Promovat
Apartament cu doua camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor -Living - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului
4
307

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului

Dau spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Aradului aproapde de facultatea de Agronomie, cu o suprafata de 47 mp care dispune de centrala proprie , complet mobilat si utilat, apartamentul se afla la parter!

47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră, ideală pentru investiție   Lipovei, lângă Iulius Mall
6
4

Garsonieră, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall

Garsonieră cochetă, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall Agenție imobiliară vă propune spre vânzare o garsonieră practică și bine poziționată, cu o suprafață utilă de 21 mp, situată în zona Lipovei Kappa, la doar 400 m de mers pe jos până la Iulius Mall. Locuința se află într-un ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 3 camere si 2 bai, in bloc nou, Calea Urseni, Giroc
9
2

Apostu Estate va ofera spre vanzare 12 apartamente intr-un imobil nou, situat in zona Calea Urseni, Giroc, Timis. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor de transport ...

1514 EUR/m2 | 70 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate industrială premium cu infrastructură energetică completă
8

Silvis Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate industrială unică, concepută pentru activități de producție, logistică sau investiție, amplasată strategic în zona industrială a Timișoarei, cu acces facil către autostrada A1 și coridoarele europene de transport. Această oportunitate investițională ...

1528 EUR/m2 | 1,800 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Aradului
3
342

garsoniera de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez garsoniera la etajul 1 4 avand o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
3
180

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Se inchiriaza apartament o camera in zona Lipovei parter, renovat, utilat, mobilat. Suprafata utila este de 32 mp Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati!

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Inchiriez 1 camera decomandat in zona Centrala
3

Inchiriez 1 camera decomandat in zona Centrala

Închiriez pe termen lung apartament 1 camera decomandat conf 1, într-un bloc de apartamente , 36mp , etaj 4 mobilat si utilat. Pt mai multe detalii ma puteti contacta telefonic!

36 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu 2 camere in zona Girocului
7
50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim sper inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, confort 1, etajul 3 cu o suprafata de 50 mp. Se accepta animale de companie. Totul este renovat complet

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 4 camere Take Ionescu 59 vizavi de ISHO, cu boxa inclusa
10
7

Proprietar, vand apartament cu 4 camere semidecomandat, in zona centrala, pe bulevardul Take Ionescu nr.59, vizavi de ISHO, in bloc vechi (1972) cu acoperis sarpanta si invelitoare din tigla ceramica. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, este renovat, mobilat si utilat, cu centrala proprie pe ...

1418 EUR/m2 | 67 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
95

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu o camera. Acesta dispune de o suprafata utila de 26 mp, la etajul 4, iar compartimentarea apartamentului este decomandata. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Pozitionarea apartamentului este favorabila, sustinuta de accesul facil spre mijloace de transport ...

26 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament 2 camere zona Complex Studentesc
4
10

De inchiriat apartament 2 camere zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Complex Studentesc, cu o suprafata de 49 mp la etaj 2 din 5, decomandat, proaspat renovat, cu centrala proprie si cu cheltuieli mic! Se accepta animale de companie. Pentru alte detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

49 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera mobilata Calea Buziasului
3
9

Garsoniera mobilata Calea Buziasului

Se ofera spre vanzare garsoniera mobilata . Este izolata exterior , balcon inchis cu termopan , bucatarie cu gresie si faianta , baie cu gresie si faianta, camera cu parchet. Merita vazuta ! Suprafata utila este de 23 mp situata la etajul 1.

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  1 camera in zona Bucovina
3
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Bucovina

Inchiriez apartament o camera decomandat ,33mp la parter , intr-un bloc mixt de locuinte , mobilat si amenajat cu finisaje din import .Apartamentul dispune de centrala termica, pat matrimonial, sifonier dublu, aragaz , frigider, masina de spalat, smart TV, WiFi, etc. Mai multe info la telefon... Poze ...

33 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici  cu central proprie
3
104

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici cu central proprie

Inchiriez garsorniera decomndata in zona Blajcovici complet mobilata - utilata la etajul 4. Suprafata utila a garsonierei este 27 mp. Pt mai multe informatii va rog sa ma contactati

27 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Zona  Lipovei
2
2

Apartament 1 camera Zona Lipovei

Dam spre vanzare apartament 1 camera, decomandat, 18mp, zona linistita, complet mobilat si utilat. Incalzirea este de la oras, apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje. Aproape de Iulius Mall, la doar 10-15 minute de mers pe jos, aproape si de centrul orasului de altfel. Alte detalii ...

Lipovei, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat Aradului
4

apartament 2 camere decomandat Aradului

Inchiriez apartament 2 camere decomandat la etajul 2 ,55 mp.Este compus din : living , bucatarie , baie cu cada , dormitor . Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament doua camere Telegrafului
4

Apartament doua camere Telegrafului

Apartament cu doua camere, disponibil pentru inchiriere, se afla la etajul 3. Mijloace de transport in comun: 5 minute Apartamentul este situat in bloc nou si totul este nou mobilat si uitlat Suprafata utila a apartamentului este: 65 mp si are un balcon deschis foarte mare, 10 mp Compartimentare:- Hol ...