Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit cu 4 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 Bai Boxa Etaj 1 Zona Andrei Saguna
8
4

Apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa de 7 mp, la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1din 4, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Disponibil imediat. Pret: 135000 Euro Tel: 0726649775

1392 EUR/m2 | 97 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dambovita
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dambovita

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Dambovita(Str Nicolae Leonard), suprafata utila 50 mp Apartamentul este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Zona linistita, in apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers pe jos.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera zona complexul studentesc
4
12

Oferim un apartament cu 1 camera complexul studentesc langa tibiscus et 2 4 confort 1, suprafata apartamentului este de 30 mp. Se accepta animale de companie.

30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Tipografilor
6
9

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Tipografilor

Dam spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Tipografilor, 67 mp, etaju 4, decomandat, mobilat si utilat. Este aproape de mijloacele de transport in comun,avand cheltuieli mici. Mai multe detalii la numarul de telefon, nu ezitati sa sunati!! Va asteptam la vizionari!

67 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare |Zona Aeroport, Timișoara | Mobilat
9

Apartament 2 camere de vânzare | Cartier Aeroport, Timișoara | Complet mobilat și utilat Vă prezentăm un apartament cochet și eficient compartimentat, situat în zona Aeroport din Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii proprietate Suprafață utilă: 45 mp Compartimentare: ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Take Ionescu
4
74

Apartament de vanzare Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la etajul 1,suprafata de 28 mp. Zona este una linistita,langa piata Badea Cartan,cu acces rapid spre centru si alte obiective importante,precum facultatea de medicina si farmacie, puncte cardinale, Iulius Mall etc. Se vinde mobilat,si ...

1607 EUR/m2 | 28 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
76

De inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament 2 camere pe termen lung la etajul 1 cu o suprafata de 59 mp situat pe str Alunis aproape de Lidl si Kaufland

59 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera de inchiriat in zona Complexului Studentesc
3
5

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera in Complexul Studentesc. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 30mp, fiind situat la etajul 1.

30 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
128

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita, in apropiere de mijloacele de transport. Apartamentul este complet mobilat, incalzire de la Colterm Apartamentul are si un balcon. Suprafata utila fiinde de 45 mp

45 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat un apartament cu 2 camere in zona Complexului
4
7

De inchiriat un apartament cu 2 camere in zona Complexului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc, decomandat, aproape de universitati, mijloace de transport, magazine, etc. Are o suprafata utila de 55mp si este la parter. Este complet utilat si mobilat. Se accepta si animale de companie. Cei inetersati sa apeleze nr de ...

55 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Buziasului
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Buziasului

De închiriat apartament apartament cu o cameră în Calea Buziașului. Este situat la parter in bloc cu 4 apartamente pe nivel. Apartamentul este compus din cameră, bucătărie și baie toate separate, mobilat și utilat complet. Apartamentul are o suprafata de 30 mp. Prețul este de 225 euro ușor negociabi ...

30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Simion Barnutiu
4
137

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Simion Barnutiu

Inchiriere apartament 2 camere decomandat .Imobilul este foarte aproape de statii de autobuz . Apartamentul este situat la etajul 1 4 avand suprafata utila de 55mp si compus din living, bucatarie , dormitor, baie - centrala termica pe gaz cu termostat - mobilat : bucatarie, living, dormitor, baie, ...

55 m2

Simion%252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera - situat pe Gheorghe Lazar
3

Inchiriez apartament cu 1 camera - situat pe Gheorghe Lazar

Apartament cu o camera , situat pe Gheorghe Lazar langa Kaufland , utilat si mobilat cu finisaje de calitate . Se cere si se ofera seriozitate !Inchirierea se face pe termen lung ! Are o suprafata de 35 mp si este situat la etajul 2 .

35 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat   etaj intermediar  CITY of MARA
20
3

3 cam decomandat etaj intermediar CITY of MARA

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 dormitoare si bucataria open space cu livingul, 1 baie, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, aer conditionat, rulouri la geamuri, mobilat, situat la etajul 8 din 11, lift, CITY OF MARA. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 07290576 ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Modern
7
1

Apartament 2 camere Zona Modern

Ofer spre închiriere un apartament complet mobilat, situat în Zona Modern, pe o stradă liniștită și sigură din Timișoara. Apartamentul este ideal pentru familii, cupluri sau companii care doresc un spațiu confortabil și bine conectat. Facilități incluse: Internet TV parcare monitorizare pentru siguranță ...

52 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, et 1, centrala proprie,Complex Studentesc
10

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu
4
10

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere Bld Constantin Brancoveanu. Disponibil imediat, mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla la etajul 3, avand o suprafata de 50mp. Aproape de magazine si mijloace de transport. Se accepta animale de companie

47 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului