Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vedere superbă spre Parcul Botanic, apartament 3 camere, Piața Unirii
6
7

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament cu vedere spectaculoasă către Parcul Botanic, situat chiar în Piața Unirii – punctul zero al Timișoarei. Proprietatea se află la etajul 3 din 4 al unei clădiri complet reabilitate, cu doar 8 proprietari, oferind liniște, intimitate și un cadru arhitectural ...

2371 EUR/m2 | 97 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Girocului, situat la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp. Garsoniera este mobilata si utilata complet

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
vanzare 2 camere bloc de 15 ani
7
4

vanzare 2 camere bloc de 15 ani

oferim spre vanzare apartament 2 camere decomandat ,etajul 1,bloc din 2010,gradina,disponibil ,zona mehala.pretul este 97000 euro negociabil.

1764 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13
2

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casa cu 5 camere de vanzare, acces auto, zona Lunei Timisoara
16

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa la curte comuna, cu inca alti 2 vecini, situata in zona Lunei - Printul Turcesc din Timisoara, judetul Timis. Casa momentan este impartita in 2 apartamente cu intrari separate, care pot fi unite intr-o singura locuinta individuala. Cele ...

1074 EUR/m2 | 149 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Braytim. Aproape de Lidia. Etaj 1. Finalizat. Finisaje superioare
12
1

Vand apartament situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim, aproape de Lidia. ETAJ 1, 2 camere, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 5 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, geamuri ...

2494 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament de lux 2 camere de inchiriat, City Of Mara Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Circumvalatiunii, in complexul rezidental City of Mara, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara,Timis. Potrivit pentru cupluri,familii , tineri care isi doresc o locuinta ...

50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Gradina proprie. Decomandat. Langa ESO si Profi. Bucatarie INCHISA
10
9

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, GRADINA proprie, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 50 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare ...

2020 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc
4
81

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc

Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa! Pat dublu, bucatarie si baie utilate. In apropiere de , statii de autobuz si tramvai.Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung

30 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar

Dam spre inchiriere apartament in zona Gheorghe Lazar,la etajul 3 din 4,avand o suprafata de 35 mp,se inchiriaza mobilat modern si utilat complet cu tot ce este necesar. Este dotat cu camera cu pat,bucatarie open space cu plita electrica,hota electrica,TV,internet+cablu,iar apartamentul a fost de curant ...

35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament o camera zona Cetatii
3
2

De inchiriat apartament o camera zona Cetatii

Închiriez apartament o camera, situat în zona Cetății, una dintre cele mai elegante și liniștite zone, aproape de parcuri, centre culturale, restaurante și mijloace de transport.

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3
34

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

DE INCHIRIAT: GARSONIERA IN ZONA BUZIASULUI, TIMISOARA. Se ofera spre inchiriere o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la etajul 1. Suprafata: 25 mp. Acces rapid la diverse puncte de interes din zona: Magazine (Lidl,Profi,Auchan), Statii de transport in comun, Gradinita, Scoala. Nu ezitati ...

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
6
20

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Take Ionescu
3

Apartament 1 camera in zona Take Ionescu

ferim spre inchiriere 1 camera in zona Take Ionescu, 29 mp2, langa Facultatea de Medicina si Stomatologie, aproape de mijloacele de transport in comun. Dotat cu centrala termica se inchiriaza pe termen lung detine centrala termica proprie cheltuieli mici etajul 1.

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandate,de închiriat,Baba Dochia-Timișoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Baba Dochia , o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces ...

50 m2

Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700
8
1

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700

De inchiariat, apartament cu 2 cameree, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, situat la parter, mobilat si utilat, Piata 700. Pret: 450 euro Tel: 0736170308

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2