Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament renovat, etaj intermediar, cladire reabilitata Ultracentral
6
2

APOSTU ESTATE vă oferă o oportunitate rară de achiziție: un apartament cu poziție excelentă, situat chiar în inima orașului, în zona Piața Libertatii, cu vedere directă spre Piata Sf. Gheorghe. Această proprietate este ideală atât pentru locuit, cât și pentru birouri sau investiție. Cu o suprafață ...

2544 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Ciarda Rosie , 3 camere, terasa 40 mp
7

Penthouse Ciarda Rosie , 3 camere, terasa 40 mp

Agentia Imobiliara Estate Group ofera spre vanzare penthouse cu 3 camere in Timisoara, zona Ciarda Rosie, situat la etajul 3 intr-un bloc in constructie, cu termen de finalizare vara anului 2026, cu posibilitate alegere finisaje. Apartamentul este compartimentat astfel: -living cu bucatarie -2 dormitoare -baie -terasa. Incalzirea ...

2525 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere-Centru-Fructus Plaza-Etaj 11 din 13-Bloc nou-1 loc parcare subterana-550 euro
10

Se inchiriaza apartament 3 camere in Fructus Plaza +1 loc de parcare subteran. Apartamentul are o priveliste deosebita, fiind situat la etajul 10 din 13, are centrala propie pe gaz, clima, suprafata utila de 60 mp și este compus din hol acces, living+bucatarie open space, 2 dormitoare, baie si terasa ...

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere decomandate Dacia
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere decomandate Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandate la etajul 4 4, bloc anvelopat. Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Suprafata utila fiinde de 45mp plus 4mp balcon

45 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 3 camere cu 2 fronturi plus 860 mp Lipovei-Aradului 178000 euro
15
27

Agentie imobiliara ofera in exclusivitate casa pe un singur nivel din caramida vaiuga ( 70 30) in suprafata utila de 100mp casa plus 860 mp terenul cu 2 fronturi stradale de 12 mp fiecare, costructie din anul 1965, cu gard de beton si sarma, avand toate utilitatile racordate la reteau orasului, instalatia ...

1780 EUR/m2 | 100 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere  in zona Circumvalatiunii
5
28

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 2 camere decomandat,situat in circumvalatiunii colt cu gheorghe lazar,kaufland si penny market chiar la scara iar centru orasului si mall-ul la 5 minute departare, etaj 5 8.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 57 mp utili, zona Torontalului - Acces spatiu verde
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
1

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera, in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1 10 si are o suprafata utila de 32 mp, blocul este dotat cu lift si camera de supraveghere pe fiecare etaj. Vecinatati: Complex Bega ( ...

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa individuală ..  Calea Aradului ...  175.000 euro
1
10

Casa individuală .. Calea Aradului ... 175.000 euro

Agenție imobiliară oferă spre casă individuală pe un singur nivel, construita in anul 1978, din caramidă, cu acoperis de tigla si geamuri termopan, izolata termic, în suprafață de 98 mp, avand teren de 560 mp și un front stradal de 17 ml, cu toate utilitatile, compusa din 4 camere, o bucatarie, 2 ...

1786 EUR/m2 | 98 m2

Aradului%252bEst, Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră de închiriat   Zona Aradului
4
19

Apartament 1 cameră de închiriat Zona Aradului

Apartament cochet și bine compartimentat, situat într-o zonă verde și liniștită, cu acces rapid către centrul orașului, Iulius Town și principalele artere de transport. Locație excelentă aproape de Iulius Mall, Universitatea de Științe Agricole și Medicină Veterinară, restaurante, parcuri Suprafata ...

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dorobantilor
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere in zona Dorobantilor,la etajul 1,avand o suprafata utila de 48 mp,confort 1,se vinde mobilat modern si utilat complet. Zona este una buna dar si linistita,oferind un acces rapid la diverse puncte de interes precum Lidl,Kaufland,Profi,parcuri,localuri,dar ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

MODEL UNICAT!   4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa
15

MODEL UNICAT! 4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa

Apartament de vânzare cu 77 mp, situat la etajul 4 al unui bloc din 1978. Îți oferă bucătărie separată și un balcon. Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din plastic. Mobilierul este inclus în preț. Locația este avantajoasă, în cartierul Cetate, aproape de Universitatea Politehnica ...

2143 EUR/m2 | 77 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Cetatii
4
53

De inchiriat apartament 2 camere in zona Cetatii

Inchiriez apartament 2 camere zona Cetatii , semidecomandat , suprafata 50 mp , etaj 4. Este un apartament luminos , curat , complet mobilat !

50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
16

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

Spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 cu o suprafata utila de 50 mp. Se afla in apropierea statiei de tramvai, Restaurantul Nora, Piata Flavia. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

5 minute de Medicina !!!! .. 2 camere .. complex rezidential
11

Acest apartament cu 2 camere se află la etajul parter într-un bloc construit în 2020. Are o suprafață de 56 mp și este gata de utilizare. Proprietatea dispune de o terasă și se bucură de încălzire centrală pe gaz. Geamurile sunt din plastic, iar interiorul este bine luminat datorită feroneriilor mari. Apartamentul ...

2821 EUR/m2 | 56 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
5
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Apartament o camera de inchiriat, mobilat si utilat complet. Se află pe Calea Aradului, în apropierea mall urilor Auchan Nord, Iulius Town și a campusului Universitar USAMV, acces la supermarket-uri (Lidl, Penny), piețe locale și stații de transport în comun (autobuz, tramvai, taxi)

27 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
2
74

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Circumvalatiunii, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 26 mp. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona AEM Buziasului
3
4

Garsoniera de inchiriat in zona AEM Buziasului

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Buziasulu cu o suprafata utila de 25 mp, etaj 4, este utilata si mobilata. Imobilul se inchiriaza urgent. In vecinatatea garsonierei se gasesc numeroase puncte de interes precum mijloace de transport in comun,magazine,complexul comercial din Calea Buziasului,farmcii,etc. Persoanele ...

30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 camere .. cu boxa .. Calea Aradului ... 119.000 euro
11
1

3 camere .. cu boxa .. Calea Aradului ... 119.000 euro

Îți oferim un apartament de 3 camere situat la parter, în bloc de beton, construit în 1978. Proprietatea dispune de balcon, debara, garaj și beci. Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din plastic. Suprafața utilă este de 65 mp, ideală pentru o familie. Apartamentul se află în zona ...

1831 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Blascovici
3
7

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Blascovici

Apartamentul este situat in zona Blascovici etaj 1 constructie noua, mobilat si utilat complet, mobilier nou, cabina de dus cu hidromasaj. Dispune de o suprafata 32 mp.

32 m2

Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 1 camera Centru
3
190

apartament 1 camera Centru

Inchriez apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 35 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere ..  2 balcoane si centrala termica .. S= 51 mp
13
1

Apartament cu 2 camere .. 2 balcoane si centrala termica .. S= 51 mp

Apartament de vânzare model semidecomandat, situat la etajul 4 al unui bloc cu acoperis de tigla avand o suprafața utilă este de 50.6 mp plus doua balcoane de 7 mp. Proprietatea este în stare bună și gata de utilizare. are o bucătărie separată, baie cu geam, incălzirea se realizeaza printr-o centrală ...

174 EUR/m2 | 506 m2