Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
COM O% Apartament superb cu 3 camere | Padurea Verde | Denya Forest
11

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in compexul rezidential Denya Forest din Calea Lipovei, la cateva minute de mers cu masina de Iulius Mall. Apartamentul este la etajul 10 si se desfasoara pe o suprafata utila de 55mp + 1 balcon de 8mp. Compartimentarea ...

2818 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu
7

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu

Avem placerea sa va oferim spre inchiriere un apartament in zona Liviu Rebreanu. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită și pașnică, cu o locație excelentă în apropierea stațiilor de transport public. În vecinătate veți găsi tot ce aveți nevoie pentru un stil de viață confortabil. Apartamentul ...

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
25

De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Închiriem un apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Șagului, pe intrarea Aleea Gornistilor, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili. Blocul este izolat termic, dispune de interfon si cartela la intrare fiind situat langa Scoala 27 cu parcare mare ...

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 inchiriere apartament 2 camere in zona Lipovei
4
206

inchiriere apartament 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere situat la parter in zona Lipovei aproape de scoala, statie de autobuz plus alte facilitati. De preferat pe termen lung, rog si ofer seriozitate! Apartamentul are 50 m2, centrala termica si este renovat complet. Disponibil imediat!

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia
5
14

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia

Inchirere apartament o camera, curat și bine întreținut, situat în zona Olimpia una dintre cele mai căutate locații din Timișoara, la câțiva pași de stadion, Baza 1, Continental, universități (UVT, Politehnică), mijloace de transport și magazine.

35 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Individuala Parter Sanmihaiu Roman,4 Camere,2 Bai,Proiect Modern,Curte Amenajata
12

Casa Individuala in Sanmihaiul Roman,cu regim de inaltime Parter,Termen Finalizare Octombrie 2026 - suprafata construita / utila de 137/115mp plus o terasa acoperita de 11mp - teren de 450 mp cu Front stradal 14 mp - compartimentare: - parter : hol acces, living,bucatarie inchisa,3 dormitoare,2 Bai,Camera ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Vand teren agricol extravilan (7200 mp), Mosnita Noua, intre Timisoara si Urseni, 35 euro/mp
1
5

Vand teren extravilan, intre Timisoara si Urseni, cu acces dinspre Timisoara spre Urseni, pe Calea Urseni; Toate utilitatile la drumul principal, foarte aproape, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare.

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - DECOMANDAT - mobilat si utilat - bloc nou - 92.000 Euro
10

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

OX686 Spatios, acces stradal, ideal locuinta sau birou, zona Buziasului
15

OXIA The Real Estate Agency va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, transformat functional in 4 camere, situat in Timisoara, zona Buziasului, intr-o locatie cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea este amplasata la parterul inalt al unui imobil cu 4 ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

OX689 Zona Soarelui, Renovat, Disponibil Imediat
14

OX689 Zona Soarelui, Renovat, Disponibil Imediat

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre inchiriere apartament cu 3 camere in Timisoara, zona Soarelui, situat intr-un imobil P+4E, la parter, cu suprafata de aproximativ 75 MP, decomandat, compartimentat astfel: Hol Bucatarie + debara Living Balcon deschis cu acces din living 2 Dormitoare 2 Bai ...

75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de închiriat   complet utilat (bucătărie + pizzerie)
7
1

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie)

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie) Se oferă spre închiriere spațiu comercial pregătit pentru activitate imediată, ideal pentru pizzerie, restaurant sau delivery. Spațiul este complet echipat și funcțional, fără investiții suplimentare majore. Dotări incluse: * Cuptor ...

60 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Mehala, Mobilat, Utilat, Bloc nou, Loc parcare in CF
7

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3 / 3 , 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

3223 EUR/m2 | 40 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Mobilat si Utilat Complet, Parcare Subterana
10

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 6 / 11 . 6 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2524 EUR/m2 | 57 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Torontalui, Nemobilat, Bloc Nou, Loc de parcare inclus
6

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 / 3 , 5 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu
4
1

Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7 bloc cu lift, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona Bucovina
4
2

Inchiriez apartament 2 camere zona Bucovina

Inchiriez apartament 2 camere, pe termen lung, zona Bucovina, etaj 4 , suprafata 47 mp. Apartamentul este mobilat, format din doua dormitoare, bucatarie, baie cu geam. Mai multe informatii la telefon.

47 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2