Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu
3
6

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Inchiriez apartament o camera in zona Take Ionescu , etaj 3 , suprafata 27 mp . Apartamentul este bine intretinut , are gresie si faianta in baie si bucatarie , peretii sunt izolati . Este complet mobilat . Cheltuielile sunt foarte mici . Fara animale de companie !

27 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului
4
37

Oferim spre inchiere un apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

60 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 2 camere | Fabric-Lunei
12

Apartament spatios cu 2 camere | Fabric-Lunei

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament spatios cu 2 camere, situat in zona Fabric-Lunei, in apropiere de Lidl, Profi, Fabrica de bere, Piata Traian si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 70mp + un balcon de 6mp. Compartimentarea ...

70 m2

fabric, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament  cu o camera zona Elisabetin
4
19

De vanzare apartament cu o camera zona Elisabetin

Va oferim spre cumparata un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin. Perfect localizata fiind aproape de facultati, centru, mijloace de transpor, parcuri, gradinite, magazine, farmacii, banci. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 30mp, cu balcon inchis, centrala termica proprie, AC. Se afla ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
156

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere apartament modern mobilat, cu 2 camere decomandate, 1 baie,1 balcon si un loc de parcare, in zona Soarelui situat la etajul 1 izolat termic pe exterior. Suprafata utila de 51 mp este compusa din: - 1 dormitor cu acces pe balcon - 1 living spatios - bucatarie mobilata si utilata ...

51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Favorit
5
24

De inchiriat apartament 2 camere in zona Favorit

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Favorit, situat la etajul 1 cu o suparafata de 55 mp. Apartamentul este utilat si mobilat complet. Este situat in apropierea mijloacelor de transport in comun si magazine. Se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

55 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

 apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
17

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Steaua,pe strada Victor Vlad,etajul 2,suparafata de 54 mp. Apartamentul este complet utilat si mobilat,aflandu-se la 2 minute de statia de autobuz si de Shopping City. Apartamentul este pet friendly . Dispune de loc de parcare Ocupabil imedia ...

54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean
3
153

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean

Apartamentul este recent renovat, situata in zona Spitalului Judetean. Este o zona super linistita. Bloc izolat, geamuri termopan, centrala termica proprie. preferabil contract pe un an sau mai mult. Pe holul de la intrare este sifonier, cuier si pantofar. Apartamentul se afla la etajul 1 , 32 mp.

32 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc
4
255

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc

Inchiriez garsoniera, totul este renovat si utilat modern, are o suprafata de 27 mp, la etajul 4

27 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
14

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Avem de inchiriat un apartament cu 2 camere. Apartamentul se afla in zona Sagului si este aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. Se inchiriaza complet mobilat si utilat avand o suprafata utila de 50mp la etajul 3. Disponibilitate imediata. Mai multe informatii la numarul de telefon ...

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Garsoniera confort 1, amenajata, mobilata si utilata, pe B-ul Circumvalatiunii, vis-a-vis de Mega Image si sala de sport Gym, foarte aproape de Piata 700 si de Piata Victoriei,la etaj PARTER, avand o suprafata utila de 30 mp.

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
5

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera in Complexul Studentesc,situat la etajul 3,avand o suprafata de 38mp,uilat si mobilat complet,aproape de UPT,este recent renovat,utilat si mobilat complet. Este localizat in apropierea facultatilor si a universitatilor,cu acces rapid la mijloace de transport ...

38 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat 1 camera in zona Complexul Studentesc
3
39

De inchiriat 1 camera in zona Complexul Studentesc

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc, in apropierea strazii Cluj, intr-o zona linistita, cu verdeata. Situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, cu o suprafata de 30 mp.

30 m2