Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Iulius Mall, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat,situat la etajul 6 din 8, in zona Iulius Mall Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul ...

1971 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
187

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2camere,decomandat,mobilat,utilat,centrala, etaj 3,scara de mijloc.Apartamentul este situat in zona Dacia avand o suprafata de 50 mp.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala
3
259

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament 3 camere | Zona Girocului   Pădurice
12

Apartament 3 camere | Zona Girocului Pădurice

Apartament cu 3 camere, confort 2, nedecomandat, cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Girocului, în imediata apropiere a parcului Pădurice. Imobilul dispune de centrală termică proprie, este liber și necesită modernizare. Poziționarea permite utilizarea atât ca locuință, cât și pentru activități ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5   Lipovei
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5 Lipovei

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Lipovei. Aproape de artera principală, cu acces rapid la stația de transport în comun și cu posibilitatea găsirii locurilor de parcare în zonă. Apartamentul este izolat atât la interior, ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

 Vanzare Apartament pe 2 Nivele, 3 Camere, COBALT Imobiliare
18
4

Vanzare Apartament pe 2 Nivele, 3 Camere, COBALT Imobiliare

COBALT imobiliare va prezinta un apartament cu 2 nivele, situat intr-un bloc ANL construit in 2003, cu suprafata utila de aproximativ 70 mp. Acest apartament ofera un spatiu generos si o configuratie practica pentru a satisface toate nevoile dumneavoastra. Caracteristici principale: Suprafata utila: ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat   ultracentral, aproape de  Hotel Continental și Fac. de Medicinia
9
4

Apartament 2 camere, decomandat ultracentral, aproape de Hotel Continental și Fac. de Medicinia

De vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 dintr-un bloc recent anvelopat, cu o suprafață utilă de 45 mp. - Bloc anvelopat termic - Geamuri termopan - Pardoseli laminate -Poziționare excelentă Intercontinental și Facultatea de Medicină la câțiva pași Preț: 95.000 euro Închirierea ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Zona Bucovina | 2 balcoane | Etaj 3 | Mobilat  2.
12

Apartament 2 camere decomandat | Zona Bucovina | 2 balcoane | Etaj 3 | Mobilat 2.

COBALT Imobiliare oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3, în zona Bucovina, cu acces rapid către VOX, Iulius Town și Circumvalațiunii. Apartamentul este renovat, complet mobilat și utilat, amenajat modern. Compartimentare: living dormitor bucătărie mobilată ...

53 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului   bulevard
9

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului bulevard

COBALT Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 7 din 10, într-un imobil solid. Suprafață utilă: 51,5 mp Living spațios Dormitor luminos Bucătărie separată Baie cu geam Balcon închis Clasă energetică: B Confort: centrală termică proprie aer condiționat izolație ...

1667 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

 Imobil Central de Închiriat, Ideal pentru Afacerea Ta!
6

Imobil Central de Închiriat, Ideal pentru Afacerea Ta!

Descoperă o proprietate deosebită de închiriat, situată într-o locație premium, aproape de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română! Acest imobil renovat recent în 2024 și mobilat în mare parte pentru a deveni o pensiune cu 15 camere, oferă oportunități vaste pentru dezvoltarea ...

600 m2

Timisoara, Timis

Proprietate premium de vânzare
1
1

Proprietate premium de vânzare

ideală pentru investiții comerciale sau dezvoltare hotelieră Preț: 1.250.000 euro COBALT Imobiliare vă prezintă un imobil deosebit, situat într-o zonă ultracentrală, în imediata apropiere de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română. Proprietatea a fost renovată complet în ...

2083 EUR/m2 | 600 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan curs constructii Timis 1

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Vand 5 ha teren intravilan - curs constructii cu utilitatiile (apa, gaz si curent) pe teren, in judetul Timis, la 35 km de Timisoara. Pret 14 euro mp negociabil. Pentru informatii suplimentare telefonic la nr de pe site sau ZERO SAPTE PATRU NOUA SAPTE CINCI UNU CINCI TREI SAPTE.

