Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 4 camere, 2 bai în Piața Unirii, Timișoara
10
5

Apartament cu 4 camere, 2 bai în Piața Unirii, Timișoara

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere, situat ultracentral, chiar în inima Timișoarei – Piața Unirii. Proprietatea impresionează prin spațiul generos, lumina naturală abundentă și terasa un loc ideal pentru relaxare sau amenajare personalizată. Detalii proprietate: Localizare: ...

2199 EUR/m2 | 100 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat lux zona Medicina - CENTRALA PROPRIE
17
1

3 camere decomandat lux zona Medicina - CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere confort 1 decomandat spatios situat aproape de Fac de Medicina zona Splaiul Nistrului intr-un imobil construit in anul 1980 situat la un parter inalt cu o suprafata de 80 mp. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII costurile de intretinere ...

80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.
6

Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu 94 comercial de vanzare la casa, zona Lipovei, Timisoara.
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial 94 mp, 61 mp casa de locuit( birouri), Lipovei, Timisoara.. Proprietatea este compusa din doua spatii comerciale in suprafata totala de 94 mp cu intrare din strada. In curtea proprietatii regasim o casa pe parter in suprafata de 61mp si o anexa ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniea de inchiriat in zona Olimpia
3
4

Garsoniea de inchiriat in zona Olimpia

Va propunem spre inchiriere garsoniera moderna complet mobilata si utilata localizata in zona Olimpia Stadion. Garsoniera este situata la etajul 3 si are o suprafata utila de 33 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul termoficarii. Va asteptam cu drag la o vizionare chiar astazi!

33 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Cetatii
3
20

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii

Inchiriez apartament o camera decomandat, in zona Cetatii. Blocul este izolat pe exterior; apartamentul este si el izolat la interior. Este renovat in 2018. Este complet utilat (centrala termica de apartament, conexiune la internet si cablu TV...) Suprafata utila este de 37 mp , etaj 2!

37 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere de inchiriat zona Complexului Studentesc
4
1

Se da spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat, etaj 3 , lângă Facultatii. Zona Complexului Studentesc, parcare pe strada in limita disponibilitatii ,parcuri, magazine, mijloace de transport in comun foarte aproape. Are o suprafata utila de 55mp. Va asteptam pentru o vizionare la numarul ...

55 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
7

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Aradului, la etajul 1,cu o suprafata de 53 mp,foarte aproape de mijloacele de transport in comun. Este utilat si mobilat,recent renovat si intr-o zona linistita. Se primesc pentru cei interesati si animale de companie. Va asteptam la o vizionare.

53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexul Studentesc
4
5

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona Complexului Studentesc. Acesta este situat la parterul unui imobil renovat recent, cu o suparafata de 50 mp. Apartamentul este utilat si mobilat complet, dispune de centrala termica. Acesta este situat in apropierea scolilor,magazine,localuri,farmacii ...

50 m2

Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in  zona Complex Studentesc
3
297

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament zona Complex Studentec, de preferabil doua domnisoare, cu 30 mp, complet utilat, costurile de intretinere sunt mici, ca etaj se situeaza la 2 din 4, bucatarie separata!

30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Isho
4
23

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Isho

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona Isho, cu 31 mp utili, poziționat la etajul 1. Blocul se află într-o zonă liniștită, aproape de malul Begăi și cu acces facil către centre comerciale și mijloace de transport. Perfect pentru cei care vor să locuiască aproape de oraș, dar într-un mediu liniștit. Pentru ...

31 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau  inchiriat - VESTA RESIDENCE
14

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau inchiriat - VESTA RESIDENCE

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 68 mp spațiu principal open-space, ce ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Ion%2bIonescu%2bde%2bla%2bBrad, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera pe Take Ionescu
3
29

De inchiriat apartament 1 camera pe Take Ionescu

Inchiriez apartament 1 camera pe Take Ionescu , decomandat . Apartamentul are o suprafata utila de 30 mp fiind compus din camera , baie si bucatarie. Dotari : centrala proprie , masina de spalat etc. Imobilul este situat la et 1

30 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion
4

apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion cu o suprafata de 35mp situat la etajul 2 din 5, cu centrala proprie, complet utilat! Contract minim pe un an!

35 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
146

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Sagului decomandat etajul 2 , 32 mp complet mobilat si utilat . Dispune de masina de spalat , frigider , plita si cuptor .

32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
12

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Va prezentam spre inchiriere un apartament situat la etajul 1, avand o suprafata de 28 mp, apartamentul este decomandat! Se afla la 5 minute de Iulius Town. Se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la nr de telefon din anunt

28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare, de inchiriat   vanzare- VESTA RESIDENCE LIPOVEI
19

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare, de inchiriat vanzare- VESTA RESIDENCE LIPOVEI

INCHIRIERE VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67 mp spațiu ...

11 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin
8
14

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin

Va prezentam un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet. Se afla la etajul 3 si cu o suprafata de 49 mp. Se face contract la anaf

49 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc
3
15

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Complexului Studentesc, la etajul 1,cu centrala proprie, modern utilata, cu o suprafata de 28 mp. Este la prima inchiriere! Se accepta animale de companie. Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

28 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea