Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 3 camere, parter, loc parcare inclus, pret 105000 euro
13
23

Vând apartament 3 camere zona Torontalului, BLOC NOU, parter, suprafața 53 mp, 1 balcon spațios de 8 metri, 2 dormitoare, living cu bucătărie open space, amenajat cu materiale de calitate, centrală proprie cu incalzire in pardoseala, gresie, faianța, parchet, geamuri termopan, baie cu geam, terasa spațioasă, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
30

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Va prezentam o garsoniera pe Bulevardul 16 Decembrie, vis a vis de pompieri, etajul 2, mobilata si utilata complet. Garsoniera are o suprafata de 27 mp, se accepta animale de companie. Mijlocele de transport sunt chiar la parterul blocului!

27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, de vanzare, bloc nou,zona Soarelui, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul are o suprafata de 55 mp utili + balcon si este situat la etajul 10 intr-un bloc nou cu 12 etaje. - Hol de acces - Bucatarie ...

2727 EUR/m2 | 55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garsoniera zona Umt
5

Vand garsoniera zona Umt

Vand garsoniera in zona Umt, 24mp, compartimentata, hol, baie, bucatarie, dormitor, etaj 2, mobilata-utilata, gaz, caldura de la retea,

1958 EUR/m2 | 24 m2

UMT, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare
5
3

Apartament 3 camere de vanzare

Spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul are vedere pe ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa de vânzare zona Lipovei
10
7

Casa de vânzare zona Lipovei

Casă deosebită pe parter din cărămidă, situată, în zona Lipovei Timisoara,această proprietate definește rafinamentul Clasic, oferind o experiență de locuire unică, cu acces auto în curte de 5 locuri. Casă este recent renovată total,cu cele mai bune materiale de calitate și este păstrat luxul Clasic ...

1795 EUR/m2 | 273 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere DECOMANDAT | Etaj 1 | 2 băi | Calea Aradului | FOARTE SPAȚIOS
9
1

Apartament 3 camere decomandat | 2 băi | Etaj 1 | Calea Aradului O oportunitate rară într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Calea Aradului. Acest apartament decomandat se remarcă prin spațiul generos, compartimentarea inteligentă și poziționarea excelentă, fiind alegerea ideală atât ...

1863 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit, 3 camere, decomandat, 2 băi, 2 balcoane, et. 3 din 4, zona Șagului-Steaua
20
2

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje și acoperiș. Blocul, construit în anul 1999, este poziționat într-o zonă liniștită, cu verdeață și locuri de parcare, în apropiere de Calea ...

1704 EUR/m2 | 76 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera str Renasterii
7
2

Inchiriez garsoniera str Renasterii

Inchiriez garsoniera str Renasterii , camera, hol, baie, etaj 2, 21 mp, pret 200 euro plus garantie. Detalii la nr de telefon .

21 m2

Timisoara, Timis

Casa de tip duplex în Giroc!
10
2

Casa de tip duplex în Giroc!

De vânzare, casa de tip duplex, P+1E,cu posibilitate de mansardare,3 dormitoare foarte spațioase , 3 bai, living și bucătărie inchisa, pe strada cu drum asfaltat, cu toate utilitățile, în zona noua, între Timișoara și Giroc, foarte aproape de școală, parc și magazine, cu amenajări deosebite, 140mp +terasa, ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Proprietar
10
4

Proprietar

Vând apartament lângă Opera Națională Timișoara ! Totul este nou și utilat ! Informații la nr de telefon : Exclus firme sau comisioane!

2791 EUR/m2 | 67 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare | Calea Lipovei | 119.900 EURO
5

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere (2 dormitoare), situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către punctele de interes din oraș. Detalii generale: Suprafață utilă: 55 mp Suprafață balcoane: 7 mp (2 balcoane) Etaj: 1 An construcție: ...

2180 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu curte proprie Braytim | 43 mp utili | Curte 24 mp
8

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în zona Braytim, ideal pentru cei care își doresc confortul unui apartament combinat cu avantajele unei curți private. Proprietatea este recent finalizată (decembrie 2025) și se prezintă în stare excelentă, fiind complet finisată ...

2442 EUR/m2 | 43 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern 5 camere   120 mp utili  -  (lângă ESO) - construtie 2025
16
2

Duplex modern 5 camere 120 mp utili - (lângă ESO) - construtie 2025

Se vinde o casă tip duplex cu arhitectură modernă, situată la limita dintre Timișoara și Giroc, în apropierea benzinăriei ESO, cu acces rapid la mijloace de transport, școli, grădinițe, supermarketuri și alte puncte de interes. Imobilul are suprafață utilă de 120 mp și teren de 270 mp, fiind construit ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR
5
1

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc ingrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone rezidentiale din Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp si beneficiaza de o anexa generoasa ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR
9

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat, situat în zona Calea Lipovei, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru accesibilitate și facilități. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 43 mp Balcon: 4 mp Suprafață totală: 47 mp Compartimentare: ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2393 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara
1
22

Vand casa in Timisoara

Casa P + M pe str. Lamaitei, constructie noua, teren 575 mp, la mansarda sunt 2 camere decomandate, dresing mare, baie, hol si o terasa mare deschisa, iar la parter: hol intrare, un dormitor, sufrageria, bucataria, camara, baia. In spate este o terasa generoasa. Pretul este 255.000 euro, usor negociabil. Pentru ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Închiriez Apartament 2 camere  Zona Steaua
9

Închiriez Apartament 2 camere Zona Steaua

Apartament 2 camere de închiriat Zona Steaua, Timișoara Prima închiriere! Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, 65 mp, situat într-o zonă liniștită din Steaua, ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește confort și acces rapid către toate punctele de interes. Apartamentul ...

55 m2

Timisoara, Timis

AP. 2 camere Aradului
10
1

AP. 2 camere Aradului

Proprietar inchiriez ap 2 camere in Aradului langa Mall (str Remus Radulet nr 9) langa park si loc de joaca pentru copii. Apartamentul este mobilat si utilat complet: masina de spalat, frigider, aragaz, AC, TV, cablu TV+internet. Nu se accepta animale de companie . Disponibil din 01 iunie 2026. 340 ...

55 m2

Aradului, Timisoara, Timis

apatament zona Bucovina
9
2

apatament zona Bucovina

ap 3 cam , 2 băi , 2 balcoane închise , termopane , centrală ..renovat

1625 EUR/m2 | 80 m2