Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Va oferim spre inchiriere un apartament in zona Soarelui, la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 35 mp,utilat si mobilat,, foarte aprope de mijloacele de transport in comun. Este ideal pentru un student sau o studenta. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la nr de tel din anunt!

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion
4

apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion cu o suprafata de 35mp situat la etajul 2 din 5, cu centrala proprie, complet utilat! Contract minim pe un an!

35 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere finisaje deosebite Braytim
16
2

Apartament cu 2 camere finisaje deosebite Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

1885 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Aradului
4
60

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Aradului

Dam pentru dumneavoastra spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Aradului, pe Str. Linistei, la etajul 2 dispunand de o suprafata utila 34mp. Apartamentul are centrala proprie si AC. Cei care doresc isi pot aduce si animalul de companie. Sunati la numarul de telefon afisat.

34 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Complex et 1 langa Facultatea de drept 250 euro
1

Complex et 1 langa Facultatea de drept 250 euro

Ofer spre inchiriere garsoniera amenajata modern mobilata si utilata nou et 1 in Complexul Studentesc pret 250 euro plus garantie si comision tel Dana

18 m2

Timisoara, Timis

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp
5

3 camere, decomandat, situat la parter, Soarelui 70 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, în zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice, într-una dintre cele mai căutate zone din oraș. Apartamentul are o suprafață utilă de 70 mp și este compartimentat practic și confortabil: bucătărie separată living ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2camere, decomandat, 60 mp
10

Apartament 2camere, decomandat, 60 mp

Apartament 2 camere de închiriat – Zona Girocului Se închiriază apartament cu 2 camere, confortabil și primitor, ideal pentru o persoană sau un cuplu. ✔ Apartament decomandat ✔ Suprafață generoasă de 60 mp ✔ 2 balcoane (orientări diferite – lumină naturală pe tot parcursul zilei) ✔ Complet mobilat ...

60 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 3 camere, 80 mp
8

Ap 3 camere, 80 mp

Apartament 3 camere, 80 mp – Calea Girocului (zona Lidia) | Grand Mobilis Grand Mobilis vă propune spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, situat pe Calea Girocului (Str. Lidia), într-o zonă liniștită și excelent conectată. ️ Detalii proprietate: * Suprafață: 80 mp * Etaj: 2 * Compartimentare ...

80 m2

girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam  langa Spital Judetean Casa Tineretului amenajat Centrala gaz Clima 16

2 cam langa Spital Judetean Casa Tineretului amenajat Centrala gaz Clima

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Zona Girocului langa Spital Judetean Casa Tineretului aproape de Cpmplex market mijloace de transport etaj 3 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane bloc izolat Cheltuieli foare mici Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat Modern pret 400 euro luna ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap Sagului 3 camere
8

Ap Sagului 3 camere

Apartament 3 camere de închiriat – Calea Șagului Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, situat la etajul 2 din 4, în zona Calea Șagului, într-un cartier liniștit și plin de verdeață. Localizare excelentă: * La doar 1 minut de loc de joacă și grădiniță La doar 5 minute de scoala

65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament complet renovat | zona Modern-Dorobantilor | 109.000 EUR
10

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet renovat, situat în Timișoara, zona Modern – Calea Dorobanților, în apropiere de Parcul Uzinei. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și este situat la parterul unui imobil construit în anul 1987. Locuința este bine compartimentată ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

De Inchiriat Garsoniera 16mp zona UMT
5

De Inchiriat Garsoniera 16mp zona UMT

Agenția Grand Mobilis Imobiliare oferă spre închiriere o garsonieră situată la parter, complet mobilată și utilată, ideală pentru o persoană sau un cuplu. Preț: 200 euro/lună + garanție Zonă liniștită, aproape de natură ID intern CP3055480

16 m2

umt, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989
8

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat pe Bulevardul 16 Decembrie 1989, foarte aproape de centru, cu acces facil către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes, foarte bun si ca investitie, fiind inchiriat pana de curand. Apartamentul este situat ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat
8

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat

360Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona Torontal – una dintre cele mai căutate zone din oraș, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Se vinde ca in poze mobilat/utilat. Cu o suprafață utilă generoasă de 70 mp, locuința impresionează prin spațiu, ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara| 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|
5

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc îngrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai accesibile și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Caracteristici principale Tip imobil: Apartament Număr camere: 2 Compartimentare: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EURO|
7
2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3  camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa
7

Apartament 3 camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa

Voog Development va prezinta un apartament ideal pentru un stil de viață modern, situat la etajul 1, cu suprafață utilă de 65 mp + terasă generoasă de 12 mp 3 camere decomandate 2 dormitoare confortabile ️️ Living luminos și primitor ️ Baie modernă Terasă spațioasă – perfectă pentru relaxare ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

mehala, Timisoara, Timis

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro
13

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, la etajul 4/4 al unui bloc anvelopat,situat pe str Burebista . Apartamentul are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp, dispune de bucătărie închisă și necesită renovare. Datorită amplasării, este pretabil atât pentru ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - langa Eso - constructie finalizata - 85.000 Euro
5
8

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 140 mp, Bd. Liviu Rebreanu, Comision 0%
14
1

Spatiu comercial 140 mp, Bd. Liviu Rebreanu, Comision 0%

Se oferă spre închiriere spațiu de birouri cu suprafața de 140 mp, situat pe bulevardul Liviu Rebreanu, într-o zonă foarte bine conectată și ușor accesibilă. Spațiul este ideal pentru activități de birou, cabinet, firmă sau servicii. Imobilul beneficiază de toate utilitățile necesare: apă, curent electric ...

140 m2