Promovat
Iris 5 apartament cu 2 camere langa Agronomie
5
1

Iris 5 apartament cu 2 camere langa Agronomie

Agentia imobiliara Cat Estate propune un apartament cu cu 2 camere, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 2017. Proprietatea are o suprafață de 58 mp și este dotată cu mobilier complet. Printre facilități, se numără mașină de spălat, frigider, cuptor și aer condiționat. Apartamentul se află într-o ...

58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, curte proprie, ZonaTorontalului
10

Apartament cu 2 camere, curte proprie, ZonaTorontalului

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE are placearea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Torontalului. - hol de acces - living spatios cu iesire in curtea de 22 mp - dormitor matrimonial - bucatarie open space - baie cu dus Detalii tehnice: -Protectie fonica si termica cu geam termopan ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere| Zona Fabric| ideal pentru studentii de la FEEA| apartament superb|
20

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere un apartament cu 2 camere, in Zona Fabric, la 5 minute de FEEA, si de liceul Louis Calderon. Este ideal pentru studentii de la FEEA, este utilat si mobilat cu tot ce este nevoie. **Este la prima inchiriere dupa recenta renovare.** Dotări: mașină de spălat ...

50 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de lux, 2 camere, complet mobilat, parcare. British School
16

De vanzare apartament de lux cu 2 camere decomandat, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, situat in zona Calea Aradului, in apropriere de British International School. Apartamentul a fost facut in totalitate impreuna cu un designer, pretul mobilei fiind 33.500 EURO + tva iar totalul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu o camera in zona Elisabetin
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Elisabetin

Se da spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin,pe strada Apelor,la etajul 1,suprafata de 26 mp,mobilat si utilat complet,cu toate cele necesare. Apartamentul este foarte bine intretinut si curat,fiind dotat cu centrala proprie si AC. Inchirierea se face cu contract la ANAF,pe minimi ...

26 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Torontalului
3
7

De inchiriat garsoniera in zona Torontalului

Inchiriez garsoniera in zona Torontalului, la 5 minute pietonal de Lidl. Garsoniera se afla la etajul 2 si are o suprafata de 23 mp.Pretabil pentru o persoana sau stundeti , in apropiere de facultate

23 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
15

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

De inchiriat garsoniera in zona Sagului. Garsoniera are o suprafata de 28 mp si este la etajul 2. Aproape de mijloace de transport in comun. Complet mobilata si utila. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat!

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia etaj 2 cu suprafata utila de 49mp. Zona linistita, aproape de centru Timisoarei, la doar 5 min de mers pe jos de statii. Se inchiriaza complet mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Calea Sagului
3
12

Garsoniera de inchiriat in zona Calea Sagului

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Calea Sagului, aproape de Unicarm. Se inchiriaza pentru o singura persoana sau cuplu. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Incalzire de la oras, cheltuilele sunt totusi ieftine. Se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze. ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte   zona Balcescu
7
13

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte zona Balcescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, tip Penthouse, su 100 mp plus terasa de 40 mp, situat la etajul 4 din 5, constructie dupa 2000, loc de parcare in curte, mobilat, zona Balcescu. Pret: 199000 euro Tel: 0736170308

1990 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!
10

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2026, cu LIFT, la Etajul 1, bloc integral din caramida, spatios si luminos, cu 2 bai, finisaje la alegere, termen de finalizare in 2 luni, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc in spate la Eso. Pret 145.200 euro Tel.

2045 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Girocului
12
1

apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Girocului pe termen lung. Apartamentul este la parter, foarte aproape de Spitalul Judetean, este racordat la gaze si este dotat cu centrala. Suprafata utila este de 54 mp

54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Lipovei
3
13

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Lipovei

Va oferim spre inchiriere o garsoniera situata in zona Lipovei,avand o suprafata utila de 27mp,situata la etajul 1. Se afla in apropierea magazinelor alimenatare si a mijloacelor de transport in comun. Este complet mobilata si utilata complet. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul ...

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se inchiriaza garsoniera in zona Dacia. Etajul 3, cu o suprafata utila de 25mp, complet mobilata si utilata. Se accepta si animale de companie. Disponibila incepand cu data de 1. Sunati la numarul de telefon.

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Medicinei de inchiriat
3
1

Garsoniera zona Medicinei de inchiriat

Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Circumvalatiunii etaj1 vis- -vis de Gim One
8

Vând apartament cu 1 camera decomandat situat în str Circumvalatiunii peste drum de centru comercial Bega,la 2 minute de mijloacele de transport, 5 minute de Kaufland, lidl, 10 minute pe jos pana la Mall. Apartamentul este situat la etajul 1 într-un bloc cu 10 etaje cu doua lifturi si dispune de hol ...

2160 EUR/m2 | 30 m2