Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
2

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente noi cu 3 camere de vanzare Complexul Studentesc Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 3 camere, pe doua niveluri, situate in Complexul Studentesc. Apartamentele sunt amplasate la etajul 2 si la mansarda imobilului. Confortul termic se realizeaza prin intermediul centralei proprii cu sistem de incalzire in pardoseala si cate 2 aparate ...

1968 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

Promovat
SAD Aradului - Armoniei - Constructie noua - 90mp - pret 850 Euro
13
1

Se oferă spre închiriere un spațiu cu destinație comercială (SAD), situat în zona Timișoara Nord, într-un imobil nou, amplasat într-o zonă modernă și armonios dezvoltată, cu acces facil la multiple facilități. Spațiul are o suprafață utilă de 90 mp și este compartimentat eficient, fiind compus din: - ...

90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ARADULUI | 3 CAM - 82MP | 2 BAI | PARCARE | BOXA | LIFT | INCALZIRE PARDOSEALA ||
8

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 3 camere, openspace, complet MOBILAT SI UTILAT, situat in Timisoara, Zona ARADULUI, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport in comun; ...

2255 EUR/m2 | 82 m2

aradului, Timisoara, Timis

SAGULUI - ETAJ 3 - DECOMANDAT - 3 CAMERE - 2 BAI - 2 BALCOANE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA
9
1

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare, un apartament spatios cu 3 camere, situat in zona SAGULUI - DAMBOVITA, intr-o locatie frumoasa, linistita si usor accesibila spre centrul orasului. Apartamentul este situat la etajul 3 al blocului din 4 etaje, bloc cu acoperis, vedere ...

1645 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Bloc nou Iris cu loc de parcare
8

Bloc nou Iris cu loc de parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aradului, zona , intr-un imobil construit in anul 2012 , disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata de 78 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Aradului, Timisoara, Timis

Decomandat cu 2 b #259;i si 2 balcoane la etajul 3
14
2

Decomandat cu 2 b #259;i si 2 balcoane la etajul 3

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Dambovita, zona Sagului, intr-un imobil construit in anul 1978 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 72 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 2 camere | Torontalului
5

Apartament modern cu 2 camere | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Torontalului, in cadrul complexului rezidential Campeador City. Apartamentul este situat la etajul 5/7, se desfasoara pe o suprafata utila de 55mp si beneficiaza de un balcon tip logie de 3mp. Compartimentare: - Hol acces - ...

2027 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Teren pentru constructie bloc P+7+1R I Semicentral
1

Teren pentru constructie bloc P+7+1R I Semicentral

District Real Estate oferă spre vânzare un teren intravilan, amplasat într-o zonă foarte bine dezvoltată din Timișoara. Terenul are o suprafață totală de 957 metri pătrați și este ideal pentru investiții în constructii rezidențiale. Acesta dispune de toate utilitățile necesare în zonă, fiind amplasat ...

957 m2

semicentral, Timisoara, Timis

Teren cu PUZ aprobat pentru locuinte colective | 1.700mp | Braytim
2

District Real Estate va ofera spre vanzare un teren intravilan cu PUZ aprobat, pentru locuinte colective si functiuni complementare. Suprafata teren: 1.700mp Regim de intaltime: S+P+3E POT= 35% CUT= 1.40 Pretul este de: 575.000 Euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii ...

1,700 m2

braytim, Timisoara, Timis

Garsoniera lumioasa I Take Ionescu
4
1

Garsoniera lumioasa I Take Ionescu

District Real Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata la 10 minute de mers pe jos de Facultatea de Medicina si la 15 minute de Piata Unirii. Garsoniera se desfasoara pe o suprafata utila de 12 mp si necesita renovare. Confortul termic este realizat prin termoficare cu ajutorul caloriferelor. Pretul ...

