Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE Apartament 2 camere pe colt in complex rezidential premium
3
2

Apostu Estate va propune spre achizitie un apartament modern, situat intr-un ansamblu rezidential exclusivist, proiectat pentru un stil de viata contemporan, confortabil si sigur. Detalii apartament: Constructie noua Finisat la cele mai inalte standarde Compartimentare moderna si spatii luminoase Materiale ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
CI571 Take Ionescu-Tipografilor,4 camere+Boxa
10
1

CI571 Take Ionescu-Tipografilor,4 camere+Boxa

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere,complet RENOVAT si UTILAT , cu suprafata utila de 62 mp, situat la Etajul 4 din 4,in zona Tipografilor,linga Take Ionescu,aproape de Medicina,Vederea este spre parcul cu verdeata,unde este liniste si aer curat.Blocul este din caramida ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere cu centrala
6
1

Apartament 2 camere cu centrala

New Consulting va propune spre vanzare un apartament situat in zona liceului Auto la etajul 4, cu centrala proprie, termopane, balcon inchis, baie cu geam, amenajari decente. Se accepta si clienti cu credit.

1462 EUR/m2 | 52 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0%-Apartament 2 camere, 52 mp - pe Calea Urseni
9

COMISION 0%-Apartament 2 camere, 52 mp - pe Calea Urseni

ID: P2594 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 52 mp utili, situat la Parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+2 Etaje, anul constructie 2025. Apartamentul dispune de balcon de 4,2 mp, loc de parcare inclus in pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament Modern- Etaj 2 | Dacia
8

Apartament Modern- Etaj 2 | Dacia

Disponibil acum pentru inchiriere, un Apartament modern, renovat complet, aflandu-se la prima inchiriere, situat la etajul 2, strada Labirint, zona Dacia. Suprafata utila este de 40mp, compartimentarea este urmatoarea: Hol de acces, Bucatarie, Living (canapea extensibila, Baie, Dormitor. Dotat cu centrală ...

40 m2

dacia, Timisoara, Timis

Casa individuala 2 apartamente | 310 mp utili |  clinica / birouri Elisabetin
20
1

Casa individuala 2 apartamente | 310 mp utili | clinica / birouri Elisabetin

Proprietate rara pe piata, cu potential ridicat pentru utilizare mixta – rezidential sau comercial in Elisabetin. Imobilul este dispus pe Demisol + Parter + Mansarda si este compartimentat in 2 apartamente distincte, cu contorizare separata. Suprafata utila: 310 mp Teren: 406 mp Compartimentare: 8 ...

1403 EUR/m2 | 310 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Spatiu birouri P+2Etaje | 120 mp Mobilat | Sagului – Ciprian Porumbescu
20

Disponibil acum pentru inchiriere un spatiu de birouri eficient compartimentat, situat in zona Sagului, pe strada Ciprian Porumbescu – o locatie accesibila si bine conectata, ideala pentru activitati de birou sau servicii. Proprietatea este dispusa pe Parter + 2 Etaje si ofera o suprafata utila de aproximativ ...

120 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Etaj 4 | Bucovina
20

Apartament 3 Camere | Etaj 4 | Bucovina

Disponibil acum pentru inchiriere, un apartament compus din 3 camere, modern, situat la etajul 4 in zona Bucovina. Apartamentul are o suprafata utila de 58mp si este compartimentat astfel: Hol Acces, Living, Chicineta, Hol distributie, Dormitor, Baie si al doilea Dormitor+Balconul inchis. Confortul ...

58 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Terasa 15mp | Fructus Plaza
14

Apartament 3 Camere | Terasa 15mp | Fructus Plaza

Disponibil pentru inchiriere, un Apartament semi-decomandat, compus din 3 Camere, situat la Etajul 10 in cadrul Ansamblului Rezidential Fructus Plaza din Zona Gheorghe Lazar. Compartimentare: Hol Acces, Bucatarie+Living open-space -iesire la Terasa de 15mp, Hol Distributie, Dormitor 1, Dormitor 2, ...

