Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră 21mp,etaj 1,renovata complet,bucătărie separată-Buziasului
7
3

ID: P2125 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o garsonieră de 21 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1975. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp in care s-a mutat bucătăria, iar baia este extinsa, având o suprafață mai mare decât cea inițială. Puncte ...

2023 EUR/m2 | 21 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin
5
77

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona semi-centrala,suprafata de 27 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la doar 10 minute de mers pe jos pana in centrul Timisoarei si la cativa pasi de Kaufland,acces rapid la autobuzul 33 sau E1,magazine,etc. Este perfect atat ...

1667 EUR/m2 | 27 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Dezvoltator-Piscina privata
14
2

Apartament 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Mutare imediată Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 în corpul C1 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă de ...

2150 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala pe 2 nivele in Timisoara zona Balcescu
11
2

Casa individuala pe 2 nivele in Timisoara zona Balcescu

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare o casă individuală pe 2 nivele plus pod mansardabil, situată în zona Bălcescu. Regim de înălțime: Parter + Etaj + Pod mansardabil Acces auto în curtea proprie. Compartimentare: Primul nivel: Hol Cameră Cameră WC Servicii Dormitor cu baie proprie Bucătărie Debara Al ...

1518 EUR/m2 | 280 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Balcescu
4
2

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Balcescu

Apartament cu 1 camera de inchiriat, bine amenajat, cu toate dotarile, utilat si mobilat, in zona Balcescu, in apropierea mijloacelor de transport, parcuri, magazine, etc. Suprafata utila este de 30mp si se afla la etajul 2.

30 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu
4

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu

Inchiriere apartament cu o camera, 24mp, etaj 2. Zona Take Ionescu, este ideală pentru tineri, familii sau profesioniști care doresc o locuință confortabilă, într-o zonă bine conectată la oraș.

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona UMT
4
4

Apartament cu 2 camere in zona UMT

Oferim spre vanzare un apartament siuat in zona UMT , in apropiere de facultati , magazine ,mijloace de tranport . Aparatamentul ofera o suprafata de 46 mp si este la etajul 3 . Dispune de un loc de parcare care este inclus in pret . Pentru mai multe detalii contactati numarul afisat !

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament 1 camera in zona Spitalului Judetean
3
1

apartament 1 camera in zona Spitalului Judetean

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera, et.1 in zona Spitalului Judetean.Mobilat si utilat complet, plita electrica, microwele, masina de spalat, tv, baie cu dus,internet wifi, parcare.

30 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
8
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

va propune spre inchirere un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, intr-un bloc izolat cu lift, are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: Hol de acces, bucatarie , living, dormitor, baie. Se accepta ...

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului
5

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului

Oferim un apartament cu 2 camere decomandat, pe strada Maresal A. Averescu, etaj 3, avand o suprafata utila de 50 mp. Se afla in proximitatea statiilor de transport in comun, magazine alimentare

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
41

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Soarelui, 39 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport,magazine și puncte de interes,fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces facil către centrul orașului. Pentru ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Steaua
3
99

apartament o camera de inchiriat in zona Steaua

Inchiriez apartament o camera decomandat , confort 1 , 30 mp zona Steaua in apropiere de Shopping City . Incalzirea se realizeaza prin Colterm . Mobilat ca in imagini , cu toate electrocasnicele incluse . Etaj 2

30 m2