Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera - Calea Aradului - parter - centrala proprie
6

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o camera spațioasă și eficient compartimentată, situată în Timișoara, într-un imobil construit în anul 1980, la parter înalt, ideală atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 36 mp și a fost recent ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului in spate la benzinaria ESO, la etajul 1, imobil supravegheat video, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare incapere, aparat de aer conditionat, mobilat si utilat complet, pret 99.900 Euro, negociabil. ...

1921 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia
8
3

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, zona Bogdanestilor-Cetatii
7
2

Apartament cu 3 camere, zona Bogdanestilor-Cetatii

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere semidecomandat, cu o suprafata utila de 52 mp, situat la etajul 4 4, in zona Cetatii, aproape de mijloace de transport, si la 10 min de mers pe jos de P-ta 700. Apartamentul a fost renovat cu materiale de calitate, se vinde mobilat, dispune de aer ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, decomandat, et3, Sagului
6
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, et3, Sagului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomandat, cu o suprafata utila de 60 mp, mobilat complet, situat la etaj 3 4, in zona Sagului- P-taDoina. Ce îți oferă această locuință: - 3 camere decomandate, ideale pentru familie - Blocul este de cărămidă - Balcon generos pe două camere - Centrală ...

1800 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera et 1, 24 mp, Complexul Studentesc
4
4

Garsoniera et 1, 24 mp, Complexul Studentesc

Va propunem sprevachizitie o garsonieră situată în Complexul Studențesc din Timișoara, într-o zonă foarte căutată. Imobilul are o suprafață utilă de 24 mp și este amplasat într-un bloc reabilitat termic (atât peretele cat si tâmplăria), la etajul 1. Garsoniera este dotată cu unitate de aer condiționat. Încălzirea ...

2208 EUR/m2 | 24 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter, zona Aradului
8
1

Apartament cu 2 camere parter, zona Aradului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere decomandat, situat la parterul unui bloc izolat termic, cu 4 etaje, in zona Aradului, parte spre zona Lipovei, Timisoara. Beneficiaza de încălzire centrală proprie, geam la baie, se vinde partial mobilat, suprafata utila este de 52 mp. Pretul solicitat ...

1712 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, et 2, bloc izolat, zona Lugojului
8
1

Apartament cu 2 camere, et 2, bloc izolat, zona Lugojului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Modern Lugojului, Timișoara, la etajul 2 4 într-un bloc izolat exterior și interior. Suprafață: 48 mp+2,5 balcon deschis, amenajat cu arcadă din rigips Dotări și avantaje: Centrală termică proprie Geamuri termopan ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Casa cu 3 camere, si teren 1200mp, zona Mehala
6

Casa cu 3 camere, si teren 1200mp, zona Mehala

Va propunem spre achizitie o casa cu 3 camere, in zona Mehala, renovata in anul 2020, si care beneficiaza de 2 bucatarii, 2 bai, 2 holuri, cu teren 1200mp, front stradal 12 ml. Are centrala proprie cu calorifere noi, parchet, gresie. Casa este impartita astfel incat poate fi folosita ca garsoniera si ...

2667 EUR/m2 | 90 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Full Decomandat Centrală Proprie Zona Girocului
5
2

Apartament cu 3 Camere, decomandat, bucatarie mare, centrala proprie, AC, noi in garanție, mobilat și utilat, su: 72 mp, 2 balcoane, vedere pe 2 părți, 1 baie cu posibilitate si de cea de- a 2 baie, toată instalația sanitara nouă, o boxa si uscătoria in folosinta, foarte aproape de toate punctele de ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Soarelui
10
2

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrală proprie, 2 aparate de aer condiționat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperi dublu izolat și țigla din ceramică și este compartimentat astfel: living, două dormitoare, două băi, bucătărie cu balcon închis și debara pentru depozitare. În apropiere ...

1836 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
3

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Calea Urseni Zone 2
8

Apartament cu 2 camere decomandat, plus mansarda proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, exact cum se vede în poze, su: 49 mp plus terasa de 3 mp, plus 45 mp mansardă, fiind izolată cu vata bazaltică de 10 cm, apartamentul dispune și de 1 loc de parcare înscris în Cf, foarte aproape de toate ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Ofer spre inchiriere
5
3

Ofer spre inchiriere

î Inchiriez Spațiu Comercial, Sad situat în Piață Traian str Ștefan cel Mare nr 8. Vad foarte bun, front stradal linia tramvai. Are toate utilitatile: centrala pe gaz, clima, grup sanitar, curent trifazic. Spațiul recent renovat.

50 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita
10

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat , totul nou, centrala proprie, calorifere noi de calitate, renovat de la zero, instalatie electrica, sanitara, canalizare separata de coloana, su: 60 mp, situat la parter, bloc anvelopat, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat  46 mp  curte proprie 2 locuri de parcare  Zona Calea Urseni
7
4

Apartament 3 camere decomandat 46 mp curte proprie 2 locuri de parcare Zona Calea Urseni

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 68 mp + CURTE 103 mp, situat la parterr, plus 2 locuri de parcare, AC, centrala proprie, încălzire in pareoseala, finisaje interioare la alegerea clientului incluse in preț, uși interioare Porta Doors. Pret. 119000 euro cu o curte de 46 mp. Telefon. 0766 ...

1750 EUR/m2 | 68 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei
6

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei

Blitz oferă spre închiriere un apartament complet mobilat, cu o suprafață de 58 mp. Apartament luminos, eficient compartimentat, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Este compus dintr-un dormitor, bucatarie open-space, baie cu dus, hol cu spații de depozitare, loc de parcare inclus și un balcon deschis. ...

58 m2