Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona Dambovita
3
134

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Inchiriez apartament 1 camera zona Dambovita la etajul 1 , 35 mp complet mobilat si utilat la 5 min distanta de linia de tramvai. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren de 1942 mp, in Timișoara, COMISION 0% - ID V4770
20
8

ID intern: V4770 Casa cu 8 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului FOXFORT Imobiliare propune de vanzare casa tip individuala, formata din 2 corpuri de cladire. Prima constructie are un regim de inaltime pe parter fiind construita in anul 1970 si renovata complet in anul 2022. Aceasta ...

1407 EUR/m2 | 270 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa tip Triplex 5 camere, 98 mp utili, Calea Urseni
20
2

Casa tip Triplex 5 camere, 98 mp utili, Calea Urseni

De vanzare casa tip Triplex, suprafata utila 98 mp, curte 65 mp, situata pe Calea Urseni. Toate utilitatile : Gaz, curent, apa, Canalizare. Acces in curte atât din interior când si din exterior Parter : Dormitor / Birou, Living + Bucatarie ( posibilitate inchidere ), Iesire pe terasa atât din bucătărie ...

1582 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt
20
4

Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt

Va propunem spre vanzare , apartament cu 3 camere situat in zona Neptun - ISHO intr-un imobil construit in anul 1977 confort 1 decomandat parter . cu o suprafata totala de 92.8 mp cu 2 grupuri sanitare 1 balcon tip logie foarte spatios boxa la subsol trecuta in CF centrala termica bloc din caramida ...

2224 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc
3
194

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata recent, cu o suprafata de 32 mp, la etajul 4

32 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

apartament 1 camera Centru
3
190

apartament 1 camera Centru

Inchriez apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 35 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
95

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu o camera. Acesta dispune de o suprafata utila de 26 mp, la etajul 4, iar compartimentarea apartamentului este decomandata. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Pozitionarea apartamentului este favorabila, sustinuta de accesul facil spre mijloace de transport ...

26 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complexului Studentsc
5
1

Dam spre inchiriere un apartament in zona Complexului Studentsc,la parter,cu o suprafata de 37 mp,la 5 minute de UVT,este utilat si mobilat complet,acceptandu-se si animale de companie.

37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Va propunem spre inchirirere apartament cu 2 camere in zona Bucovina,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul este situat intr-o zona linistita,fiind apropae de mijloace de transport in comun,parcuri,banci,farmacii,dar si alte puncte de interes. Se afla ...

52 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
55

de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Dam spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Apartamentul se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata utila de 42mp si este la etajul 3. Zona linistita si aproape de mijloace de transport. Se accepta animale de companie. Sunati la numarul afisat!

42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
7

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in  zona Lipovei
4
16

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

De inchiriat in Lipovei. Apartament 2 camere, semidecomandat, suprafata utila 54mp si etajul 2. Inchiriere disponibila imediat. Sunati la numarul de telefon pentru o vizionare.

54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Piata Victoriei
3
22

De inchiriat apartament 1 camera in zona Piata Victoriei

Oferim un apartament cu o camera situat in zona Centrala, mobiat si utia complet, se afla la etajul 4, avand o suprafata de 25 mp. Vecinatati: Piata 700 Spitalul de Copii Piata Victoria

25 m2

Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1654 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La asfalt. Mobilat si utilat. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar
10
2

Vand apartament cu 3 camere, bucatarie INCHISA, in bloc nou izolat termic exterior, etaj INTERMEDIAR, la asfalt, in zona Neptun. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 camere decomandat pozitie unicat-Plavat!!!
16
1

Vand 2 camere decomandat pozitie unicat-Plavat!!!

Vand apartament cu 2 camere decomandat, 58 mp utili, etaj 3, vedere pe spate, centrala termica, clima, se vinde cu sufrageria mobilata, bucataria mobilata si utilata( toata aparatura - Miele), stare impecabila, zona Plavat ( intersectia Lidia cu Drubeta). pret 110000 euro.tel 0773336700

1897 EUR/m2 | 58 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
49

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei , mobilata , complet renovata recent , cu masina de spalat , etc. Suprafata este de 22 mp , etaj 2 . Pentru mai multe detalii va rog sunati la numarul de telefon.

22 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament o camera in zona Cetatii
3
134

De inchiriat apartament o camera in zona Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament o camera mobilat si utilat.Apartamentul se afla in zona Cetatii. Suprafata utila este de 30 mp , etaj 4 . Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati! Disponibil de la 1 februarie!

30 m2