Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament in zona Circumvalatiunii
3
44

De inchiriat apartament in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 cameră de inchiriat in zona Circumvalatiunii,suprafata de 30 mp, la etajul 1, în apropiere de Bega Shopping Center și tramvaiul 5. Spațiu luminos și funcțional, ideal pentru o persoană activă. Pentru detalii și vizionare, sunați.

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc
6
5

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Se ofera spre inchiriere o garsoniera in zona Complexului Studentesc,pe strada Miorita,foarte aproape de campusul studentesc,la etajul 1,avand o suprafata de 27 mp,se inchiriaza utilata si mobilata modern si complet. Garsoniera este localizata intr-o zona bine cotatata a orasului,oferind un acces facil ...

27 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului/Torontalului-3 Camere-Centrala Proprie
17
4

Aradului/Torontalului-3 Camere-Centrala Proprie

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere de inchiriat zona Medicinei
4
80

Apartament cu doua camere de inchiriat zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere, 40mp, et2 4, utilat, rog si ofer seriozitate, disponibil imediat. Se accepta animale de companie

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3
4

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

De inchiriat in zona Medicinei o garsoniera, modesta, utilata si mobilata cu strictul necesar. Garsoniera are o suprafata utila de 25mp si este la etajul 2. Se inchiriaza pentru o persoana sau un cuplu. Sunteti aproape de Facultatea de Medicina Victor Babes, mijloace de transort si magazine. Sunati pentru ...

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului
14
3

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului

De inchiriat apartament cu 2 camere, situat în zona Armoniei, într-o clădire nouă, la etajul 1, bloc cu lift, certificată Green Homes -eficiență energetică, Suprafață utilă: 55 mp. Compartimentare: living cu bucătărie open-space, dormitor, baie, hol și balcon. Mobilat și utilat complet, cu mobilier și ...

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
8

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Zona medicina- Neptun, 3 camere decomandat  CENTRALA PROPRIE
16
2

Zona medicina- Neptun, 3 camere decomandat CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere, model confort 1 sporit, decomandat. Foarte spatios, situat aproape de Fac de Medicina, zona Splaiul Nistrului intr-un imobil construit in anul 1980 situat la un parter inalt cu o suprafata de 80 mp. Dispune de 2 dormitoare, living, bucatarie separata, ...

80 m2

Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Va prezentam o garsoniera spre inchiriere o garsoniera in zona Circumvalatiunii,la etajul 3 din 4, avand o suprafata utila de 25 mp, se inchiriaza utilata si mobilata complet. Imobilul este situat in apropiere de centrul orasului,de banci,farmacii,magazine,supermarketuri,dar si de statii de autobuz si ...

25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat etaj 3 CENTRALA PROPRIE amenajat Complex Studentesc Olimpia
11
5

De inchiriat, apartament cu 1 camera, bucatarie separata, centrala proprie, etaj 3, amenajat, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc langa Sala Olimpia. Pret: 320 euro, neg Tel:

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern
3
12

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern

Inchiriez apartament 1 camera,in zona Modern,aproape de diverse centre comerciale,la parter,utilat si mobilat modern,suprafata de 26 mp.

26 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
2

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2