50,000 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% APARTAMENT 2 CAMERE, 2 BAI 79 MP MURES-BRAYTIM
10

COMISION 0% APARTAMENT 2 CAMERE, 2 BAI 79 MP MURES-BRAYTIM

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, apartament SPATIOS CU LIFT,nbsp; 2 camere, 2 bai, confort 1, decomandat,nbsp; in zona GIROCULUI - BRAYTIM , strada DEBUSSY CLAUDE, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul are o suprafata utila de 78.79 mp si dispune de o zona open space pentru living si bucatarie, ...

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera, Zona Bucovina, Timisoara
5

Inchiriez apartament cu 1 camera, Zona Bucovina, Timisoara

Persoana fizica ofer spre închiriere apartament cu 1 cameră, situat într-o zonă liniștită și bine conectată, în Bucovina, pe Strada Pantelimon Halippa nr. 3, la etajul 4 al unui imobil cu acoperiș. Apartamentul este luminos, bine întreținut și complet utilat, Disponibil de la data de 01.06.2026 ideal ...

26 m2

Timisoara, Timis

vând afacere la cheie
8
7

vând afacere la cheie

Îți dorești să pornești o afacere în cofetărie sau patiserie? Ofer spre vânzare afacere la cheie, laborator complet echipat, ideal pentru producție artizanală, comenzi personalizate, evenimente sau extinderea unui brand deja existent. Ce oferă spațiul: Echipamente profesionale pregătite de lucru: ...

Timisoara, Timis

Vand casa la curte comuna - zona ISHO
4

Vand casa la curte comuna - zona ISHO

Casa este formată din 3 camere, 1 baie și bucătărie. Dispune de anexă cu intrare separată, formată din 2 camere și baie. Terenul are 193 mp. Proprietatea oferă multiple posibilități de utilizare și investiție.

2700 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Închiriez garsonieră spital județean  complex
4
2

Închiriez garsonieră spital județean complex

Proprietar, inchirez garsoniera in zona stadion,pe Cerna Nr 15,etaj ., Garsoniera este izolata termic și fonic și complet utilata(aer condiționat, mașina de spălat rufe, electrocasnice,vesela,etc).Se închiriaza pe minim 1 an cu contract. Se percepe garanție 1 luna + 1 luna in avans.

15 m2

Timisoara, Timis

vand teren zona cora dumbravita 15

vand teren zona cora dumbravita

persoana fizica vand teren zona cora dumbravita langa bulevardul petre tutea terenurile se afla pe str. jules werne aproape de magazinul profi de pe ion creanga frontul stradal este de 17 m / parcela terenurile au 720 si 708 mp 110.000 euro / parcela zona construita si locuita.

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere cu garaj sub bloc zona Soarelui
7
8

Vand apartament 3 camere cu garaj sub bloc zona Soarelui

Propietar vând apartament cu 3 camere, 2 băii , bucătărie , 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă .Apartamentul se află în zona soarelui-girocului în bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj .

1800 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, apartament 2 camere lipovei. Parter
10
4

Proprietar, apartament 2 camere lipovei. Parter

Proprietar. Se vinde apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, balcon, boxa, semidecomandat, situat în Timișoara zona Lipovei, la parter înalt, într-o zonă liniștită și bine conectată. Incalzire de la colterm. 60m2

1617 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp utili
6
1

3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp utili

Apartament 3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp + 2 balcoane | 120.000€ negociabil 360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, complet mobilat și utilat, situat în zona Soarelui, pe strada Martir Vasile Balmus. Etaj 4/4 Bloc construit în 1990 Interfon ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Inchiriez depozit cu rampa 2

Inchiriez depozit cu rampa

Inchiriez depozit cu rampa si birou pe Calea Timisoarei

Timisoara, Timis

2 Apartamente cu câte 3 camere și parcare, et. 1 și 2, Timișoara, Torontalului, exterior
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, două apartamente, decomandate, fiecare cu câte 3 camere, unul situat la etajul 1, celălalt situat la etajul 2, într-un bloc nou, cu 8 etaje, anvelopat termic. Blocul este situat într-o zonă liniștită, cu acces facil spre centrul municipiului ...

2164 EUR/m2 | 55 m2