Apartament cu o camera in zona Centrala
3

Apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona centrala,in zona linistita,la 250 metri de statia de autobuz. Situat la etajul 1, suprafata de 30 mp, recent renovat, cu centrala proprie. Va asteptam la vizionare!

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament la cheie in zona Cetatii
3
6

Apartament la cheie in zona Cetatii

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Cetatii. Este situat la etajul 1,suprafata de 41 mp,se vindemobilat. Apartamentul este se afla in apropierea centrelor comerciale, scoli,gradinite,banci,etc. Usor negociabil ! Mai multe detalii telefonic!

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
6
1

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera,in zona Complex Studentesc,la etajul 3,suprafata de 35 mp,se inchiriaza mobilat modern si uitlat complet. Zona ofera statii de transport in comun,magazine,farmacii,banci,ATM-uri,cafenele,iar accesul catre universitati si facultati este unul rapi,catre ...

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou cu 3 camere de vanzare, zona Buziasului, Timisoara
5
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, situat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 80 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Living open space cu bucataria - Scara interioara ...

988 EUR/m2 | 80 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala
20
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament versatil, situat la etajul 1 al unei cladiri istorice elegante din zona centrala a Timisoarei, construita in 1940, avand regim de inaltime Parter + 2 Etaje. Constructia este solida, avand structura ...

2435 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Super oferta-Vindem 31.028 mp teren intravilan in PARCUL INDUSTRIAL FREIDORF-Timisoara
3
3

Gabrian Imobiliare vă propune spre vânzare doua terenuri intravilane cu multiple avantaje, situate în Timișoara, în Parcul Industrial Freidorf. Descrierea proprietății: Suprafață: 31.028 mp Preț: 11 euro mp + 3% comision Cel mai bun preț din zonă! Destinații ideale: Aceste terenuri intravilane sunt ...

31,028 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar - Vand teren și casa Zona Plopi - TIMISOARA
1
17

Proprietar - Vand teren și casa Zona Plopi - TIMISOARA

Terenul intravilan, destinatie rezidentiala are 6.263 mp, este situat in Timisoara in partea de vest a Cartierului Plopi ( spre oras), in zona de vile si case cu toate utilitatile – gaz, curent, apa si canalizare oras. Frontul stradal este de 39,73 metri. Terenul este partial imprejmuit. Se preteaza ...

6,263 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Casa de vânzare .Timisoara 12

Casa de vânzare .Timisoara

Vând casă doua camere bucătărie baie termopane gresie faianță hol boxa.Totul contorizat .Aproape piata Iosefin tramvai autobus firobuz.Pret 75000 de euro.Telefon

1875 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
6

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPRIETAR: Vând un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 44 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare. Bucătăria a fost transformată ...

2091 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Olimpia-Stadion
14

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Olimpia-Stadion

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Timisoara, zona Olimpia-Stadion. FOXFORT va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Olimpia-Stadion, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 7 etaje. Anul constructiei este 1984, ...

60 m2

Timisoara, Timis

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro
14
4

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

150 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur
3

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur

Închiriez apartament cu 2 camere in Complex studentesc mobilat și utilat , etaj 3 , 350 euro 0727408979

48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

vand casa cocheta Fratelia
20
14

vand casa cocheta Fratelia

Vand casa renovata cocheta semimobilata, cu doua dormitoare baie bucatarie, anexe, wc de curte, doua terase, gradina cu vie si pomi fructiferi, sistem de irigat, vecini liniștiți, zona buna cu multa liniste si in apropiere de Lidl,

2933 EUR/m2 | 75 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000
14
1

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000

Vand vila de lux in zona Bucovina cu D+p+e+m compusa din 7 camere pllus inca atatea la demisol si mansarda , bucatarie de vara, 3 garaje, anexe, centrala termica pe lemne si centrala termica pe gaz, panouri solare pentru apa calda, dedurizator de apa gradina bio de fructe si legume, pomi fructiferi, ...

2000 EUR/m2 | 600 m2

Mehala, Timisoara, Timis

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro
7

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro

Vand apartament 4 camere 2 bai decomandat, mobilat si nou amenajat Unirii etaj 4 cu acoperis nou, 100 mp,

2200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament3 c lux Aradului 149900
17
4

vand apartament3 c lux Aradului 149900

vand apartanent lux Aradului Decatlon bloc nou parter cu balcon inchis , etaj 2, mobilat si utilat lux, mobila lemn si mdf, finisaje de exceptie, pat tip springbox, loc parcare, 149900

2498 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 2 camere Giroc 500 euro
5

inchiriez apartament 2 camere Giroc 500 euro

Inchiriez apartament cu doua camere intrare Giroc decomandat, mobilat si utilat in bloc nou cu incalzire in pardoseala , cu balcon tip terasa la etaj 1, la prima inchiriere , pret500 euro,