Promovat
Apartament de vanzare, decomandat, 3 camere, Lipovei, Timisoara
12
3

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, situat in zona Lipovei, Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, market, statie de autobuz, farmacii sau parc. La doar 1.7 km ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-5 Min de Centru-43 MP-Aer conditionat-Mobilat-Utilat-66.000 Euro !Negociabil
10
3

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 1 minut de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de ...

1535 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Cetatii-5 Min Centru-Mobilat Lux-Balcon-Centrala-Boxa-54 MP-128.000 Euro !
20

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Cetatii - Calea Bogdanestilor, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul orasului Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Liviu Rebreanu
4
41

De inchiriat apartament 1 camera in zona Liviu Rebreanu

Apartament modern si spatios cu o camera in zona Liviu Rebreanu , aproape de statia de tramvai . Este situat la etajul 2 , suprafata utila de 30 mp . In imediata vecinatate se pot regasi magazine alimentare , transport public , gradinita. Pentru mai multe informatii , ne puteti contacta la numarul a ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
1

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Pet friendly , se accepta fumatori , Take Ionescu !!!
13
1

Pet friendly , se accepta fumatori , Take Ionescu !!!

Apartament de inchiriat , 3 camere decomandat , mobilat , utilat , etaj 2 , incalzire de la retea , costuri mici , garaj , zona Take Ionescu - Vasile Lucaciu . Pret 450Euro negociabil , fara garaj , 490Euro cu garaj . Comision agentie 200Euro . Se accepta animale de companie . Se accepta fumatori ...

65 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 dormitoare
5

Apartament 2 dormitoare

Proprietar, închiriez apartament cu 2 dormitoare decomandate, în zona Aradului, în apropiere de Iulius Town și Vox. Un dormitor este mai mare, iar celălalt mai mic, dar cu balcon închis în termopan. Are spații de depozitare generoase. Amenajat modern, cu o baie, bucătăria amenajată în balcon și cu ...

54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5
1

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30  Parc
4

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30 Parc

Propietar doresc sa inchiriez camera complet decomandata in apartament .Caut o colega pentru un apartament cu 4 camere decomandate complet , 3 grupuri sanitare , centrala termica pe gaz , geamuri termopan , frigider , aragaz , masina spalat spalat automata , camara si debara depozitare .Camera are 16 ...

16 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
8
1

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp utili plus balcon, etaj 4 din 5 - Girocului
7

ID: P2555 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
9

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere
10

Închiriez apartament 2 camere

Apartament 2 camere de închiriat - zonă centrală (Olimpia) Situat în zona Olimpia - Stadionul Dan Păltinișanu, la 15-20 minute de mers pe jos de centru. Locație centrală, acces rapid peste tot. Detalii la telefon Dotări: WiFi 2 televizoare smart Centrala, clima Frigider Călcător vertical Mașină ...

52 m2

Timisoara, Timis

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar
1
3

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar

Vind casa cu teren de 1600m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

342 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez casa zona ștrandului umt
8

Închiriez casa zona ștrandului umt

Proprietar închiriez casa individuala cu regim P+1E situat în zona Umt - Fabrica Continental, Spital Municipal localitatea Timișoara având un număr de 3 camere și o suprafață utilă de 80 mp, teren 600 mp. Casa a fost construita în 1985 structura fiind din cărămidă pereți din cărămidă. Se poate închiria ...

80 m2

Timisoara, Timis

Vand casa în zona Mehala
10
2

Vand casa în zona Mehala

Proprietar vând casa confort 1 decomandat cu gradina cu acces auto în curte pentru 2 mașini în zona Mehala, aproape de catedrala veche compusa din 4 camere, 3 bai sufragerie mare 70 mp terasa on partea din spate a casei. Suprafață utilă este de 170 mp. Preț 210000 euro.

1235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua
4
3

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua

ID: P2554 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, 15 mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1976. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - ...

1722 EUR/m2 | 16 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament de închiriat
9
1

Apartament de închiriat

Apartament de închiriat cu 2 camere: dormitor și bucătărie cu living open-space in Complexul Studențesc Timișoara. Este la prima închiriere după ce a fost renovat. Electrocasnicele inclusiv aerul condiționat sunt noi. Excepție face mașină de spălat rufe. Dispune de centrală termică. Cheltuielile iarna ...

32 m2