Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici
4
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici

Inchiriez apartament cu o camera recent renovat in zona Blascovici la etajul 2 avand o suprafata de 30 mp. Imobilul este alcatuit din camera , baie si bucatarie. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

30 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Va oferim spre a inchiria chiar in zona Girocului un apartament decomandat, cu o camera, modern mobilat. Se inchiriaza mobilat si utilat, dispune de o suprafata utial de 33mp si este la etajul 3. Zona linistita, aproape de scoli, magazine sau mijloc de transport. Va asteptam la vizionare.

33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
28

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

De inchiriat in zona Buziasului. GARSONIERA. Etaj: 2. Suprafata: 25mp. Proximitati: Lidl, tramvaie, autobuze. Complet mobilat si utilat. Disponibila imediat.

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament DECOMANDAT - Etaj 1 - Central- Medicina-Prefectura
9

Apartament cu 4 camere DECOMANDAT, situat la ETAJUL 1 intr-un bloc cu IV etaje, din zona centrala a orasului,in imediata apropiere a parcului Andrei Mocioni,Prefectura,Facultatea de Medicina Timisoara. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 87 mp utili,fiind compartimentat in 4 camere,2 bai ( una ...

2644 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Centrala cu centrala proprie
3
123

Inchiriez garsoniera, la etajul 3 4 avand o suprafata de 30 mp, cu balcon deschis, utilata si mobilata complet si renovata recent

30 m2

Timisoara, Timis

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou
10
3

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou

Apartamente cu 3 camere in zona Torontalului in bloc Nou, disponibile imediat. Incalzire prin pardoseala cu centrala termica proprie. Finisate la cheie. 1 loc de parcare si TVA 21% incluse in pret - Etaj 3 din 3, suprafata utila de 66 mp + 2 terase: Pret: 118.900 Euro. - Etaj 1 din 3, suprafata utila ...

1802 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu o camera zona Calea Sagului
3
211

De inchiriat apartament cu o camera zona Calea Sagului

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera , 33 mp situat in Calea Sagului , zona foarte buna , in apropiere de scoli , mijloace de transport in comun etc. Imobilul se afla la etajul 4 . Mai multe informatii se pot oferi telefonic!

33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

apartament cu o camera in zona Steaua
3
1

apartament cu o camera in zona Steaua

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Steaua. Imobilul are baie proprie si detine o suprafata de 20 mp. Locuinta este compusa din baie , bucatarie si camera. Apartamentul este in apropiere de Shopping City . Pentru mai multe detalii si vizionari nu ezitati sa sunati la nr afisat din anunt ...

20 m2

Steaua, Timisoara, Timis

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu
7
5

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu

Vand casa fara valoare,cu 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

2271 EUR/m2 | 70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament o camera - Zona  Judetean
3
2

Apartament o camera - Zona Judetean

Inchiriez apartament o camera langa Judetean la etajul 2 , suprafata 35 mp. Apartamentul este luminos si spatios , cheltuielile de intretinere sunt mici , geamuri termopane , gresie , faianta etc. Se inchiriaza complet mobilat si utilat.

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Bloc nou- lux, mobilat,utilat
12

Bloc nou- lux, mobilat,utilat

Vand apartament de 44 mp utili, compus din hol, camera mare, baie, bucatarie inchisa, terasa de 16 mp ( pe toata lungimea apartamentului), situat la parterul unui bloc nou, zona rezidentiala Giroc.Se vinde complet mobilat si utilat , ca in imagini. Centrala proprie pe gaz, incalzire in pardosea. Sunt ...

2205 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Aradului
3
5

Apartament o camera zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament o camera zona Aradului in apropiere de centrele comerciale , 37 mp , utilat , mobilat ca in poze. Apartamentul este situat la etajul 3.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios
15
2

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai si balcon la bucatrie pe care s-a mutat zona de gatit. Posibilitate montare Centrala termica proprie. Etaj 4 din 5. Bloc construit in 1989 cu pod din constructie, se urca normal pe casa scarii unde sunt spatii de depozitare in pod. La 2 pasi de foarte ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Punctele Cardinale
4
3

Inchiriez apartament 2 camere Punctele Cardinale

Inchiriez pe termen lung apartament doua camere 50 mp, mobilat si utilat modern. Apartamentul se situeaza la parter , scara curata. Bucataria noua complet mobilata si utilata (aragaz, cuptor, hota, frigider, microunde, masina spalat rufe) . Centrala termica proprie pentru caldura si apa calda.

50 m2

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu
8
9

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu

Vand 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

500 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament spatios cu o camera Centru
3

inchiriere apartament spatios cu o camera Centru

Oferim spre inchiriere apartament spatios cu o camera , bucatarie , baie cu masina de spalat , balcon suprafata 33 mp . Apartamentul dispune de toate facilitatile .Este situat la etajul 2

33 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.
10
3

Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.

Favorit Estate va propune spre inchiriere: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior construit in 2015 din caramida Porotherm - etaj 1 1 + ACOPERIS - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

SAD, 70 mp, Blvd 16 decembrie 1989
7
1

SAD, 70 mp, Blvd 16 decembrie 1989

Proprietate reprezentată de agenția Cuib Imobiliare Timișoara. SAD situat la parterul unei clădiri renovate în totalitate, Blvd 16 decembrie 1989 nr. 54. Zonă cu vad bun, intens circulat. Frumos, elegant și pretabil pentru o multitudine de posibilități de activități (Farmacie, cabinete medicale, stomatologice, ...

70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, nemobilat + loc de parcare, zona Aradului
9
3

De închiriat! Apartament 2 camere, nemobilat, + loc de parcare, zona Aradului. Proprietate reprezentată de agenția Cuib imobiliare Timișoara. Apartament, nemobilat, situat la etajul 1 al unui imobil cu 2 etaje, bloc finalizat în anul 2021. Acesta este compus din 2 camere, - living open space cu ...

47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Clădire istorică, zona Sinaia -Maria
18
8

Clădire istorică, zona Sinaia -Maria

De vânzare apartament cu două camere, etajul II, clădire istorică, zona Sinaia-Maria, vedere către Bega.Apartamentul beneficiază de amenajari interioare( parchet laminat, geamuri termopan),încălzire proprie pe gaz, se vinde mobilat . Prețul solicitat de proprietar este de 80000 euro.

1333 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Șagului
6
9

Apartament 2 camere, zona Șagului

De vânzare! Apartament 2 camere, zona Șagului, 45.000 euro negociabil! Proprietate reprezentată de agenția Cuib Imobiliare Timișoara. Disponibil pentru achiziție apartament compus din două camere, baie, hol și bucătărie. Acesta este confort redus, 30 mp utili și este situat la etajul 4 din 4, bloc ...

1500 EUR/m2 | 30 m2