Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare Complexul Studentesc Timisoara
16

APOSTU ESTATE propune spre vanzare un apartament cu 4 camere in Timisoara, in zona Complexului Studentesc, pe malul Begai. Acest apartament situat la demisol este o oportunitate excelenta intr-o cladire care a strans deja fondurile pentru reabilitarea completa a fatadei, a casei scarii si a acoperisului. Locatie: ...

1688 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere | Piata Maria | Central
10

Apartament superb cu 2 camere | Piata Maria | Central

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb cu 2 camere, situat foarte aproape de centru. Apartamentul se afla in Piata Marius, in apropiere de Copa caffe, cu o suprafata de 68mp, fiind la 5 minute distanta de magazine Profi, statii pentru mijloace de transport in comun si multe ...

68 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Oferim spre închiriere garsoniera in zona Buziașului, la etajul 2 din 5, suprafața utila de 25 mp, utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale, Lidl, Kaufland, magazine. Daca doriți informații suplimentare sau detalii, va rugam sa ne sunați la nr de tel din anunț!

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona Umt
4

Garsoniera zona Umt

Inchiriez garsoniera,in zona UMT,pret inchiriere 150 euro plus 150 euro garantie.

UMT, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Garsoniera de inchiriat in zona centrala
3
52

Garsoniera de inchiriat in zona centrala

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona centrala , la 5 min de Mc Donalds , situata în apropierea stațiilor de troilebuz , tramvai,magazinelor și diverselor instituții. Este situată la etajul 4 și are o suprafață de 27 mp. Este complet mobilata cu tot ce aveți nevoie pentru a locui. Nu ezitati sa ne ...

27 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere zona Sagului
4
25

De inchiriat apartament 2 camere zona Sagului

Inchirirez apartament cu 2 camere 44 mp, mobilat si utilat complet , la etajul 3 cu centrala proprie

44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare , zona Ultracentrala, in vila
11
2

Apartament de vanzare , zona Ultracentrala, in vila

Blitz, vă propune spre vânzare un imobil situat în inima Timișoarei. Apartamentul este la curte comună, situat la parter, compus din 6 camere, băi și bucătărie, terasă. Suprafața totală este de 220 mp. Propietarul oferă posibilitatea de apartamentare, 2 camere, baie si chicinetă, 125 mp, preț 130.000 ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 1000 mp in Lipovei
5
5

Teren intravilan 1000 mp in Lipovei

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un teren intravilan generos, situat în zona Lipovei, în apropiere de Dedeman. Proprietatea are o suprafață de 1007 mp și un front stradal de 21 ml, oferind multiple posibilități de dezvoltare rezidențială sau mixtă. Terenul este racordat la toate utilitățile ...

1,007 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 camera - zona  Centru (Unirii)
7
3

Apartament 1 camera - zona Centru (Unirii)

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,bucatarie baie,Piata Unirii, Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Etaj 1, Confort: 1, numar etaj: 2, numar camere: 1, numar bai: 1, suprafata utila: 40. Apartamentul este situat ultra-central, are bucatarie, o camera mare, dressing. Apartamentul este complet ...

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu
3
10

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Se inchiriaza apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,langa ISHO,la etajul 1,cu o suprafata de 28 mp,este complet utilata si mobilat modern. Situat intr-o zona linisita,ofera un acces facil la mijloace de transport in comun,magazine alimentare,centre comerciale,facultati,universitati,etc. Pentru ...

28 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Modern
3

Apartament 1 camera zona Modern

Inchiriere in Zona Modern apartament cu o camera 32 mp, etaj 2 din 4, bucatarie utilata, baie cu cabina de dus, camera spatioasa, Intr Lugojului, la 2 min de statia firobuz 11 si tramvai 1, 2, 5 , se poate inchiria pe termen lung.

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia
3

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Buziasului
3
47

De inchiriat apartament 1 camera in zona Buziasului

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera, 32 mp, parter. Apartamentul este complet mobilat si utilat (cuptor electric WHIRPOOL, plita gaz WHIRPOOL, hota ELECTROLUX, masina de spalat BOSCH, frigider ARTIC, tv LCD LG diagonala 80 cm) . Tot mobilierul este facut la comanda ( alb ) iar salteaua din dormitor ...

32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin
4
251

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin

De inchiriat apartament cu 2 camere mobilat si utilat , zona linistita aproape de piata , Centru , toate mijloacele de transport . Suprafata 40 mp , etaj 4.

40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Zona Olimpia Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, et. 2 din 10, bloc cu lift, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Suprafață utilă: 63,3 mp + logie 3,4 mp = total 66,7 mp 3 camere decomandate (17,1 + 11,8 + 11,6 mp) 2 băi (una cu cadă) Bucătărie ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
apartament de 2 camere de inchiriat in zona Balcescu
5
3

apartament de 2 camere de inchiriat in zona Balcescu

Inchiriem apartament de 2 camere in zona Balcescu cu o suprafata de 52 mp , situat la etajul 3 din 4. În apropiere se găsesc numeroase mijloace de transport în comun, magazine, cafenele, restaurante, farmacii, parcuri și instituții de învățământ. Cartierul Bălcescu este potrivit atât pentru profesioniști, ...