Promovat
200 euro!!!Garsoniera Et 3 Zona Bucovina
5

200 euro!!!Garsoniera Et 3 Zona Bucovina

Agentie imobiliara ofrra spre inchiriere garsoniera situata la Et 3 Zona Bucovina.Este complet mobilata si utilata.LIBERA.Disponibila imediat.Pret chirie lunara 200 euro.Garantie 200 eueo + Co.isiin agentie.Tel.0733 x 141 x 001.

27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere in Timisoara, zona Aradului
8

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 2 camere, cu suprafete cuprinse intre 44 si 64 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2136 EUR/m2 | 44 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Dezvoltator: Duplex Modern cu 5 camere si 3 bai | Remetea, ALPHA CITY RESIDENCE
10

OFERTA LUNII FEBRUARIE 140.000E +TVA (de la 150.000E +TVA) Vă propunem spre vânzare un duplex modern, situat în cartierul rezidențial privat Alpha City Residence, un ansamblu exclusivist ce oferă liniște, siguranță și confort. Locuința are o suprafață utilă de 116 mp și este compartimentată eficient, ...

1207 EUR/m2 | 116 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu
3
3

Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu

Inchiriez garsoniera situata in bloc de apartamente(4 pe etaj) ,la etajul 4, avand o suprafata de 19 mp ,confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.

19 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare, 170 mp, zona Lipovei
20

Casă de vânzare, 170 mp, zona Lipovei

Blitz ofera spre vânzare casă individuală elegantă, situată în Timișoara, la doar 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Locuința are o suprafață utilă de 170 mp, este amplasată pe un teren de 500 mp și dispune de beci amenajat, parter, etaj și pod. Proprietatea este complet mobilată și utilată, oferind ...

2735 EUR/m2 | 170 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 100 mp, zona Brâncoveanu
10

Apartament 3 camere, 100 mp, zona Brâncoveanu

Blitz vă propune spre vânzare, un apartament cu 3 camere, 2 băi , bucătărie închisă, 100 mp, situat la curte comună in apropierea pietei Iosefin. Apartamentul are in fată o terasă mică. În curte sunt încă 5 proprietari, liniștiți. Vă așteptăm la vizionare. Cod ofertă / ID BLITZ: P162701

1450 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră, 40,09 mp, zona Ghirodei
1

Apartament 1 cameră, 40,09 mp, zona Ghirodei

Blitz,vă propune spre vânzare într-o zonă liniștită și verde a orașului, un studio modern cu finisaje de înaltă calitate și prețuri competitive. Fiecare apartament a fost proiectat în urma unui studiu atent, pentru a asigura confort, lumină naturală și un flux luminos. Proprietatea este compusă din ...

1916 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 33 mp, zona Piata Victoriei
1

Apartament 1 camera, 33 mp, zona Piata Victoriei

Blitz vă propune un apartament cu o camera, suprafata utila de 33 mp situat in Piata Victoriei Compartimentare: -camera -bucatarie -hol -baie -balcon 3 mp Cod ofertă / ID BLITZ: P163444

2894 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Casa moderna tip Duplex, calea Torontalului
4

Casa moderna tip Duplex, calea Torontalului

Blitz vă propune spre vânzare jumătate de duplex, situată într-un cartier rezidențial din zona de nord a Timișoarei, o locație liniștită, cu acces facil și infrastructură completă. Locuința are o suprafață utilă generoasă de 120 mp, la care se adaugă o terasă de 12,5 mp și o curte amenajată cu spațiu ...

1852 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Piata Balcescu , pozitie excelenta , decomandat !!!
7
4

Piata Balcescu , pozitie excelenta , decomandat !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 4 , decomandat , baie cu geam , centrala pe gaz , neamenajat , vedere spre Piata Balcescu si spre curtea interioara , 75mp utili . Pret 91.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1213 EUR/m2 | 75 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Inchiriez spatiu comercial SAD
8
2

Inchiriez spatiu comercial SAD

Inchiriez spatiu comercial SAD 50mp,subsol,P-ta Traian,artera principala.

