Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
3
32

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Apartament cu o camera de vanzare, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, suprafata utila 35mp. Se vinde mobilat ...

1400 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Casă individuală de vânzare   zona Traian |
17

Comision 0% Casă individuală de vânzare zona Traian |

Casă individuală de vânzare, cu comision 0% pentru cumpărător, situată în zona Traian din Timișoara, potrivită atât pentru locuință, cât și pentru activități comerciale. Imobilul este construit în anul 1980 și are regim de înălțime Parter + Mansardă, fiind compartimentat în două zone: partea din față ...

1439 EUR/m2 | 205 m2

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren 403 mp RONAT
8
28

Casa cu teren 403 mp RONAT

Proprietate imobiliara propusa spre vanzare in Ronaț spre calea ferată, teren 400 mp cu doua fronturi stradale, toate utilitatile, casa din caramida de aproximativ 40 mp ( antreu, 2 camere ) construita in 1975, locuibila dar necesita renovare

1938 EUR/m2 | 40 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere si 3 bai, centrala proprie, zona Lipovei
20
2

Duplex cu 5 camere si 3 bai, centrala proprie, zona Lipovei

Apostu Estate ofera spre vanzare un duplex spatios cu 5 camere, 3 bai si 4 terase, situat in Timis, Timisoara, zona Lipovei, intr-o locatie linistita, aproape de statii de autobuz, market, parc si scoala. Proprietatea se afla la doar 6 minute de Iulius Mall, oferind acces rapid catre punctele importante ...

1086 EUR/m2 | 220 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan cc FIBIS
5

Teren intravilan cc FIBIS

Vand 990mp de teren intravilan, curti constructii in FIBIS. Frontul stradal este de27 ml iar adincimea de 37 ml fiind potrivit si pentru duplex. Terenul se afla la 100 ml de soseaua principala, este asfalt, curent electric si apa. Accesul pana la teren se face pe un drum de 4 benzi modernizat si pe un ...

990 m2

Timisoara, Timis

Spatiu  birou  5 camere de inchiriat, Piata Maria
9

Spatiu birou 5 camere de inchiriat, Piata Maria

Închiriez spatiu de birou in Timisoara zona Centrala - Piata Maria- Timotei Cipariu, compus din 5 camere,2 bai, 1 hol ( a se vedea schita pentru mai multe detalii) situat la etajul 1 din 1, cladire istorica renovata total. Are centrala proprie si 5 aparate de aer conditionat, incalzire proprie - centrala ...

140 m2

Timisoara, Timis

Apartament la Vila de inchiriat 3 camere prima inchiriere totul Lux.
20
1

Cautati un loc linistit si confortabil?,Acest apartament situat intr-o vila eleganta este alegerea perfecta. - 3 camere 2 bai,intr-o vila cu 7 apartamente,suprafata utila 107mp,loc de parcare in curte individual, prima inchiriere totul nou decomandat,se inchiriaza fara animale de companie. -Apartamentul ...

107 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.
15

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.

Apartament 3 camere 2 bai 2 balcoanecu vedere pe ambele parti decomandat confort 1 in zona Luneietaj 4 cu podspatiu pentru depozitare pe toata suprafata apartamentului.Incalzirea este prin centrala proprie mai benificiaza de un garajapartamentul a fost renovat in 2023 partial fara bucatariese vinde ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

lunei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dambovita
7
1

Apartament 2 camere zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita la etajul 4 din 5 nivele bloc reabilitat termic renovat complet confort 1 semidecomandat situat intr-un bloc reabilitat termic compus din : hol bucatarie spatioasa; camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; hol intermediar; ...

1667 EUR/m2 | 45 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Kiriac
7

Apartament 3 camere zona Kiriac

In zona Kiriac apartament cu 3 camere de vanzare confort 2 semidecomandat la etaj 4 din 5 nivele suprafata utila 55 mp cu amenajari clasice pret 74900 euro. ID 11338

1362 EUR/m2 | 55 m2

kiriac, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere decomandat zona Girocului
8

De inchiriat apartament cu 3 camere, 2 băi, 70mp, complet mobilat și utilat, centrala proprie, clima, TV, boxa. Este situat la parter pe str Lidia, zona Girocului, lângă scoala generala 25. Pret 400 luna, usor negociabil Nu se accepta animale de companie și copii mici. Prima plata include garantia ...

68 m2

Timisoara, Timis

Apartamente și SAD urî de vânzare!
8
3

Apartamente și SAD urî de vânzare!

Apartamente Ultra Moderne și SAD-uri de Vânzare în Urseni str Cebza * Descoperă noile apartamente spațioase și luminoase, ideale pentru familii care își doresc confort, liniște și acces rapid către oraș. Situate într-o zonă liniștită, cu *drum asfaltat și stație de autobuz la colțul blocului*, aceste ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Titlu: Penthouse spectaculos pe 2 niveluri, cu terasă mare Stefan Cel Mare
1

Blitz va` oferă spre vânzare apartament situat în Timișoara, pe strada Ștefan cel Mare, la etajele VII și VIII ale imobilului. Imobilul este dispus pe două niveluri și are o suprafață utilă totală de aproximativ 142,9 mp, la care se adaugă o terasă generoasă de 124,4 mp, ideală pentru relaxare. Compartimentare: - ...

1749 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera - de inchiriat - Aradului
7

Apartament cu o camera - de inchiriat - Aradului