1983 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Hala industriala | Freidorf | Timisoara
15

Hala industriala | Freidorf | Timisoara

District Real Estate va ofera spre vanzare o construcție industrială de excepție, potrivită pentru diverse activități de producție și depozitare in special pentru industria alimentara. Situată într-o zonă strategică, cu acces facil la principalele artere rutiere, această hală oferă o suprafață utilă ...

621 EUR/m2 | 1,447 m2

freidorf, Timisoara, Timis

ARADULUI | 3 CAM | DECOMANDAT | 2 BAI | CENTRALA | LIFT | ZONA DE INTERES
10

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, complet MOBILAT SI UTILAT, situat in Timisoara, Zona ARADULUI, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport in comun; ...

1956 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

LIPOVEI |3 CAM | DECOMANDAT | ET.1 | 2 BALCOANE | CENTRALA | ZONA EXCELENTA
11
1

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, PARTIAL MOBILAT SI UTILAT, situat in Timisoara, Zona LIPOVEI, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport in comun; acces ...

1809 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

ARADULUI | 3 CAM PREMIUM | 2 BAI | LIFT | PARCARE SUBTERANA | INCALZIRE PARDOSEALA |
20

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 3 camere, openspace, complet MOBILAT SI UTILAT PREMIUM, situat in Timisoara, Zona ARADULUI, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport in ...

3168 EUR/m2 | 71 m2

aradului, Timisoara, Timis

ARADULUI - LIFT - 3 CAMERE - 2 BAI - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - DECOMANDAT
9

1954 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Dambovita - Ap 3 cam - Etaj 2 - Su:64 - Anvelopat
8
2

Dambovita - Ap 3 cam - Etaj 2 - Su:64 - Anvelopat

IM Imobiliare va ofera spre vanzare apartament de 3 camere, semidecomandat, la etajul 2, intr-un bloc anvelopat cu regim de inaltime P+4. Acesta are o suprafata utila de 64mp si este compartimentat astfel: 2 camere/dormitoare, 1 living cu balcon inchis, bucatarie, 2 bai, hol acces, hol Apartamentul ...

1483 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , 58 mp utili , etaj 1/2 - Zona Blașcovici
8

ID: P2403 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 58 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+2. Apartamentul dispune de doua balcoane unul de 7mp si unul de 3mp . Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2327 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 33 mp, zona Șagului
4

Apartament 2 camere, 33 mp, zona Șagului

Blitz va propune acest apartament de 33 mp, situat în zona Șagului, bifează toate punctele esențiale pentru un stil de viață confortabil sau o investiție sigură. De ce merită să alegi acest apartament? Eficiență Termică: Blocul beneficiază de izolație exterioară, ceea ce, împreună cu centrala proprie, ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 50 mp Utili, Terasa 8 mp, etaj 7, lift - Aradului
9

ID: P2402 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere, 50 mp utili, situat la etajul 7 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+7, anul constructie 2018. Blocul are acoperis de tigla in 2 ape deasupra. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 54mp utili, etaj 7, lift, mobilat - Torontalului
9
1

ID: P2400 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 54 mp utili, situat la etajul 7 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+7, anul constructie 2018. Blocul are acoperis de tigla in 2 ape deasupra. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Birou luminos de închiriat în zona istorică Traian / Băile Neptun – 35 mp
4

Golden Real Estate oferă spre închiriere un spațiu de birou luminos și elegant, situat într-o zonă istorică deosebită, Traian / Băile Neptun, într-o clădire de birouri complet renovată, atât la interior cât și la exterior. Biroul are o suprafață ideală de 35 mp și este compus din: o singură încăpere ...

35 m2

neptun, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE LA CASA ,ZONA DEMETRIADE-LIPOVEI
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE LA CASA ,ZONA DEMETRIADE-LIPOVEI

NEO IMOBILIARE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat la casa ,in zona Demetriade,situat la parter/1 ,dispunând de o suprafata utila de 75 mp,dispunand de 2 bai,bucatarie inchisa,centrala termica proprie . PRET VANZARE 120.000 euro,si comision agentie. TEL 0721/830 347

1600 EUR/m2 | 75 m2