Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, in vecinatatea liceului Ana Aslan,suparafata de 46 mp,la etajul 2 cu toate utilitatile incluse. In zona se afla scoala,gradinita,market-uri,mijloace de transport in comun(tramvai,autobuz),parc(loc de joaca pt copii). Se accepta si animale ...

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Medicina. Disponibil imediat. Pretabil investitie
3
6

Medicina. Disponibil imediat. Pretabil investitie

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4 - detalii AMENAJARE interioara : gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 18.000 Eur. Se accepta si varianta de achizitionare prin intermediul ...

1782 EUR/m2 | 10 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere,  zona Girocului in apropiere de Profi
7

Apartament 2 camere, zona Girocului in apropiere de Profi

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in zona Girocului, in apropiere de Profi, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4+M. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces in imobil; - Living; - Bucatarie cu camara; - Hol de acces in baie si ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

CI645 Freidorf,1 camera,Et.1,Renovat
18
10

CI645 Freidorf,1 camera,Et.1,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament Renovat,cu 1 camera,la Et.1din 4,situat in zona Freidorf.Apartamentul este semidecomandat,avand suprafata utila de 30 mp, Compartimentarea imobilului : - hol - camera spatioasa - bucatarie mobilata - baie amenajata cu cabina de dus -balcon ,ideschis ...

1332 EUR/m2 | 30 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

CI618 Sagului,1 camera,centrala
6

CI618 Sagului,1 camera,centrala

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera,confort 1, la Et.4 din 5,situat in zona Sagului,Apartamentul este decomandat,avand suprafata utila de 35 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - camera spatioasa - bucatarie - baie amenajata cu cada si geam - ...

1786 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

CI602 Simion Barnutiu,2 camere+Boxa
14
1

CI602 Simion Barnutiu,2 camere+Boxa

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament semidecomanda, cu 2 camere,spatios, cu o suprafata utila de 55 mp, situata la Et.4 din 5,,in zona Simion Barnutiu,intrarea Lugojului. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol de acces - bucatarie cu camara - living spatios -dressing ...

1518 EUR/m2 | 55 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

CI 648 Badea Cartan-Telegrafului,2 camere,istoric
10

CI 648 Badea Cartan-Telegrafului,2 camere,istoric

Agentia imobiliara AV Estate va propune spre vanzare un apartament ,in cladire istorica, cu 2 camere,situat la Denisol ,avand suprafata utila de 56 mp ,pozitionat in zona Badea Cartan- Telegrafului Cladirea este una istorica cu arhitectura specifica,ziduri groase,fatada renovata. Este o oportunitate ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

CI651 Casa 3 camere,Iosefin - Gara de Nord
7
6

CI651 Casa 3 camere,Iosefin - Gara de Nord

Agentia AV Estate va ofera spre vanzare o Casa situata in Timisoara,in zona Iosefin,aproape de Gara de Nord ,la cateva minute de Jandarmerie. Casa este o constructie 2026, are aprox. 60 mp utili si dispune de 2 camere,si living cu bucatarie open space ,baie cu geam.Suprafata terenului este de 300mp Imobilul ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 2 camere
10
1

Inchiriez apartament cu 2 camere

Inchiriez apartament cu 2 camere,mobilat si utilat complet,masina de spalat,frigider,aragaz,centrala proprie,clima, et3, zona piața Gurocului,Timișoara,ocupabil imediat.Tel.

45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.
16

Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.

De vanzare, langa scoala 30, zona Soarelui, la etajul 2 intr-un bloc anvelopat, model cu 2 bai, bucatarie spatioasa, dressing, balcon inchis, amenajat complet, cu centrala proprie, clima, partial mobilat si utilat, 139000 Euro, negociabil. 0755793075

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
2

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9
1

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
31

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2