67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Terasa 10mp | Fructus Plaza
19
1

Apartament 3 Camere | Terasa 10mp | Fructus Plaza

Disponibil pentru inchiriere, un Apartament semi-decomandat, compus din 3 Camere, situat la Etajul 9, in cadrul Ansamblului Rezidential Fructus Plaza din Zona Gheorghe Lazar. Compartimentare: Hol Acces, Bucatarie+Living open-space -iesire la Terasa de 10mp, Hol Distributie, Dormitor 1, Dormitor 2, ...

60 m2

Timisoara, Timis

Caut sa inchiriez casa care trebuie reparata

Caut sa inchiriez casa care trebuie reparata

Familie cu un copil de 15 ani,caut sa închiriez O casa care trebuie reparata,având o chirie mica.

60 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez ap cu 3 camere calea sagului
10

Proprietar închiriez ap cu 3 camere calea sagului

De închiriat apartament 3 camere Calea Șagului, Timișoara Bună! Proprietar, ofer spre închiriere un apartament spațios și luminos, aflat la etajul 2 într-un bloc cu lift. Zona: Calea Șagului Compartimentare: 3 camere Dotări: Aer condiționat și centrală termică Frigider, hotă, plită pe ...

53 m2

Timisoara, Timis

Spațiu comercial cu vad bun  cu destinatie din construcție
1

Spațiu comercial cu vad bun cu destinatie din construcție

Spațiu comercial în Timișoara str .Marsall Alex. AVERESCU,fost Lidia de _ 60 mp ( spațiu comercual 2 în poza) sală mare de vanzare cu vitrina lumunoasă ,parcare în fata !

2119 EUR/m2 | 59 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semicentral,decomandat, renovat   mobilat complet
7

Apartament 2 camere, semicentral,decomandat, renovat mobilat complet

IMONAC VEST vă propune spre vânzare un apartament care te cucerește de la prima vedere combinația perfectă între locație, confort și investiție sigură! Apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, 49 mp utili, situat la parter înalt, într-o zonă semicentrală extrem de bine conectată ideal pentru locuit ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

Semicentral, Timisoara, Timis

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului
5

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului

360gradeimobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Aradului, una dintre cele mai căutate și apreciate zone din Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Preț: 89.000 € Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Caut asociere pe teren calea aradului- 5,88 hectare pt constructii hale industriale
1
8

CAUT ASOCIERE PE TEREN CALEA ARADULUI PENTRU CONSTRUCTII HALE INDUSTRIALE CARACTERISTICILE TERENULUI SUNT: -TIP TEREN- EXTRAVILAN -SUPRAFATA- 5,88 HECTARE -FRONT STRADAL- 78 METRI -LUNGIME- 755 METRI -DESCRIERE- CALEA ARADULUI, 4 BENZI DE CIRCULATIE, VIS A VIS DE DEL BONO, DUPA MAHLE , suprafata ...

58,800 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere, Giroc, langa Esso
5

2 camere, Giroc, langa Esso

Apartament 2 camere etaj 3 , compus din living, bucătărie, dormitor, baie cu geam, terasa, situat la întrarea în Giroc, langa Esso, se inchiriaza mobilat si utilat, dispune de centrala proprie, clima si un loc de parcare. Preț 450 euro+comision Tel

54 m2

Timisoara, Timis

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala
10
4

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala, mobilat și utilat, dispune de centrala proprie, suprafață 52 mp utili. PREȚ 105000 euro, comision 0 Tel

2019 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + 2 balcoane - parcare inclusa - BLOC NOU - 75.600 Euro
5
8

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou de tip P+3, construit cu structura de rezistenta din beton armat si zidarie din caramida Porotherm, oferind durabilitate si o foarte buna izolatie termica. Locuinta este compartimentata eficient si cuprinde living open ...

1800 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
10
2

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc cu lift - 53mp - constructie finalizata - parcare inclusa
6
2

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces rapid la transport in comun, hipermarketuri, unitati de invatamant si alte facilitati urbane. Configuratia include doua camere in regim open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei. Proprietatea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa noua in triplex- 3 dormitoare+living+birou- 100 mp- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11
3

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2