Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, Calea Sagului
11

Apartament 2 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
AX1253 Bucovina, Prima Inchiriere, Centrala- Clima
13

AX1253 Bucovina, Prima Inchiriere, Centrala- Clima

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre inchiriere apartament cu 2 camere, in Timisoara, zona Bucovina, strada Constantin Sere, situat la etajul 1/4 intr-un bloc anvelopat termic. Apartamentul este semidecomandat, in suprafata de 50 mp, compartimentat astfel: - Hol acces - Bucatarie inchisa - Living ...

50 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Lipovei
3

Apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Lipovei, la etajul 2 din 4, suprafata de 27 mp, cu centrala proprie,avand cheltuieli reduse. Imobilul este compartimentat modern si are toate utilitatile necesare. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa 3 camere - Ciarda Rosie - teren 886 mp - ideal investie
4
10

Va oferim spre vanzare o casă individuală cu anexă, amplasată pe un teren generos de 885 mp, situată în zona Ciarda Roșie într-o zonă foarte liniștită, cu preponderență de case. Imobilul necesită reparații, însă se află într-o stare generală bună, oferind multiple posibilități de reamenajare sau dezvoltare. Compartimentare Casa ...

1455 EUR/m2 | 110 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera et 1, 24 mp, Complexul Studentesc
4
4

Garsoniera et 1, 24 mp, Complexul Studentesc

Va propunem sprevachizitie o garsonieră situată în Complexul Studențesc din Timișoara, într-o zonă foarte căutată. Imobilul are o suprafață utilă de 24 mp și este amplasat într-un bloc reabilitat termic (atât peretele cat si tâmplăria), la etajul 1. Garsoniera este dotată cu unitate de aer condiționat. Încălzirea ...

2208 EUR/m2 | 24 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter, zona Aradului
8
1

Apartament cu 2 camere parter, zona Aradului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere decomandat, situat la parterul unui bloc izolat termic, cu 4 etaje, in zona Aradului, parte spre zona Lipovei, Timisoara. Beneficiaza de încălzire centrală proprie, geam la baie, se vinde partial mobilat, suprafata utila este de 52 mp. Pretul solicitat ...

1712 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, et 2, bloc izolat, zona Lugojului
8
1

Apartament cu 2 camere, et 2, bloc izolat, zona Lugojului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Modern Lugojului, Timișoara, la etajul 2 4 într-un bloc izolat exterior și interior. Suprafață: 48 mp+2,5 balcon deschis, amenajat cu arcadă din rigips Dotări și avantaje: Centrală termică proprie Geamuri termopan ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Casa cu 3 camere, si teren 1200mp, zona Mehala
6

Casa cu 3 camere, si teren 1200mp, zona Mehala

Va propunem spre achizitie o casa cu 3 camere, in zona Mehala, renovata in anul 2020, si care beneficiaza de 2 bucatarii, 2 bai, 2 holuri, cu teren 1200mp, front stradal 12 ml. Are centrala proprie cu calorifere noi, parchet, gresie. Casa este impartita astfel incat poate fi folosita ca garsoniera si ...

2667 EUR/m2 | 90 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Full Decomandat Centrală Proprie Zona Girocului
5
2

Apartament cu 3 Camere, decomandat, bucatarie mare, centrala proprie, AC, noi in garanție, mobilat și utilat, su: 72 mp, 2 balcoane, vedere pe 2 părți, 1 baie cu posibilitate si de cea de- a 2 baie, toată instalația sanitara nouă, o boxa si uscătoria in folosinta, foarte aproape de toate punctele de ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Soarelui
10
2

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrală proprie, 2 aparate de aer condiționat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperi dublu izolat și țigla din ceramică și este compartimentat astfel: living, două dormitoare, două băi, bucătărie cu balcon închis și debara pentru depozitare. În apropiere ...

1836 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
3

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Calea Urseni Zone 2
8

Apartament cu 2 camere decomandat, plus mansarda proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, exact cum se vede în poze, su: 49 mp plus terasa de 3 mp, plus 45 mp mansardă, fiind izolată cu vata bazaltică de 10 cm, apartamentul dispune și de 1 loc de parcare înscris în Cf, foarte aproape de toate ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Ofer spre inchiriere
5
3

Ofer spre inchiriere

î Inchiriez Spațiu Comercial, Sad situat în Piață Traian str Ștefan cel Mare nr 8. Vad foarte bun, front stradal linia tramvai. Are toate utilitatile: centrala pe gaz, clima, grup sanitar, curent trifazic. Spațiul recent renovat.

50 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita
10

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat , totul nou, centrala proprie, calorifere noi de calitate, renovat de la zero, instalatie electrica, sanitara, canalizare separata de coloana, su: 60 mp, situat la parter, bloc anvelopat, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat  46 mp  curte proprie 2 locuri de parcare  Zona Calea Urseni
7
4

Apartament 3 camere decomandat 46 mp curte proprie 2 locuri de parcare Zona Calea Urseni

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 68 mp + CURTE 103 mp, situat la parterr, plus 2 locuri de parcare, AC, centrala proprie, încălzire in pareoseala, finisaje interioare la alegerea clientului incluse in preț, uși interioare Porta Doors. Pret. 119000 euro cu o curte de 46 mp. Telefon. 0766 ...

1750 EUR/m2 | 68 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei
6

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei

Blitz oferă spre închiriere un apartament complet mobilat, cu o suprafață de 58 mp. Apartament luminos, eficient compartimentat, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Este compus dintr-un dormitor, bucatarie open-space, baie cu dus, hol cu spații de depozitare, loc de parcare inclus și un balcon deschis. ...

58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2496 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat de inchiriat la casa, zona Crisan
15
2

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Timisoara, zona Crisan. FOXFORT propune de inchiriat un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Crisan, aflat la etajul 1 intr-o casa cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj. Anul constructiei 2000, structura beton, material zidarie ...

120 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 57 mp utili, zona Torontalului - Acces spatiu verde