Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc
3
72

De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc

Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Complexului Studentesc,( Bulevardul Eroilor de la Tisa ). Garosniera se afla la etajul 1 si are o suprafata de 25 mp.

25 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou - Denya Forest 7 bloc nZEB - COMISION 0%
18

Apartament nou - Denya Forest 7 bloc nZEB - COMISION 0%

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 6 oferă finisaje de ...

2254 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere in Timisoara, zona Aradului
8

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 2 camere, cu suprafete cuprinse intre 44 si 64 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Buzias
3
11

Apartament de vanzare Buzias

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Buzias,la etajul 2,suprafata de 25 mp, acesta se vinde mobilat si utilat. Dispune de mobilier modern si electrocasnice. In apropiere,se afla diverse supermarketuri,centre comerciale,acces la mijloace de transport,etc. Pentru orice informatii, sunati la ...

Buziasului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici 230e
3

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici 230e

Apartamentul este situat in zona Blascovici etaj 1 constructie noua, mobilat si utilat complet, mobilier nou, cabina de dus cu hidromasaj. Dispune de o suprafata 32 mp.

32 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar
4
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camera, pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau, in imobil istoric. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Suprafata este de 55 mp

1636 EUR/m2 | 55 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere
13
1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

55 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Medicinei
4

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere foarte spatios,balcon mare, renovat ,mobilat si utilat total. Nu se accepta animale companie. Imobilul este situat la etajul 4 , suprafata acestuia fiind de 52 mp.

52 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

vand casa+teren 1

vand casa+teren

Vand casa partial din caramida, gradina 3527m, front stradal 22m, sosea asfaltata, apa , canalizare, gaz, la 10 km de Timisoara, Dudestii Noi, 128.000 euro, tel

640 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere în zona Lipovei, pe strada Sfintii Apostoli Petru si Pavel,pe artera principala,langa Piata Noua si magazinul Profi. Se află la etajul 2 din 5, apartamentul are o suprafata totala de 50 mp

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
4
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Îți prezentăm un apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Soarelui, una dintre cele mai liniștite și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara. Ideal pentru o persoană singură, un cuplu. Are o suprafata utila de 35 mp , fiind situat la un etaj intermediar. Dotări și finisaje: Cameră spațioasă și ...

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!
10
2

Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!

Propun spre vanzare un apartament modern, situat la etajul 2, ideal pentru locuit. Locuinta este complet renovata si dispune de compartimentare practica. Beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane. Este situat intr-un bloc izolat termic, vedere pe 2 parti. Se vinde mobilat si utilat. Dispune de centrala proprie. Detine ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere in zona Lipovei
4

Apartament 2 camere in zona Lipovei

Oferim doua camere in zona Lipovei, mobilat cu frigider, masina de spalat, aragaz. Suprafata utila de 48 mp2 situat la mansarda bine construita, totul nou.

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere. Model mare. Centrala proprie
10
3

2 camere. Model mare. Centrala proprie

De inchiriat apartament cu 2 camere; - apartament situat pe malul raului Bega, in zona Timocului - etaj 4 5 + ACOPERIS - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, ...

58 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat de inchiriat la casa, zona Crisan
15
2

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Timisoara, zona Crisan. FOXFORT propune de inchiriat un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Crisan, aflat la etajul 1 intr-o casa cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj. Anul constructiei 2000, structura beton, material zidarie ...

120 m2

Crisan, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8

apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Lipovei, pretul e fix si are si centrala pe gaz, Acceptam animale de companie. Etaj 1 4 , 49mp.

49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2