Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vanzare, decomandat, 3 camere, Lipovei, Timisoara
12
4

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, situat in zona Lipovei, Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, market, statie de autobuz, farmacii sau parc. La doar 1.7 km ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere, Calea Sagului
16

Apartament decomandat cu 3 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, aproape de sensul giratoriu Iuliu Maniu, situat la etajul 2 intr-un imobil P+10, cu lift. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
10

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
6
7

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament. Zona: Girocului. Numar de camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 1. Suprafata: 37mp. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Apartament superb cu 2 camere | Torontalului
7

Apartament superb cu 2 camere | Torontalului

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb, mobilat si utilat cu 2 camere, situat în Torontalului, la 5 minute de Vox Technology Park. Apartamentul dispuse de parcare amenajată și supravegheata video. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 45 mp si prezinta urmatoarea ...

46 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia
9

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 4 camere Soarelui 400 euro
11

inchiriez apartament 4 camere Soarelui 400 euro

Inchiriez apartament cu 4 camere parter Soarelui cu doua bai doua camere mobilate si doua nemobilate pretabile pt spatiu comercial cu iesire in strada, bucatarie mobilata si utilata debara, spais , boxa, camara, 3 balcoane, unul inchis, 400 euro, 0727408979

100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand teren Mosnita serena 100 euro mp
1
6

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

vand doua parcele teren intravilan Mosnita 600 si 700 mp, cu utilitati in fata , front 20, resp 21 m, aproape de drumul boilor 100e mp, in zona Serena

600 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament doua camere Aradului
12

inchiriez apartament doua camere Aradului

Inchiriez apartament 2 camere Aradului etaj 2, mobilat si utilat, centrala proprie,

56 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
14

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

1970 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere Aradului 360 euro
7

Inchiriez apartament 2 camere Aradului 360 euro

Apartament mobilat si utilat, gresie, faianta, termopane, centrala proprie 360euro+garantie, 0727408979

56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Inchiriez casa pe parter in centru 800euro
6
7

Inchiriez casa pe parter in centru 800euro

Inchiriez casa pe parter nou amenajată in Piata Maria 4 camere 2 bai doua Bucatarii, doua intrări 800euro plus garantie,

150 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial premium de mari dimensiuni – Fabrik Residence |
19

EXCLUSIVITATE | Spațiu comercial premium de mari dimensiuni – Fabrik Residence | Complex Studențesc | Multiple destinații Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre închiriere, în regim de exclusivitate, un spațiu comercial impresionant, destinat companiilor care își doresc o locație reprezentativă, flexibilă ...

1,605 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN SPATE LA SELGROS-CL ARADULUI la 480 euro
10

NEO IMOBILIARE va propune la inchiriere ,un apartament cu 2 camere ,cu o supraf utila de 50 mp + balcon , situat la etajul 1/2 ,dispunand de centrala proprie,clima ,incalzire in pardoseala, complet mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Cl.Aradului ,in spate la Selgros si se inchiriaza la PRET ...

50 m2

aradului, Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro
14
4

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

150 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2