Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc
3
32

De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata complet, este situata la doar 10-15 minute de Universitatea de Vest si Poli, la etajul 2, suprafata de 25 mp. Este ideala pentru studenti, in apropiere se afla magazine precum Profi,Mega Image,farmacii,fast-food-uri,etc. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
30

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,locatia se afla in spate la BRD, pe strada Simion Barnutiu,suprafata de 32 mp, etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu masina de spalat vase,masina de spalat noua, bucatarie cu mobilier nou,frigider,microunde,etc. Foarte ...

1688 EUR/m2 | 32 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro
10
1

2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, situat in zona Calea Aradului. Apartamentul are o suprafață utila de aproximativ 50 mp + balcon inchis 3mp. Beneficiaza de bucatarie deschisa, centrala termica individuala, clima, geamuri tripane, etc. Mentionam ca se prezinta intr-o stare ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de inchiriat cu 4 camere  in apropiere de Lidl-ul de pe str Nicolae Andreescu
8
5

Casa de inchiriat cu 4 camere in apropiere de Lidl-ul de pe str Nicolae Andreescu

De inchiriat jumatate in duplex, pt minim 6 luni, cu intrare si curte individuala, suprafata de 140 mp, 70 mp parter + 70 mp etaj, (parter: Living, Bucatarie, Camara alimente, WC serviciu, Hol, Antreu) + (etaj: 3 Dormitoare, Baie, Hol), Complect mobilat, incalzire centrala pe gaz, izolatie polistiren ...

140 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiuni
4
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiuni

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii. Zona semi-centrala, aproape de Kaufland, GymOne5, mijloace de transport, parcuri, McDonald's, centru. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 4 (cu lift). Va asteptam la o vizionare.

35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Sagului
5
4

Apartament 2 camere zona Sagului

Se da la vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, dotat cu toate cele necesare. Complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 45 mp. Etaj intermediar: etajul 4. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai CENTRALA PROPRIE parter zona Bucovina Torontalului
9
1

De inchiriat apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, mobilat, parter, zona Bucovina Torontalului. Pret: 450 euro Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 camere la 4 minute de Mega Image calea URSENI cu GRADINA PROPRIE DE 35 MP
14
13

Vand apartament cu 2 camere intr-o vila P+1, cu 6 apartamente, avand suprafata utila de 54 mp, GRADINA PROPRIE in suprafata de 35 mp, incalzire in pardoseala, finisat, loc parcare in curte, zona Calea Urseni. Pret: 85000 euro. Telefon. 0723674418

1574 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Piata Victoriei
6
45

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Piata Victoriei

Oferim spre inchiriere 2 camere spatioase, format din dormitor, living, bucatarie, balcon, la fel detine centrala termica proprie. Blocul este unul linistit si curat, langa magazine si market-uri etaj 2, suprafata utila 56 mp2.

56 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia Stadion
4
159

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez garsonira in zona Olimpia Stadion cu o suprafata de 25mp situat la etajul 4 din 5, fara cetrala proprie, dar complet utilat! Contract minim pe un an!

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere 70 mp, Etaj 1  Giroc Calea Urseni
8
2

Apartament 3 camere 70 mp, Etaj 1 Giroc Calea Urseni

Va propunem apartament cu 3 camere, 2 balcoane, Giroc (Calea Urseni). Apartament modern, spatios si complet mobilat, situat intr-un complex rezidential nou si linistit din Giroc Calea Urseni, la strada asfaltata. Detalii apartament: - Suprafata utila: 70 mp - 2 balcoane (3mp fiecare) - Suprafata totala ...

1927 EUR/m2 | 70 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere zona Olimpia
5
71

De inchiriat apartament 3 camere zona Olimpia

Inchiriez apartament cu 3 camere , mobilat si utilat in zona Olimpia , etaj 1 din 4 , suprafata 70 mp , cu spatii de depozitare

70 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 centrala proprie renovat zona Centrala
8

2 cam etaj 3 centrala proprie renovat zona Centrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 42, mp, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, renovat, boxa la subsol, zona Centrala Take Ionescu. Pret: 100000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2381 EUR/m2 | 42 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Calea Sagului
5
56

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Calea Sagului

Inchiriez apartament 2 camere in zona Calea Sagului etajul 1 avand o suprafata de 50 mp. Apartamentul este compus din 2 camere, o bucatarie si baie . Pentru mai multe detalii si vizionari, apelati nr din anunt.

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera nou de inchiriat in zona Liviu Rebreanu
3

Aveti de inchiriat un apartament cu o camera chiar pe Liviu Rebreanu, spre Spitalul Judetean. Modern mobilat si utilat, dispune de cele necesare. Apartamentul are o suprafat utila de 43mp si este la etajul 2. Zona linistita, aproape de mijloace de transport, magazine. Mai multe informatii la telefon. ...

43 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat  in zona Complex Studentesc
5
31

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc

Avem deosebita placere sa va prezentam un apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc , complet mobilat . Este situat la etajul 3 si are o suprafata de 50 mp. Dacă sunteți interesat,ne puteți contacta la numărul de telefon indicat.

48 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Modern
3
18

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Modern

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Modern,pe Strada Simion Barnutiu,etaj 3,suprafata de 28 mp,aproape de cente comerciale si de centru,fiind ideal pentru o familie sau un culu.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

28 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona Take Ionescu
3
140

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Inchiriez apartament o camera in zona Take Ionescu , etaj 3 , suprafata 27 mp . Apartamentul este bine intretinut , are gresie si faianta in baie si bucatarie , peretii sunt izolati . Este complet mobilat . Cheltuielile sunt foarte mici . Fara animale de companie !

27 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1975, structura ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Calea Sagului
3
1

Apartament 1 camera in zona Calea Sagului

Inchiriez apartament 1 camera in zona Calea Sagului la 5 minute de fast food Antalya. Mobilat, utilat cu toate utilitatile. Detalii doar la telefon. Imobilul este situat la etajul 1 si se desfasoara pe o suprafata de 30 mp.

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere ideal pentru investitie Giroc
11
34

Apartament cu 2 camere ideal pentru investitie Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, bucataria separata, suprafata de 40 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, apartamentul se afla situat la 5 minute de hotel IQ zona Braytim. Pret: 62000 euro Telefon. 0723674 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere langa Benzinaria Eso
11
8

2 camere langa Benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 74000 euro Telefon. 0723674418

1451 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
4

Va propunem spre inchiriere un apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 52 mp, situat la etajul 5 din 10, oferind o panoramă deosebită asupra orașului. Imobilul este amplasat într-un bloc recent izolat termic, într-o zonă bine conectată în apropiere de Abator, stație de tramvai și ...

52 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea