Promovat
1 camera, decomandat in Complexul Studentesc
12

1 camera, decomandat in Complexul Studentesc

Iulius Imobiliare va prezinta acest apartament cu o camera cu centrala proprie, mobilat si utilat situat in Complexul Studentesc.

34 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de lux in Elisabetin cu SPA - langa zona centrala
8

Apartament 3 camere, 112 mp utili (97 mp interior + terasa de 15 mp), situat la etajul 3 intr-un imobil construit in 2010, in apropiere de zona centrala. Este compartimentat decomandat in living cu bucatarie complet echipata, dormitor cu dressing, birou, baie cu cada, debara si terasa tip deck pe toata ...

97 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!
12
13

Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!

1 2 duplex in zona Dorobantilor, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda, finalizata in 2009, suprafata utila de 175 mp. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1251 EUR/m2 | 175 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apt 2 camere in calea sagului.
5
9

Vând apt 2 camere in calea sagului.

Vând apartament cu doua camere și baie și bucătărie recent renovat în calea sagului pentru mai multe detalii la tel. Rog seriozitate.

2121 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera in Timișoara
5
9

Vand garsoniera in Timișoara

Vand garsoniera la parter în Timișoara calea buziasului cu baie cu dus.bucatarie.geam termopan.gresie.faianta.se vinde cu mobila

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3

garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Inchiriem garsoniera in Complex Studentesc , baie cu cada , gresie si faianta , camera cu parchet , termopan , mobila etc. Suprafata utila 20 mp , etaj 3.

20 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim
4
3

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Braytim

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Braytim,decomnadat,la etajul 3,cu o suprafata de 55 mp,utilat si mobilat complet,cu cheltuieli mici. Apartamentul detine un balcon inchis,este dotat deasemenea cu centrala proprie si aer conditionat. Se accepta si animale de companie. Pentru detalii ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat
3

garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat

Inchiriez garsoniera complet utilata in Unirii. Bucatarie cu mobila facuta pe comanda , aer conditionat , baie complet utilata . Suprafata este de 28 mp,etaj 2 .

28 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Buziasului
3
9

De inchiriat apartament cu o camera in zona Buziasului

Inchiriez apartament cu 1 camera la etajul 2 cu o suprafata de 24 mp, utilat si mobilat complet

24 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
4
20

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Aradului. Aproape de Agronomie! Apartamentul are o suprafata utila de 30 mp si este la etajul 3. Se afla in apropiere si mijloace de transport magazine. Zona buna, linistita. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat!

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere zona Take Ionescu
4
12

De inchiriat apartament 2 camere zona Take Ionescu

Ofer spre inchiriere apartament cu un dormitor si living open space cu living, mobilat modern, multiple spatii de depozitare. Apartamentul este Take Ionescu, la 2-3 minute de Isho. Suprafata utila este de 47mp si este situat la etajul 2.

47 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat parter cu balcon amenajat centrala Aradului langa Piata Verde
10

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la parter inalt cu balcon din 4 in zona Aradului langa Piata Verde,foarte aproape de Iulius Mall (10_15 minute de mers pe jos). Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine ...

2278 EUR/m2 | 32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Torontaluli
4
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Torontaluli

Va oferim spre inchiriat un apartament cu 2 camere in zona Torontalului,la etajul 3,decomandat,cu o suprafata de 49 mp,este mobilat si utilat complet cu toate cele necesare. Apartamentul se afla la prima sa inchiriere,nefind locuit pana acum,fiind ideal pentru un cuplu sau familie. Amplasarea apartamentului ...

49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere decomandate Dumbravita
4

Apartament cu doua camere decomandate Dumbravita

Apartament cu doua camere decomandate , mobilat si utilat complet , renovat situat in Dumbravita langa Kaufland situat la etajul 1 . Suprafata utila este de 50 mp .

50 m2