Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...

36 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniea de inchiriat in zona Olimpia
3
4

Garsoniea de inchiriat in zona Olimpia

Va propunem spre inchiriere garsoniera moderna complet mobilata si utilata localizata in zona Olimpia Stadion. Garsoniera este situata la etajul 3 si are o suprafata utila de 33 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul termoficarii. Va asteptam cu drag la o vizionare chiar astazi!

33 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
52

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, living open space cu bucataria situat in zona Sagului,are o suprafata utila de 46 mp,situat la etajul 1,într-o zonă cu acces rapid spre supermarketuri,linii de autobuz și drumul principal care duce spre partea de sud a orașului. Locul este potrivit pentru ...

46 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De Vanzare - Apartament 2 camere - Torontalului - Bloc nou
6
2

De Vanzare - Apartament 2 camere - Torontalului - Bloc nou

Despre Ansamblu Situat în zona Torontalului (str. General Leonard Mociulschi), este un cartier boutique modern, dezvoltat pe 1,64 ha. Regim de înălțime P+4, drumuri asfaltate și un masterplan integrat pentru o zonă în plină dezvoltare. Locatie Acces facil, stație de autobuz la 2 min de mers pe jos si ...

1818 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios
15
2

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai si balcon la bucatrie pe care s-a mutat zona de gatit. Posibilitate montare Centrala termica proprie. Etaj 4 din 5. Bloc construit in 1989 cu pod din constructie, se urca normal pe casa scarii unde sunt spatii de depozitare in pod. La 2 pasi de foarte ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou
10
3

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou

Apartamente cu 3 camere in zona Torontalului in bloc Nou, disponibile imediat. Incalzire prin pardoseala cu centrala termica proprie. Finisate la cheie. 1 loc de parcare si TVA 21% incluse in pret - Etaj 3 din 3, suprafata utila de 66 mp + 2 terase: Pret: 118.900 Euro. - Etaj 1 din 3, suprafata utila ...

1802 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.
10
3

Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.

Favorit Estate va propune spre inchiriere: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior construit in 2015 din caramida Porotherm - etaj 1 1 + ACOPERIS - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT
4
3

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, cu LIFT, 53 mp utili + TERASA 12 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior ...

1925 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat
7
5

Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere, 45 mp utili + terasa, ETAJ 1, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, cu acoperis, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Zone 2. Mobilata si utilata modern. Bucatarie inchisa. 2 Bai
7
6

Vand casa, in zona Calea Urseni, aproape de restaurantul ZONE2. Compartimentare: Parter: living, bucatarie inchisa, baie, terasa de 14 mp; Etaj: 2 dormitoare, baie, hol, balcon; Pod: spatiu depozitare. Casa beneficiaza de incalzire in pardoseala, cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 ...

2012 EUR/m2 | 78 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 Camere, et.1, Take Ionescu, COMPLET mobilat și utilat, centrala termica proprie
10

Apartament cu 2 camere, zona Take Ionescu-ISHO, et.1, complet mobilat modern și utilat, centrală termica proprie cu termostat, aer condiționat. Vă așteptăm cu drag la vizionare

50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

garsoniera, zona Lipovei, la 15 minute de mers pe jos la Iulius Town
8

garsoniera cf.1, zona Lipovei, mobilata, utilata, termopane, esslinger, gresie, faianta, parchet, bloc izolat, et.4 5, aer conditionat, gaz la bucatarie,.Pret 250 euro plus garantie. Nu se accepta animale de companie.

22 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii-Kaufland, 250 eu
9
3

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii, aproape de Kaufland, et.10 10, aproape de mijloacele de transport, scoli, gradinite, hidroizolatie refacuta recent, lift, aer conditionat, masina de spalat rufe, frigider, aragaz, termopane, usa intrare metal, incalzire colterm. Pret 250 euro plus garantie ...

47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro
7
5

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro

De vanzare spatiu modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 47 mp si curte proprie de 45 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Imobilul este inregistrat ca S.A.D. (spatiu cu alta ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
11
1

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere - 900 euro - Complex City of Mara
8

Apartament 3 Camere - 900 euro - Complex City of Mara

NEO Imobiliare vă oferă spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, în suprafață de 65mp + 5 mp balcon, situat în complexul rezidențial City of Mara. Compartimentare: Living spațios cu bucătărie open space Dormitor matrimonial Dormitor / Birou Baie principala Baie serviciu Hol Balcon Localizare ...

65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Soarelui
5
357

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim apartament cu 1 camera in zona Soarelui, situat la etajul 4, 30 mp2. Apartamentul se afla intr-o stare buna, este frumos amenajat si bine pozitionat fiind intr-o zona linistita cu multe facilitati si cu acces facil la mijloace de transport. Disponibil imediat.

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Aradului, Piata Verde,Confort 1 Decomandat,Cu Centrala,Clima,Balcon,Parter Înalt
9
6

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei Casa Individuala cu Piscina 6 Camere 4 Bai | S+P+1E+M - 198mp