Gasoniera de vanzare in zona Buziasului
3
8

Gasoniera de vanzare in zona Buziasului

Vanzare in zona Buziasului de o garsoniera. Garsoniera se vinde ca in poze. Are 28mp si este la etajul 3. Este in zona sens AEM, aproape mijloace de transpot cat si Auchan, World Class, Lidl.

1321 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Birouri clasa A, in zona Complexului Studentesc
10

Birouri clasa A, in zona Complexului Studentesc

FABRIK beneficiază de o amplasare privilegiată, pe strada 1 Decembrie 1918, în imediata apropiere de complexul studențesc și de zona centrală a Timișoarei, cu acces facil de pe principalele artere ale orașului. Cele 2 etaje dedicate spațiilor de birouri cuprind un total de 2076 mp, care permit spații ...

1900 EUR/m2 | 2,076 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare,decomandat,zona Fabric, Timisoara
16

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 4 camere, 2 bai si vedere pe 2 parti, situat la etajul 6/7 situat intr-un bloc cu lift, acoperis cu tigla recent schimbat, zona Complexul Studetesc/Fabric din Timisoara,jud.Timis. Apartamentul dispune de o suprafata de 88,2 mpu plus balcon ...

1534 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garajul sub bloc de închiriere
7
3

Garajul sub bloc de închiriere

Garaj sub bloc de închiriere ,aprox. 20 mp. Curent, apă.... disponibil. Bulevardul Corneliu Coposu.

20 m2

Complex Studențesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez o camera la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp, situat in zona Aradului, utilat si mobilat complet.

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral. Parter inalt. Intrare separata. Teren 403 mp in proprietate.
8
13

Detalii RELEVANTE oferta : - Parter inalt / 2 + ACOPERIS - imbunatatiri : gresie si faianta, parchet lemn masiv - BOXA inscrisa in CF - Teren in suprafata de 403 mp in proprietate Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 110.000 Eur, negociabil.

3137 EUR/m2 | 35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
7

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului,la etajul 1,cu o suprafata utila de 28 mp,se inchiriaza utilat si mobilat modern. Apartamentul este situat intr-o zona buna,oferind acces facil la statii de tramvai in comun,supermarketuri,magazine,parcuri,etc. Persoanele care sunt interesate,sunt ...

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Vilă cu 10 apartamente | P+2E+M | 470 mp | Zona Lipovei
20
1

Vă propun spre vânzare o vilă cu 10 apartamente situată în zona Lipovei, într-o zonă rezidențială extrem de căutată pentru închiriere, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat în apropiere de Iulius Town Timișoara, la câteva ...

1681 EUR/m2 | 470 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament 1 camera  Open Space
4
1

Proprietar Inchiriez apartament 1 camera Open Space

Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera OPEN SPACE , baie separat , La Mansarda , suprafata 60 metri , Incalzie pe Gaz . Zona Dambovita .Pret 250 Euro + 250 EURO GARANTIE Tel .

60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie beton si ...

1680 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Bucovina prima inchiriere
3

Apartament o camera in zona Bucovina prima inchiriere

Inchiriez apartament o camera in zona Bucovina , 33 mp , parter , cheltuieli foarte mici , prima inchiriere dupa renovare! Suprafata este de 33 mp .

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate
6

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...