Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala deosebita, 4 camere, piscina, zona Crisan, Timisoara
16

APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere o casa individuala deosebita cu 4 camere, 3 bai, regim de inaltime P+1E, localizat in zona Crisan. Casa are o suprafata utila de 150 mp, iar terenul 400 mp. Compartimentare parter: - Hol de acces - Living generos - Bucatarie - Baie - Terasa Compartimentare etaj: - ...

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez garsoniera zona Olimpia Stadion
3
142

Inchiriez garsoniera zona Olimpia Stadion

Inchiriez garsoniera pe termen lung, 32 mp, et 3 4. Este complet mobilata si utilata,combina frigorifica, masina de spalat, aer conditionat,TV lcd,cablu si internet,racordata la gaz. Dispune de gresie, faianta, parchet, geam termopan.

32 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
260

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere , 47mp, decomandat, la etajul 1, este utilat cu centrala proprie, frigider, masina de spalat, aragaz.

47 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
14

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona centrală, 33mp, etajul 2. Locuința este aproape de Facultatea de Litere și Facultatea de Științe Economice, fiind ideală pentru studenții care vor să fie aproape de centrul orașului. Acces rapid la transport public, restaurante și magazine. Pentru detalii suplimentare, ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Olimpia
5
1

Apartament 3 camere Olimpia

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

Olimpia, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat, Timisoara, Torontalului
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in judetul Timis,Timisoara, Calea Torontalului, o zona linistita si bine pozitionata pentru cupluri sau familii care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre scoli, supermarketuri ...

55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu birouri 80 mp utili, etaj 1,zona Isho, Timisoara.
11

Spatiu birouri 80 mp utili, etaj 1,zona Isho, Timisoara.

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un spatiu pentru birouri, cu 3 camere situat in zona Take Ionescu, Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1 intr-un imobil construit din caramida cu 2 etaje si doar 6 apartamente. Proprietatea a fost renovata integral in ...

1625 EUR/m2 | 80 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere parter, de vanzare, zona Olimpia Stadion
9
2

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Olimpia-Stadion. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Olimpia - Stadion, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 1980, ...

1562 EUR/m2 | 89 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare, renovat, zona Take Ionescu Timisoara
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Take Ionescu, Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1 intr-un imobil construit din caramida cu 2 etaje si doar 6 apartamente. Proprietatea a fost renovata integral in anul 2014, ...

1750 EUR/m2 | 80 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

1 cam decomandat etaj 3 CENTRALA PROPRIE amenajat Complex Studentesc Olimpia
11
5

De inchiriat, apartament cu 1 camera, bucatarie separata, centrala proprie, etaj 3, amenajat, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc langa Sala Olimpia. Pret: 320 euro, neg Tel:

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Aradului decomandat amenajat  mobilat utilat
10

Apartament 4 camere Aradului decomandat amenajat mobilat utilat

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 73,56 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 bai, o bucatarie, 3 balcoane si un coridor. Apartamentul este renovat ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Buziasului( AEM), Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Buziasului , o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara,Timis. Apartamentul este situat la mansarda unui bloc construit in 2008. Potrivit pentru cupluri,familii , tineri ...

68 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
1

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Politehnica
4
33

De inchiriat apartament 2 camere in zona Politehnica

Va oferim spre inchiriere un apartament spatios si decomandat, cu 2 camere, situat intr-o zona plina de vitalitate, aflat in apropierea Universitatilor UVT si Politehnica, in apropierea multor facilitati, de mijloacele de transport. Apartamentul are o suprafata de 50 mp si se afla la etajul 3

50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare casa individuala premium cu piscina zona Aradului Timisoara
11

Unele proprietati se vand prin cifre, altele prin senzatia pe care o ai cand intri in curte. Aceasta casa este despre spatiu, liniste si intimitate. Despre dimineti langa piscina, seri petrecute pe terasa acoperita si confortul unei case gandite pentru familie. Cu 240 mp utili, impartiti pe doua nivele ...

3333 EUR/m2 | 240 m2

Aradului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Sagului
5
164

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Sagului

Apartament 1 camera cf 1, zona Sagului complet mobilata si utilata dispune de 28 mp2. Etaj 3 in bloc mixt izolat disponibil imediat.

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Kaufland Sagului
5
244

Oferim apartament 2 camere,zona Kaufland Sagului, 52 metri patrati. Apartamentul este complet mobilat si utilat, etaj 1, dresing incapator, centrala proprie, A C, izolatie exterioara .Este perfect pentru o familie cu 1-2 copii.

52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat 2 camere, centrala proprie, zona Brancoveanu
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Brancoveanu o zona linistita si bine pozitionata in Timisoara,Timis. Potrivit pentru cupluri,familii , tineri care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil ...

45 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4

Apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2