Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Stadion Olimpia
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Stadion Olimpia

Apartament oferit spre inchiriere incepand cu data de 1. Se situeaza in zona Stadion Dan Paltinisan. Aveti in apropiere Profi, statii de autobuz, McDonald's, Spitalul Judetean si o distanta de 20 de min aproximativ de facultati. Zona este una linisitita, legat de apartament, are o suprafata de 53mp ...

53 m2

STADION, Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere 53mp - bloc nou - lift - parcare inclusa
6
1

Ap.2 camere 53mp - bloc nou - lift - parcare inclusa

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces rapid la transport in comun, hipermarketuri, unitati de invatamant si alte facilitati urbane. Configuratia include doua camere in regim open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei. Proprietatea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
PUZ APROBAT - parcele padure între Timișoara și Ghiroda/Giarmata Vii
17
4

Parcele de case la liziera Pădurii – între Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii Acces direct din Calea Timișoarei. Scoatem la vânzare un lot de 3 parcele de case, aflate în cadrul unui PUZ APROBAT, într-o zonă cu un potențial excelent de dezvoltare, la limita dintre Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii. Informații ...

495 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt
20
4

Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt

Va propunem spre vanzare , apartament cu 3 camere situat in zona Neptun - ISHO intr-un imobil construit in anul 1977 confort 1 decomandat parter . cu o suprafata totala de 92.8 mp cu 2 grupuri sanitare 1 balcon tip logie foarte spatios boxa la subsol trecuta in CF centrala termica bloc din caramida ...

2341 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
5

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Blascovici
4
39

De inchiriat apartament 2 camere in zona Blascovici

Inchirirez apartament 2 camere zona Blascovici.47 mp, centrala proprie Mobilat si utilat

47 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Freidorf
5
46

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Freidorf

De inchiriat ap. 2 camere, decomandat, cu balcon, amenajat, gresie, faianta, parchet laminat, usa metalica, termopane, mobilat modern, utilat: frigider, masina de spalat, aragaz, hota. Imobilul se desfasoara pe o suprafata de 43mp si este situat la etajul 2. Disponibil imediat!

48 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall
3
26

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall

Oferta de inchiriere apartament. Apartamentul esti situat la 5 min de Iulius Mall, aproape si de centrul orasului. Are o suprafata utila de 32mp, decomandat, cu centralar proprie. Etajul este unul intermediar, etajul 2. Se pot accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon ...

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Steaua
4
62

De inchiriat apartament 1 camera in zona Steaua

Se ofera spre inchiriere un apartament cu o camera situat la etajul 3 , bloc izolat , spatios , mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Compartimentare: bucatarie , baie , dormitor . Apartamentul dispune de centrala proprie . Cheltuieli mici la intretinere.Imobilul este situat in zona Steaua ...

30 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului
4
13

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
7

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, etaj 2, confort 1
19

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi integral, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Zona Mehala, teren pentru casa
1
6

Zona Mehala, teren pentru casa

Vand 1272 mp, front stradal 28m, strada asfaltata,toate utilitatile, zona Mehala, 275 euro mp.

1,272 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
2

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2