Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
CI 648 Badea Cartan-Telegrafului,2 camere,istoric
10

CI 648 Badea Cartan-Telegrafului,2 camere,istoric

Agentia imobiliara AV Estate va propune spre vanzare un apartament ,in cladire istorica, cu 2 camere,situat la Denisol ,avand suprafata utila de 56 mp ,pozitionat in zona Badea Cartan- Telegrafului Cladirea este una istorica cu arhitectura specifica,ziduri groase,fatada renovata. Este o oportunitate ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera situat in zona Badea Cartan
3

Apartament cu o camera situat in zona Badea Cartan

Inchiriem apartament cu o camera situat in zona Badea Cartan cu o suprafata de 35 mp. Imobilul este situat la 5 min de statia de tramvai pe jos. Apartamentul este complet mobilat si utilat , compartimentat astfel: bucatarie , camera , baie. Apartamentul dispune de : masina de spalat, aragaz , aer conditionat ...

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  de inchiriat in zona Sagului
3
152

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Sagului

Oferim spre inchiriere garsoniera compusa din bucatarie , baie cu vana ,camera , toate cu intrare separata , amenajata , utilata. Blocul este izolat , suprafata este de 26 mp , etaj 2 langa restaurant Nora.

26 m2

Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament1 camera zona Medicina
5

Apartament1 camera zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camerea in zona Garii
3
1

De inchiriat apartament 1 camerea in zona Garii

Se ofera spre inchiriere apartament o camera situat in zona Garii la etajul 2.Este decomandat si este foarte spatios ( 35 mp ), atat camera cat si baia si bucataria sunt foarte mari. Este total mobilat si utilat modern si dispune de centrala termica proprie. Merita vazut. Este disponibil se poate vedea ...

35 m2

Garii, Timisoara, Timis

apartament cu o camera  de inchiriat in zona Sagului
3
142

apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Se inchiriaza apartament cu o camera in zona Sagului la etajul 1 cu o suprafata de 33 mp, cu bucatarie separata si cetrala proprie pe gaz, cu costuri de intretinere foarte mici si complet mobilat si utilat!

33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in Dumbravita
4
96

De inchiriat apartament cu 2 camere in Dumbravita

Inchiriez apartament 2 camere in Dumbravita , suprafata utila de 50 mp . Apartamentul este nou , se afla la etajul 3 , are o structura decomandata si este compus dintr-un dormitor ,living , bucatarie , hol , debara si o baie. Apartamentul se inchiriaza mobilat , cu mobila de calitate, bucataria mobilata ...

50 m2

Nord, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Iulius Mall
3
146

De inchiriat garsoniera zona Iulius Mall

Apartamentul este situat la etajul 2. Hol, baie, bucatarie si o camera spatioasa, un bacon inchis. Complet mobilat si utilat. se accepta animale de companie

23 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centru cu centrala proprie
3
271

Inchriez apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 35 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii 230e
3

Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
4
93

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei