Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3
326

Garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Oferim garsoniera are 26mp, etaj 1, compus din camera, bucatarie si baie. Este recent renovata si echipata, masina spalat, frigider, tv, net, baie cu dus, ocupabila imediat.

26 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
9

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall
9
2

Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall

De vânzare apartament situat la etajul 2 într-un imobil cu regim de înălțime P+2. Blocul este amplasat într-o zonă liniștită, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul beneficiază de loc de parcare inclus. Dotări și facilități: ușă metalică de intrare centrală termică proprie încălzire ...

2593 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
6

Va oferim spre a inchiria chiar in zona Complex Studentesc un apartament, decomandat, cu 2 camere. Curat, mobilat si utilat cu cele necesare, are o suprafata de 52mp utili chiar la etajul 2 al blocului. Fiind in zona de Complex aveti in apropiere pe langa Facultati chiar si mijloace de transport in comun, ...

52 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand duplex Sanandrei
4

Vand duplex Sanandrei

De vanzare duplexuri pe un nivel, 75 mp utili, gaz, localitatea Sânandrei , zona linistita , pret 118000 euro. Contact .

1653 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Timisoara | 11.273 mp | Front 40 ml | 0% comision
2

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan cu PUZ, situata in Timisoara, cu potential excelent pentru dezvoltare imobiliara. Terenul are o suprafata de 11.273 mp si beneficiaza de front stradal de 40 ml, oferind multiple posibilitati de parcelare, dezvoltare rezidentiala ...

11,273 m2

plopi, Timisoara, Timis

Teren cu casa pe colt 701 mp | Zona Blascovici | 169.900 EUR
17
1

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate cu un potential deosebit, ideala pentru cei care cauta o locatie strategica in zona Blascovici. Punctul forte al acestei proprietati este terenul pozitionat pe colt, care ofera o vizibilitate si un acces remarcabil. Locatie: Zona Blascovici, o zona linistita ...

1465 EUR/m2 | 116 m2

Timisoara, Timis

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta
8

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 2 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2022, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Localizare ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică  Dezvoltator imobiliar.
10

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică Dezvoltator imobiliar.

Sevil SRL dezvoltator imobiliar vă propune spre vânzare apartamente, premium cu 3 camere, situate într-un ansamblu rezidential nou, compus din 2 corpuri de imobil, cu regim de înălțime S+P+3E+ER, conceput pentru confort și eficiență energetică sporită. Apartamentele situate pe strada Grigore Alexandrescu ...

Mehala, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec Soarelui langa Sus Plaza etaj 2 Centrala gaz Clima Mobilat Utilat totul nou
10
4

Ofer spre inchiriere apartament 3 camere decomandat spatios Zona Soarelui langa Sud Plaza ,Spital Judeteam piata parc scoala market mijloace de transport foarte multe locuri de parcare amenajate etaj 2 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima pozitie foarte buna Complet ...

65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane
10
8

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat Lipovei etaj 1 aproape de Piata Lidl cu parchet termopane 2 balcoane Centrala gaz pret 98000 euro

1581 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 camere Zona Girocului-Spital Judetean Centrala gaz Clima total amenajat nou
10
11

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere etaj 3 Zona Girocului langa Sp Judetean aproape piata scoala market mijloace transport Complex total amenajat nou cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat Prima Inchiriere . Fara animale de Companie pret 450 euro luna

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean 4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean

Vand apartament 2 camere semidecomandat spatios 56 mp Zona Girocului langa Spitalul Judetean , Kaufland Lidl Penny etaj 4 cu acoperis cu parchet faianta gresie termopane bloc izolat Centrala gaz Complet Mobilat Utilat pret 88000 euro

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 105000 euro neg

2143 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Zona Lunei Centrala gaz Clima
8
8

Zona Lunei Centrala gaz Clima

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera decomandat spatios Zona Lunei aproape de Complexul Studentesc mijloace de transport market Lidl profi etaj 1 amenajat recent cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat pret 330 euro luna

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Teren, 370-2877mp, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zone rezidentiale limitrofe
1
10

Teren de vanzare, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zonele rezidentiale limitrofe: Timisoara: -370mp, teren cu casa de demolat, 370mp, fs 13m, Ronat, 80.000euro -502mp, front stradal 12,5m, situat intre strada Aries si Balcescu, cu o casa veche pe teren, cu 4 camere, apa, canal, curent, gaz, ...

Timisoara, Timis

Timisoara, Liviu Rebreanu  TEREN 854 mp FS 18m + casa 8

Timisoara, Liviu Rebreanu TEREN 854 mp FS 18m + casa

Teren de 854 mp , front stradal 18 m la B-dul Liviu Rebreanu cu casa demolabila. Pret 550 euro mp. Regim PUG recent scos (1-1-5S)+P+7+1R POT max 50%, CUT max 2,4 ,inaltime max 29 m. Destinatie mixta (locuinte si servicii complementare; bancar, comert, alimentatie publica, servicii, administratie, cultura, ...

550 EUR/m2 | 854 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

1 CAMERA, CENTRALA TERMICA, ZONA GIROCULUI   SPITALUL JUDETEAN!
6

1 CAMERA, CENTRALA TERMICA, ZONA GIROCULUI SPITALUL JUDETEAN!