Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu comercial SAD 100mp | Calea Sagului
7

Spatiu comercial SAD 100mp | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre închiriere un spațiu comercial spatios de 100mp, SAD in Calea Sagului cu VAD bun, pretabil pentru mai multe activitati. Spațiul este compartimentat astfel: - 2 camere mari - 1 camera mica / spatiu de depozitare / vestiar - 1 grup sanitar cu cabina de dus Alte detalii: - ...

100 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Buziasului,langa AEM,la etajul 3,avand o suprafata de 48 mp,intr-un bloc izolat termic,se vinde utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla multe puncte de interes precum statii STPT,diverse centre comerciale precum Kaufland,Profi,Lidl,Auchan,farmacii ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Olimpia
3

Apartament cu o camera in zona Olimpia

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Olimpia, dotat cu toate cele necesare si cu o suprafata de 28 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilat si mobilat. Se afla la prima sa inchiriere. Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

28 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lipovei- 10min pe jos de Iulius Town
10

Bindea Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la mansardă, în zona Lipovei – o locație apreciată pentru accesibilitate și facilități. Poziționat pe Aleea Lirei, într-un imobil îngrijit, cu fațadă izolată și scară curată, apartamentul beneficiază de o amplasare excelentă: ...

1792 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera de inchiriat in zona Umt
3
81

garsoniera de inchiriat in zona Umt

Inchiriez garsoniera in zona Umt , parter , suprafata 20 mp. Pentru mai multe informatii sunati la nr de telefon

20 m2

UMT, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina
3
44

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

47 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
4
30

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, in vecinatatea liceului Ana Aslan,suparafata de 46 mp,la etajul 2 cu toate utilitatile incluse. In zona se afla scoala,gradinita,market-uri,mijloace de transport in comun(tramvai,autobuz),parc(loc de joaca pt copii). Se accepta si animale ...

46 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
6
19

Se inchiriaza apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,etajul 1,suprafata utila de 48mp. Complet utilat si mobilat. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

48 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere in zona Iulius Mall, Torontalului
4
2

Apartament 2 camere in zona Iulius Mall, Torontalului

Oferim spre inchiriere 2 camere in zona de N langa Iuius Town 56 mp2 la etajul 2. În apropierea blocului se găsesc multiple puncte de interes precum: grădiniță, școală, piață alimentară, cafenele, farmacii, etc. Langa Iulius Mall zona de interes important pentru cei ce desfasoara activitate in zona. Beneficiile ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in Aradului de inchiriat cu 2 camere
6
6

Apartament in Aradului de inchiriat cu 2 camere

Inchiriere apartament 2 camere in zona Aradului. Apartamentul este complet mobilat si utilat, are o suprafata utila de 53mp si este la etajul 1. Aproape de Universtitaeta de Stiintele Vietii. Disponibila incepand cu data de 1. Va asteptam la o vizionare!

53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Lipovei
2
5

Garsoniera de vanzare zona Lipovei

Vand garsoniera situata la etajul 4, avand o suprafata de 21 mp, acoperis cu tigla, o boxa la subsol

Lipovei, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat Aradului
4

apartament 2 camere decomandat Aradului

Inchiriez apartament 2 camere decomandat la etajul 2 ,55 mp.Este compus din : living , bucatarie , baie cu cada , dormitor . Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va prezentam garsoniera moderna in zona Buziasului , cu o suprafata de 27 mp , amplasata la etajul 3 din 4. Se prezinta mobilata si utilata .Arhitectura modernă și materialele de calitate creează atmosfera ideală pentru noua dumneavoastră casă. In apropiere se regasesc magazine numeroase , Lidl , Auchan ...

27 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Odobescu
3
1

De inchiriat apartament 1 camera in zona Odobescu

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Odobescu , dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 51 mp, etaj 2. Acest apartament se afla la prima sa inchiriere. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor
7

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dorobantilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dorobantilor, aflat la parterul unui bloc cu regim de inaltime pe P + 4. Anul constructiei 1987, structura beton, material zidarie ...

1908 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului. Etajul 2, complet utilat si mobilat, cu AC. Suprafata de 43 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
15
17

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1471 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camera bloc cu lift mobilat si utilat la 3 minute de bezinaria Eso Braytim
13
3

De vanzare apartament cu 2 camere de vanzare situat la 2 minute de benzinaria Eso,Braytim, bloc nou Blocul are 4 etaje si dispune de lift, apartamentul situandu-se la etajul 4 ( placa de beton si acoperis) Drumul de acces spre imobil este asfaltat. Apartamentul dispune de o suprafata de 53 mp utili ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
1

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat, clima , 43 m pătrați . Apartamentul se vinde cu toate electrocasnicele si mobilierul . Blocul este izolat , clima .Calea Șagului , stri , etaj 3 ,nedecomandat . Preț 79.500 Euro Telefon. 0723674418

1849 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului
3
11

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Torontal,pe strada Augustin Coman,suparafata de 28 mp,la etajul 1,cu toate utilitatile incluse. Persoanele interesate, sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

28 m2