Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 camera - Calea Aradului - parter - centrala proprie
6

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o camera spațioasă și eficient compartimentată, situată în Timișoara, într-un imobil construit în anul 1980, la parter înalt, ideală atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 36 mp și a fost recent ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Ofer spre închiriere un apartament cu 1 camera zona Soarelui, etaj 2, avand o suprafata de 29 mp, complet utilat si mobilat, se afla la prima inchiriere. Ocupabil imediat. Pentru detalii, aștept un apel la nr de tel din anunt!

29 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall
3
103

De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iulius Mall,suprafata de 30 mp ,etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
Et. 1, Bloc nou - predare La cheie! Centrala Proprie! Calea Urseni.
18

. Vindem apartamente situate in bloc nou, termen de finalizare septembrie 2026, tip vila cu 12 apartamente, P+1+M, cu acoperis in 2 ape, cu invelitoare din tigla ceramica. Se vor preda amenajate interior la cheie cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar,  Aradului
9

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar, Aradului

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, conf 1, semidecomandat, zona Spitalul Judetean
13

Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 4 , intr-un bloc reabilitat termic, zona Spitalul Judetean. Apartamentul cu o suprafaţă utilă de 49 mp + balcon si este compartimentat astfel: -hol de acces -living cu acces la balcon inchis -dormitor. -baie. ...

1590 EUR/m2 | 49 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament in zona Complex Studentesc
6
15

De inchiriat apartament in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu doua camere, cu centrala proprie, in complexul studentesc, in Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 si are o suprafata de 32 mp. Se afla in proximitatea facultatiilor. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

32 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, centrala prorpie, zona Aradului
13

Apartament cu 3 camere, centrala prorpie, zona Aradului

APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament spatios cu 3 camere, situat intr-un complex rezidential modern, construit in anul 2008, ce ofera confort, siguranta si multiple facilitati. Locuinta are o suprafata generoasa de 90 mp utili, fiind pozitionata la etajul 1/5, intr-un bloc cu lift, ...

90 m2

Aradului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Buziasului
6
1

Garsoniera in zona Buziasului

Inchiriem garsoniera in zona Buziasului , etaj 2 foarte curata si moderna , complet utilata . Suprafata 22 mp

22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, zona Braytim, Centrala Proprie
8

Apartament cu 3 camere, zona Braytim, Centrala Proprie

APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere situat la etajul 1, localizat in zona Braytim. Imobilul are o suprafata de 61 de mp compartimentarea fiind realizata astfel : - Hol de acces - Dormitor matrimonial. - Dormitor secundar. - Living luminos cu iesire spre balcon. - Baie ...

61 m2

Braytim, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, Spitalul-Judetean, Centrala Proprie
8
1

Apartament cu 2 camere, Spitalul-Judetean, Centrala Proprie

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Soarelui, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre ...

65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Olimpia-Stadion
3
7

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia-Stadion

Inchiriez garsonira in zona Olimpia Stadion cu o suprafata de 25mp situat la etajul 3 din 5, fara cetrala proprie, dar complet utilat! Contract minim pe 3 luni

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc
14

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc

De inchiriat, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 70, situat la parter, 2 bai, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc. Pret: 490 euro Tel: 0736173096, 0729057644

65 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Timisoara, Braytim, Pet Friendly
8

Apartament 2 camere, Timisoara, Braytim, Pet Friendly

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Braytim, o zona linistita si bine pozitionata pentru cupluri sau familii care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre scoli, supermarketuri ...

80 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Balcescu
5
29

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Balcescu

Apartament 2 camere, zona centrala, linistita, pe strada Sorin Titel (Piata Balcescu), etaj 3 4, complet mobilat si utilat. Vecinitati: Langa Piata Balcescu, Universitatea de Vest, Facultatea de Arhitectura. La 10 minute pe jos de Piata Victoriei si Piata Unirii, conexiuni foarte bune cu toate mijloacele ...

52 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Timisoara, Zona Torontalului
7

Apartament 2 camere, Timisoara, Zona Torontalului

APOSTU ESTATE va ofera un apartament open-space situat la etajul 6 al unui imobil dispus pe 7 niveluri, zona Torontalului. Apartamentul dispune de un loc de parcare propriu. Vecinatati: - Lidl - Aral - Transport in comun - Intenso Fitness Distante (cu masina): - Iulius Mall - 8 minute - Centru - 13 ...

45 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2