Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 1,  zona Maria Timisoara
15
1

Apartament 3 camere de vanzare, etaj 1, zona Maria Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Maria, o zona centrala a orasului Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1 inr-un imobil monument istoric cu 2 etaje si pod. Asociatia de locatari are in perspectiva reabilitarea ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse de vanzare, Zona Aradului, Timisoara
7
1

Penthouse de vanzare, Zona Aradului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un penthouse modern cu 2 camere, situat la etajul 9/9, in zona de Nord a orasului, zona Aradului, Timisoara, judetul Timis, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Locuinta are o suprafata utila de 70 mp. Compartimentare ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11
1

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere  zona Modern
3
1

Apartament 2 camere zona Modern

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, se accepta animale de companie.

Modern, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Iosefin
11
11

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
3

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vanzare in Timisoara - Oportunitate dezvoltator
1
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului, avand o suprafata de 772 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, regim inaltime ...

772 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
2

apartament cu 2 camere in zona Aradului

Dau spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Aradului aproapde de facultatea de Agronomie, cu o suprafata de 50 mp care dispune de centrala proprie , complet mobilat si utilat, apartamentul se afla la parter!

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona Medicina
4

Apartament cu 2 camere zona Medicina

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat , etajul 4. Apartamentul este mobilat si proaspat renovat. Suprafata utila este de 50 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera zona Ronat
3

Apartament cu o camera zona Ronat

Inchiriez apartament cu o camera , mobilat si utilat situat in Ronat , zona linistita de case , aproape de Bogdanestilor . Apartamentul are 32 mp , este compus din camera , baie cu masina de spalat , bucatarie cu frigider , aragaz , cablu tv , internet . Nu se accepta animale de companie !

Ronat, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
8

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Unirii,
7

Apartament 1 camera zona Unirii,

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,bucatarie baie,Piata Unirii, Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Etaj 1, Confort: 1, numar etaj: 2, numar camere: 1, numar bai: 1, suprafata utila: 40. Apartamentul este situat ultra-central, are bucatarie, o camera mare, dressing. Apartamentul este complet ...

Unirii, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Modern
4
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Modern

Va prezentam in exlusivitate spre inchirere un apartament cu o camera decoamndat, situat in zona Modern, la 2 minute de mers de mijloacele de transport in comun, Profi la parter! Apartamentul are o suprafata de 38 mp, situat la etajul 2!

38 m2

Modern, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 47 mp cu vad excelent, zona Piata Badea Cartan
6
5

Spatiu comercial cu 2 incaperi de inchiriat in Timisoara, zona Badea Cartan. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Timisoara situat in zona Badea Cartan, avand un numar de 2 incaperi si o baie. Suprafata utila 47 mp. Imobilul are structura din caramida, este construit in anul 1850, renovat ...

47 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina
7

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Vand apartament cu 2 camere cu o suprafata de 50 mp si un balcon micut, la 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul este decomandat, confortabil si calduros. Este situat la etajul 3 4 mobilat si utilat, masina de spalat, aragaz, frigider, mobilier.Apartamentul se vinde utilat si mobilat, ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2