Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii , etaj intermediar
9
9

Circumvalatiunii , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
7
27

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

SE DA SPRE INCHIRIERE APARTAMENT 2 CAMERE IN ZONA GIROCULUI. Apartamentul are o suprafata utila de 45 mp. Aproape de mijloace de transport in comun, Spitalul Judetean, Mc. Este la etaju 2 al blocului. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat, nu ezitati sa ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
3

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
5

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Va propunem spre inchiriere un apartament semidecomandat cu 2 camere situat in zona Sagului, la 5 minute de mers pe jos de Piața Doina, având acces facil către toate punctele de interes din oraș, stațiile de transport în comun fiind în imediata apropiere a imobilului. Apartamentul are o suprafata utila ...

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere zona Cetatii
5

Apartament 2 camere zona Cetatii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, cu suprafata de 49mp, situat la etajul 3. Apartamentul este foarmat dintr-un hol de intrare, bucatarie spatioasa, dormitor cu balcon deschis, sufragerie, baie cu cada.

Cetatii, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Take Ionescu
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Take Ionescu

Inchiriere apartament, pe Take Ionescu, 2 camere decomandat, etaj 5 din 10, complet mobilat si utilat, suprafata utila de 58mp. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun. Se inchiriaza exact ca in poze. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisa ...

55 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Buziasului
4
3

Apartament 2 camere in zona Buziasului

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului .Apartamentul se afla la etajul 4 si este mobilat si utilat ! Are aer conditionat ! Suprafata 50 mp .

Buziasului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere in zona Buziasului
4

Apartament cu doua camere in zona Buziasului

Inchiriez apartament semidecomandat cu doua camere in zona Buziasului, mobilat, pe termen lung. Suprafata utila este de 50 mp , etaj 1 .

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului
5
27

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului

Se inchiriaza apartament in zona Torontalului. Numar camere: 2. Numar etaj: 2. Suprafata utila: 45mp. Disponibilitate imediata!! Se da in chirie complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Zona este una linisita. Va asteptam la vizionare.

45 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Garii
3
177

De inchiriat garsoniera in zona Garii

ofer spre inchiriere garsoniera, la etajul 3, cu o suprafata de 22 mp. Bloc izolat, cu acoperis. Aceasta a fost recent renovata si este complet mobilata si utilata, TV, masina spalat, plita electrica, frigider. Este foarte aproape de mijloacele de transport. Consumurile sunt mici.

22 m2

Garii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
6

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Va propunem spre inchiriere apartament 2 camere in zona Buziasului ,la etajul 3, suprafata de 50mp, in apropiere de Lidl. Apartamentul detine si loc de parcare, Se poate ocupa imediat. Pentru orice informatii sau detalii, va rugam sa suanti la nuamrul de telefon afisat!

50 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Centrala cu centrala proprie
3
154

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala cu centrala proprie

Inchriez apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 35 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

35 m2