Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere modern zona Lipovei Timisoara bloc nou
7

Apartament 2 camere modern zona Lipovei Timisoara bloc nou

Apostu ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, zona Lipovei Timisoara , jud Timis situat intr-un bloc nou, destinat exclusiv inchirierii, ideal pentru un stil de viata modern si confortabil. Apartamentul beneficiaza de o suprafata extrem de generoasa, compartimentare eficienta ...

40 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Central 3 Cam! 68 Utili! Centrala Proprie!
6
3

Central 3 Cam! 68 Utili! Centrala Proprie!

- apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 7 10 - lift schimbat - 2 spatii de depozitare - model cu vedere pe o parte si lateral - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu ...

2191 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 80mp utili, 3 balcoane, lift - Simion Barnutiu
6
3

ID: P1239 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 80mp utili, anul constructiei 1980. Anvelopat termic. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii tehnice : -Suprafata ...

1400 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Direct Proprietar Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului
12

Direct Proprietar Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului

FARA COMISION!!! Direct proprietar vand apartament cu 1 camere, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare nivel. Imobilul este situat in apropiere de statie de mijloace de transport, scoala, supermarket.Este ideal atat pentru locuit cat si ca ...

2240 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
zona Centru-City of Mara, parcare, centrala, clima, mobilat, utilat
19
2

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in bloc nou, in complex City of Mara, la 5 min de centru. Apartamentul este situat la etajul 3 si este compus din hol, bucatarie+living, baie si balcon. Locuinta dispune de centrala proprie, clima si se inchiriaza mobilata si utilata complet. Pret chirie ...

44 m2

Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

Zona Circumvalatiunii, Centrala, Amenajat, Spatios, Parcare
19
2

Zona Circumvalatiunii, Centrala, Amenajat, Spatios, Parcare

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere situat la etajul 1, in Vila, zona Circumvalatiunii. Locuinta dispune de centrala, clima si loc de parcare. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 600 euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 0721721333, 072663 ...

88 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,situat la etajul 2,cu o suprafata de 27mp, se inchiriaza utilat si mobilat complet. Se inchiriaza imediat,fiind situat intr-o zona cu accces usor si rapid la centrul orasului,mijloace de transport in comun,magazine,restaurante,terase,etc. Disponibilitataea ...

27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

zona Ronat, apartament la vila, totul nou, centrala, clima, parcare privata
9

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat la parter, in imobil nou, zona Ronat-strada Rosetti. Locuinta dispune de centrala proprie, clima si parcare privata. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 270euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 0721721333, ...

30 m2

Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
2

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

75 m2

Timisoara, Timis

Zona Complex, ideal studenti, mobilat, utilat
6
1

Zona Complex, ideal studenti, mobilat, utilat

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 1 in zona Complex. Locuinta este compusa din living+bucatarie, baie si dormitor cu scara interioara. Apartamentul este ideal pt studenti si se inchiriaza mobilat si utilat complet. Pret chirie 300 euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 0721721333, ...

42 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera - Zona Dacia
4

Apartament cu 1 camera - Zona Dacia

Inchiriez apartament cu 1 camera,mobilat,utilat,spatios echipat modern. Situat in zona Dacia aproape de statia de tramvai imobilul are o suprafata de 28 mp. Cheltuieli si intretinere mici.Nu se accepta animale de companie.

Dacia, Timisoara, Timis

3 camere decomandat  zona Medicina - CENTRALA PROPRIE
17
2

3 camere decomandat zona Medicina - CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere confort 1 decomandat spatios situat aproape de Fac de Medicina, zona Splaiul Nistrului intr-un imobil construit in anul 1980 situat la un parter inalt cu o suprafata de 80 mp. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII costurile de intretinere ...

80 m2

Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Spitalul Judetean
5

Inchiriez apartament 2 camere Spitalul Judetean

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat utilat foarte curat cu tot ce trebuie in el pe termen lung . Apartamentul este situat la etajul 4 cu o suprafata de 55 mp. Apartamentul se poate viziona! Acces la mijloace de transport.

55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Lipovei
4
22

De inchiriat garsoniera zona Lipovei

Inchiriez garsoniera la etajul 1 cu o suprafata de 30 mp, utilata si mobilata complet

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament 2 camere zona Complex Studentesc
4
10

De inchiriat apartament 2 camere zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Complex Studentesc, cu o suprafata de 49 mp la etaj 2 din 5, decomandat, proaspat renovat, cu centrala proprie si cu cheltuieli mic! Se accepta animale de companie. Pentru alte detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

49 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0%  Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat
13
3

COMISION 0% Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat

COMISION 0% pentru cumpărător Apartament 3 camere decomandat – Etaj 1 – Dâmbovița, vedere spre Parcul Clăbucet Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Dâmbovița, cu vedere frumoasă spre Parcul Clăbucet. Proprietatea se află la etajul 1, într-un bloc izolat termic, ...

1279 EUR/m2 | 68 m2