Promovat
Apartament cu 2 camere Braytim
15
5

Apartament cu 2 camere Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
53 mp+logie 6 mp, decomandat, strada Stuparilor nr.6, Timisoara
9

Situat pe Strada Stuparilor nr. 6, la doar 5 minute de Iulius Mall, zona Take Ionescu și str. Demetriade, ansamblul Ana Residence îți oferă echilibrul perfect între confort, liniște și acces rapid la principalele puncte de interes ale orașului. Proiectul este format din 5 clădiri cu regim redus de înălțime ...

2496 EUR/m2 | 54 m2

Est, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
185

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera conf.2 et.3, avand o suprafata de 20 mp, cu masina de spalat,aragaz,frigider,baie cu vana,apa calda si caldura de la centrala proprie cu mini bucatarie.

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat zona Steaua
3
603

Apartament cu o camera de inchiriat zona Steaua

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera 32 mp aproape de Shopping City format din camera , bucatarie si baie .Apartamentul se afla la etajul 1 .

32 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament cu două camere
6
1

Proprietar închiriez apartament cu două camere

Proprietar, închiriez apartament cu două camere, parter, semidecomandat, zona Compelxului Studențesc, centrala proprie, mobilat si utilat, boxa, bloc izolat termic (cheltuieli mici), preț 360 euro lună + garanție, disponibil incepand cu 01.07.2026, NU se acceptă animale de companie.

38 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
apartament o camera de inchiriat in zona Giroc
3
495

apartament o camera de inchiriat in zona Giroc

Inchiriez apartament o camera langa Hotel Check-Inn dotat cu masina de spalat , frigider , aragaz etc. Suprafata este de 30 mp , etaj 2

30 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
13

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Soarelui, strada Uranus nr. 23, etajul 2, avand o suprafata de 48 mp. Complet mobilat si utilat, vedere la parcul Lidia. Este foarte aprope de mijloacele de transport in comun

48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
1

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
apartament o camera la 5 minute de Iulius Mall
3
235

apartament o camera la 5 minute de Iulius Mall

Ofer spre inchiriere apartament o camera la 5 minute de Iulius Mall cu acces la mijloace de transport in comun . Apartamentul este mobilat si utilat . Zona foarte buna si linistita. Este situat la etajul 3 avand o suprafata de 28 mp.

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Închiriez apartament 1 camera
10
1

Închiriez apartament 1 camera

Apartament 1 camera . 32 mp , baie bucătărie separat . Apartament nou . Zona Braytim calea Urseni . Loc parcare inclus.

32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  garsoniera in  zona steaua
4
149

De inchiriat garsoniera in zona steaua

Inchiriez garsoniera, avand o suprafata de 20mp, la etajul 2 utilata si mobilata complet

20 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului
6
32

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului

Oferim spre inchiriere 2 camere in zona Sagului mobilat si utilat. Inchiriere pe o perioada lunga, disponibil imediat.

47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona Take Ionescu cu centrala proprie
3
300

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu cu centrala proprie

Inchiriez garsonierazona situata la parter, mobilat, izolat termic, usa metalica, incalzire centralizata cu o suprafata de 25 mp

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona ultracentrala
3
280

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala

Inchiriez apartament cu 1 camera 27mp,mobilat,utilat,decomandat,etaj 1,cenrala termica proprie,aer conditionat,bloc anvelopat,cheltuieli de intretinere mici.Zona buna.

27 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean
7

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat cum se vede in poze, baie cu geam, su: 42 mp balcon, etaj 4 din 4, cu acoperis, bloc anvelopat Apartamentul se poate preda imediat. Dispune de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etajul 1, bloc nou, zona Mehala
7
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 3 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 1, într-un bloc cu regim ...

1922 EUR/m2 | 63 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera zona Spitalul Judetean
3
363

De inchiriat apartament cu o camera zona Spitalul Judetean

Inchiriez apartament cu o camera 25 mp, decomandat, proaspat zugravit, etaj 1, mobilat si utilat (frigider, masina de spalat, aragaz), gresie, faianta, termopane, balcon inchis, centrala proprie pe gaz noua. Bloc civilizat de apartamente cu interfon. ( Spitalul Judetean).