50 m2

Timisoara, Timis

Teren Timisoara-ideal duplex sau casa individuala
1

Teren Timisoara-ideal duplex sau casa individuala

LB Invest Imobiliare vă propune spre vânzare o parcelă de teren situată în Timișoara, pe strada Marcel Iancu, într-o zonă bine poziționată, ideală pentru dezvoltarea unui proiect rezidențial . Caracteristici: suprafață teren: 658 mp front stradal: 17 ml acces direct la drum asfaltat iluminat public ...

658 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Decomandat | Etaj 3/5 | Zonă Calea Aradului
10
1

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 5, într-o zonă liniștită și foarte bine cotată din Calea Aradului. Proprietatea se află într-un bloc construit în 1985, reabilitat termic, ceea ce contribuie la un confort sporit și eficiență ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 Cam-3 Min de Spitalul Judetean-Mobilat-Utilat-67MP-125.000 Euro!
13

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Vând casă în Timișoara
10
5

Vând casă în Timișoara

Proprietar, vând casă P+M în Timișoara, zona Selgros, suprafată teren 615 mp, curți - construcții 270 mp, mansardă - 2 camere, hol, baie cu duș, balcon, parter - 2 camere, sufragerie, bucătărie semi-deschisă, 2 băi, cameră tehnică, cameră alimente, terasă, intrare auto, spațiu pentru 3 mașini in curte, ...

3000 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Direct de la proprietar-Duplex PREMIUM, asfalt, Torontalului - Metro
10
7

Proprietar vand DUPLEX PREMIUM in zona Torontalului - Metro 2 (UAT Timisoara), PUZ nou de locuinte situat la 10 minute de Iulius Mall, asfalt, toate utilitatile dimensionate corect (apa, gaz, canal, curent, internet, iluminat stradal), constructie P+1E, 109 mp utili + 17 mp utili terasa acoperita si ...

2651 EUR/m2 | 109 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!
3
5

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!

Vand doua parcele de teren intravilan pentru locuinte colective, regim de inaltime P+2E+Er, 1479mp + 1641mp, asfalt, toate utilitatile, pret 240 euro mp, tel .

1,479 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct dezvoltator- 3 camere, 70.7mp utili + 25mp utili terasa, 130.000 euro TVA si parcare inclusa!
10
7

Vand apartament 3 camere in bloc nou cu 6 apartamente, etaj 2, 70.7mp utili + 25.5mp utili terasa acoperita, 2 bai, 2 apartamente pe nivel, pret 130.000 euro, zona Torontalului - Metro 2, tel Date tehnice: - Panouri solare pentru apa calda menajera - Caramida porotherm 25cm WIENERBERGER - Termosistem ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casă individuală, 190 mp, curte generoasă cu grădină, zona Ronaț
8

BLITZ va propune situată într-o zonă liniștită și aerisită din Ronaț, această proprietate reprezintă alegerea ideală pentru cei care își doresc confort, intimitate și mult spațiu verde. Casa este amplasată pe un teren generos de aproximativ 700 mp, cu o curte frumos amenajată, grădină și pomi fructiferi ...

1236 EUR/m2 | 190 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Garsonieră, 24 mp, parter, mobilată, zona Freidorf
3
2

Garsonieră, 24 mp, parter, mobilată, zona Freidorf

BLITZ vă propune spre achiziție o proprietate compactă și eficientă, situată strategic în zona Freidorf, pe strada Polonă nr. 2. Această unitate reprezintă soluția ideală pentru investitorii care caută un activ generator de venit, cu un istoric de închiriere dovedit și costuri de întreținere minime. ✨ ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 78 mp, Charles Darwin – Complex Studențesc, Comision 0%
12

Apartament spațios cu 4 camere de vânzare – Complex Studențesc, Str. Charles Darwin, Timișoara | Comision 0% Golden Real Estate va propune spre vânzare un apartament generos, cu suprafața de 78 mp, situat într-una dintre cele mai apreciate și cosmopolite zone din Timișoara – Complexul Studențesc, pe ...

2250 EUR/m2 | 78 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere renovat complet, Zona Lunei