Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Modern
4
72

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Modern

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere in zona Modern complet mobilat si utilat , renovat recent la prima inchiriere . Dispune de 56 mp , se afla la etajul 3 decomandat. Alte dotari: centrala termica proprie noua, clima, termopane, cablu TV, net, electrocasnice Situat in zona foarte buna, in ...

56 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Continental
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera zona Centrala
3
1

Apartament cu o camera zona Centrala

Vanzare apartament o camera in zona centrala, etaj 1 din 3, renovat recent,utilat modern, instalatii electrice noi, suprafata de 30 mp. Aflat in zona centrala este perfect pentru tineri, aproape de mijloace de transport, de centru istoric al Timisoarei. Se poate instala de si centrala proprie pentru ...

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere in zona Centrala
9

Apartament cu 2 camere in zona Centrala

Apartament cu 2 camere in zona Centrala cu o suprafata de 45 mp, situat la etajul 2. Se accepta animale de companie

45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament in spate la Decathlon
7
16

Apartament in spate la Decathlon

Spre inchiriere apartament 2 camere decomandate + loc de parcare subteran in Calea Aradului, langa Hornbach. Totul nou. Prima inchiriere. Include masina de spalat+uscat haine, clima, centrala pe gaz, bucatarie complet utilata, inclusiv masina de spalat vase. Pret 450 +garantie+comision agentie

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

apartament 1 camera zona Bucovina
3
1

apartament 1 camera zona Bucovina

Inchiriez apartament 1 camera confort 1 cu o suprafata de 30 mp, la etajul 1 intr-un bloc cu 4 nivele. Zona in care se afla apartamentul este una foarte buna, linistita, si are in apropiere : magazine, farmacii, spatii de joaca. Imobilul se compune din: o camera, bucatarie, baie, hol si balcon inchis. ...

30 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in Fructus Plazza
10
6

Apartament cu 3 camere in Fructus Plazza

Spre inchiriere apartament cu 3 camere Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, - 2 dormitoare, -baie. Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este ...

75 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere in Aradului
8
6

Apartament cu 4 camere in Aradului

Spre inchiriere apartament cu 4 camere Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 4 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -3 dormitoare, -2 bai. Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este ...

110 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere  in Braytim
8
4

Apartament cu 2 camere in Braytim

Spre inchiriere apartament cu 2 camere Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie. Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de: ...

58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa de inchiriat in Braytim
8
7

Casa de inchiriat in Braytim

Casa de inchiriat in zona Braytim , 4 camere + garaj Parter: Living +bucatarie + baie de serviciu Etaj:3 dormitoare + 2 bai Casa este utilata si mobilata lux Pret 1500 euro+garantie +comision agentie

180 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Sagului,la etajul 3,cu o suprafata de 35 mp,utilata si mobilata complet. Garsoniera se afla la prima sa inchirere,in apropiere avand acces facil spre mijloace de transport in comun. Inchirierea se face cu contract ANAF,disponibila imediat. Daca sunteti interesata,va ...

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera Spitalul Judetean
3

Apartament o camera Spitalul Judetean

Apartamentul este recent renovat, situata in zona Spitalului Judetean. Este o zona super linistita. Bloc izolat, geamuri termopan, centrala termica proprie. preferabil contract pe un an sau mai mult. Pe holul de la intrare este sifonier, cuier si pantofar. Apartamentul se afla la etajul 1 , 38 mp.

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Buziasului-AEM
6
29

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului-AEM

Se vinde apartament cu 2 camere, 52 mp utili, 3 din 5, zona AEM, constructie 2016, blocul izolat termic, pereti BCA cu stalpi si centuri de beton. Ideal familie cu un copil. Puncte de interes din apropiere: statie STPT (tramvai 4, 8, 9 autobuz E2, M22), Profi (la coltul blocului), Auchan, Lidl (la 5 ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in calea Aradului
8
9

Apartament cu 3 camere in calea Aradului

Spre inchiriere apartament cu 3 camere Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, - 2 dormitoare, -2 bai -balcon Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul ...

85 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere 2 camere in zona Sagului
4
2

inchiriere 2 camere in zona Sagului

Ofer spre inchiriere 2 camere in zona Sagului cu o suprafata de 55 mp, utilat complet centrala proprie si bucatarie open space cu living, apartamenul se afla la etajul 2.

55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu
4

inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
11

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Dam spre vanzare garsoniera in zona Buziasului,la etajul 2 din 5,suprafata utila de 32 mp,utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale,Lidl,Kaufland,magazine. Este perfect pentru investitie sau chiar pentru a locui. Daca doriti informatii suplimentare sau detalii,va rugam sa ne sunati ...

1281 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea