Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere de vânzare – zona Calea Aradului, 70 mp utili
6

3 camere de vânzare – zona Calea Aradului, 70 mp utili

Apartament 3 camere de vânzare – zona Calea Aradului, Timișoara 360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din oraș – Calea Aradului. Locuința este luminoasă, bine întreținută și are vedere pe două părți, ...

1957 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu
4

!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la parter inalt in zona Dambovita-Ana Ipatescu foarte aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, restaurantul Nora la 5min, Shopping City la 7min, amenajat cu geamuri termopan, parchet laminat, incalzire ...

1909 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
 Superb, etaj I apartament cu o camera, decomandat, str Stuparilor nr.6, Timisoara
7
1

Apartamentul din anunt este situat la etaj I corp E si are o suprafata de 38 mp + logie si este situat in ansamblul Ana Residence situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 5 minute de Iulius Mall și zona Take Ionescu, strada Demetriade. În total sunt 5 clădiri, ...

2547 EUR/m2 | 38 m2

Est, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean
3
9

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Spitalului Judetean,la etajul 1,cu o suprafata de 29 mp,utilat si mobilat modern,dotat cu toate cele necesare. In apropierea sa se afla facultati,diverse magazine si centre comerciale,banci,farmacii,etc. Se accepta deasemenea si animale de companie. Pentru ...

29 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere in zona UMT
4
4

Apartament cu 2 camere in zona UMT

Oferim spre vanzare un apartament siuat in zona UMT , in apropiere de facultati , magazine ,mijloace de tranport . Aparatamentul ofera o suprafata de 46 mp si este la etajul 3 . Dispune de un loc de parcare care este inclus in pret . Pentru mai multe detalii contactati numarul afisat !

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament 1 camera in zona Spitalului Judetean
3
1

apartament 1 camera in zona Spitalului Judetean

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera, et.1 in zona Spitalului Judetean.Mobilat si utilat complet, plita electrica, microwele, masina de spalat, tv, baie cu dus,internet wifi, parcare.

30 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
8
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

va propune spre inchirere un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, intr-un bloc izolat cu lift, are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: Hol de acces, bucatarie , living, dormitor, baie. Se accepta ...

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului
5
1

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului

Oferim un apartament cu 2 camere decomandat, pe strada Maresal A. Averescu, etaj 3, avand o suprafata utila de 50 mp. Se afla in proximitatea statiilor de transport in comun, magazine alimentare

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
41

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Soarelui, 39 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport,magazine și puncte de interes,fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces facil către centrul orașului. Pentru ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Steaua
3
99

apartament o camera de inchiriat in zona Steaua

Inchiriez apartament o camera decomandat , confort 1 , 30 mp zona Steaua in apropiere de Shopping City . Incalzirea se realizeaza prin Colterm . Mobilat ca in imagini , cu toate electrocasnicele incluse . Etaj 2

30 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc
3
191

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata recent, cu o suprafata de 32 mp, la etajul 4

32 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.