camere, 140 mp, 3 niveluri, Timisoara
8
6

Blitz va prezinta o proprietate deosebită reprezintă o oportunitate rară de a locui într-un penthouse cu 4 camere, amplasat într-o locație deosebită, în inima unei zone istorice de prestigiu a orașului. Construirea recentă a clădirii, combinată cu eleganța și stilul arhitectural modern, oferă un confort ...

3571 EUR/m2 | 140 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Penthouse de vanzare cu 3 camere, cu terasa panoramica, zona Ciarda Rosie
1
1

Blitz va propune un penthouse ideal pentru a petrece momente frumoase alaturi de cei dragi. Acesta este situat in Timisoara, zona Ciarda Rosie. Constructia fiind noua, are compartimentarea decomandata si este compus din : 2 dormitoare, 2 bai, 1 living + bucatarie, hol, bineinteles cu acces din toate ...

2528 EUR/m2 | 59 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera decomandat Torontalului etaj 2 la 2 min de Mall
8

1 camera decomandat Torontalului etaj 2 la 2 min de Mall

De vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Torontalului la etajul 2 din 10 nivele, bloc cu lift, confort 1 decomandat , suprafata utila 35 mp, termopane, gresie si faianta, clima., pret 68000 euro usor neg.

1943 EUR/m2 | 35 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Ap.3 camere - Bloc nou - 85.000 Euro ( tva 21% inclus) - limita Timisoara-Giroc
6
8

Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona linistita si bine conectata la toate facilitatile necesare vietii cotidiene. Apartamentul are o compartimentare practica: hol de intrare, dormitor, living cu bucatarie open ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 52,30 mp utili zona Braytim-Urseni
2
2

Blitz va ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere in suprafata de 52,30 mp utili mp utili, in zona Braytim-Calea Urseni , o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamente sunt disponibile la etajul 1, 2 si 3 , au un balcon ...

1700 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni
2

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camere, 46 mp utili, in zona Braytim-Calea Urseni , o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 1, balcon 6 mp si este desfasurat astfel: hol, living ...

1700 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Decomandat - mobilat si utilat - 92.000 Euro
10
3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1 sporit, decomandat, având o suprafață utilă de 58 mp, plus balcon. Acesta se află într-un bloc construit în anul 1982, situat într-o zonă liniștită, aproape de Lidl și de bulevardul Dambovita. Detalii apartament: Compartimentare: hol de intrare, ...

1586 EUR/m2 | 58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + posibil spațiu comercial –  Strada  Kogalnicean
11
1

Apartament 2 camere + posibil spațiu comercial – Strada Kogalnicean

Voog Development va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere + posibil spațiu comercial – Timișoara Preț:79000 € negociabil-Comision 0 Locație excelentă – Strada Kogălniceanu Aproape de mijloace de transport în comun Chiar lângă Kaufland Detalii proprietate: ✔️ 2 camere semidecomandat ✔️ ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim, BLOC NOU, apartament 3 camere decomandat, etaj 1, 70 mp utili, preț 2100 euro mp
15

Vând apartament 3 camere în BLOC NOU zona Braytim, regim de înălțime P+2E+ Pod, etaj 1, 2 apartamente pe nivel, decomandat, suprafață utilă 70 mp, compus din living cu bucătărie open space cu posibilitate de a închide bucătăria, acces în terasa din living, 2 dormitoare, 2 băi, amenajat cu gresie, faianță, ...

30 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Locuiește stylisch în apartament luminos cu priveliște, 2 camere modern și mobilat
8

De închiriat apartament modern amenajat, cu panoramă, format din 2 camere decomandate, dormitor amenajat, 1 baie, bucătărie mobilată si deschisă, balcon mare, dotări aer condiționat, centrală proprie cu termostat de interior, plită și cuptor electric, frigider, mașină spalat rufe, interfon, parchet, ...

62 m2