Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia compusa din bucatarie , camera , baie si hol. Suprafata totala este de 26 mp , etaj 1

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dacia
10
8

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu 6 camere, 3 bai, garaj, teren 500 mp si 2 fronturi
16
1

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa superba cu 6 camere, 3 bai, garaj, cu teren 500 mp si 2 fronturi stradale cu acces auto, in zona Blascovici. Proprietatea este situata intr-o zona linistita ,cu vecini de calitate si a fost construita in anul 2003. Casa este in regim D+P+M si este compartimentata ...

1450 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat cu centrala
1
2

Apartament 3 camere decomandat cu centrala

New Consulting Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat etaj 4 cu acoperiș nou de țiglă, bloc îngrijit, doua balcoane, doua bai, centrala termica pe gaz, locuri de parcare în proximitatea blocului, strada Iulia Simu, zona Freidorf. Locuința necesita amenajare.

1168 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Modern
5
11

De inchiriat garsoniera in zona Modern

Ofer spre închiriere o garsonieră situată în zona Modern cu o suprafata de 28 mp situata la etajul 2 . Zonă liniștită, cu multe spații verzi și acces la parcuri Transport public eficient (tramvai, autobuz) legături rapide spre centru și alte cartiere În apropiere: supermarketuri, farmacii, restaurante, ...

28 m2

Modern, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
81

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera suprafata de 32 mp2 in zona Soarelui (Bulevardul Sudului) ,aproape de mijloace de transport in comun ,in bloc izolat termic, etajul 3, complet mobilat si utilat, cheltuieli de intretinere mici.

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Bucovina
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Bucovina

Oferim spre inchiriere o garsoniera, avand o suprafata de 28 mp, la etajul 3. Mobilata si utilata complet. Garsoniera se afla in zona Bucovina, pe str Matei Basarab bl A.23, pe langa pizzeria Giovanna. Garsoniera este disponibila de azi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

garsoniera in zona Dacia de inchiriat
3
120

garsoniera in zona Dacia de inchiriat

Inchiriez pe termen lung garsoniera in zona Dacia unei persoane nefumatoare . Suprafata 20 mp , etaj 3.

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Bucovina
4
41

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Bucovina

Inchiriez apartament cu o camera cu canapea extensibila , bucatarie utilata cu corpuri , aragaz , frigider, baie cu vana etc. Imobilul este decomandat , 32 mp si este situat la etajul 2. Fara animale de companie !

32 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Girocului
2
24

De inchiriat apartament cu o camera zona Girocului

Inchiriez apartament cu 1 camera la etajul 3, mobilat si utilat si o suprafata de 25 mp

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere in zona Buziasului
5
143

De inchiriat apartament 2 camere in zona Buziasului

Oferim apartament 2 camere in zona Buziasului, chiar pe colt cu AEM. Blocul este la 5 minute de statia de tramvai si de toate facilitatile in zona ( Lidl,Penny,banci,etc.), 48 mp2, la etajul 2 4. Mobila din apartament este noua si totul este proaspat renovat.

48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan
3
72

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera in zona Badea Cartan la 5 minute de Kaufland . Garsoniera este formata din bucatarie , dormitor si baie .In imprejurimi sunt magazine , farmacie etc. Suprafata utila este de 27 mp. Nu se accepta animale de companie ! Garsoniera este situata la etajul 1.

27 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexului Studentesc
3
18

Va prezentam un apartament cu o camera situat in zona Complexului Studentesc, apartamentul se afla la etajul 2 avand o suprafata de 27 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. El este foarte aprope de facultati

27 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3

Ofer spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc, la etajul 2, suparafata de 39 mp, pe Strada Ofcea, Nr.18 , se inchiriaza complet utilat si mobilat Apartamentul se afla foarte aproape de universitati(UVT, Politehnica, Drept, Chimie),scoli, gradinite,restaurante,localuri,terase,farmacii,etc. Persoanele ...

39 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona in zona Sagului
5
21

Inchiriez un apartament cu 2 camere decomandate, etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Apartamentul este in aproprierea liniilor de tranvai. Daca se inchirieaza pe o perioada lunga de timp, pretul este negociabil

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
1

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie beton si ...

1680 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
22

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Va propunem spre inchiere apartament cu 2 camere, in zona Lipovei, intr-un bloc izolat construit in anul 1990, cu o suprafata de 52 mp etajul 2. Apartamentul este mobilat si dispune de centrala propie. Imobilul se afla in apropiere de scoala, supermarket si mijloc de transport in comun.

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu doua camere situat in zona Steaua
6
2

apartament cu doua camere situat in zona Steaua

Ofer spre inchiriere un apartament cu doua camere situat in zona Steaua . Imobilul dispune de o suprafata de 45 mp si este situat la etajul 2 fiind foarte aproape de Shopping City . Este complet mobilat , iar incalzirea este realizata cu ajutorul centralei blocului. Va astept cu drag la o vizionare ! ...

45 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
19

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Lipovei, strada Silistra, langa pizzeria Thalia. Apartamentul este decoamndat, mobilat si utilat complet, se afla la etajul 3, avand o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie.

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala zona Muzicescu
7

Casa individuala zona Muzicescu

Blitz vă propune spre vânzare o proprietate modernă, complet echipată, ideală pentru un stil de viață confortabil și eficient energetic! Imobilul dispune de 4 camere spațioase, compartimentate inteligent pentru a oferi atât funcționalitate, cât și intimitate. Locuința este dotată cu rulouri electrice ...

3536 EUR/m2 | 127 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2