Promovat
Apartament 2 camere, etaj intermediar, renovat in Piața Libertatii
6

Apartament Decomandat cu Potențial Airbnb – Piața Libertatii, etaj intermediar, Complet Renovat Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament decomandat, frumos amenajat, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului, într-o clădire reabilitată termic, cu lift și acces facil. Detalii ...

2750 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere,de vanzare, zona Torontalului, Timisoara
10
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament de lux cu 2 camere open space confort 1 in zona Calea Torontalului. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui unui imobil cu 5 etaje cu lift. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 80mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie ...

2125 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 60 mp, etaj 1, Nord One Botanic
13

Apartament 2 camere, 60 mp, etaj 1, Nord One Botanic

**De închiriat apartament cu 2 camere decomandat, ULTRACENTRAL**, situat în ansamblul rezidențial premium Nord One Botanic, una dintre cele mai exclusiviste locații din Timișoara. Poziționat la **etajul 1 din 9**, acest apartament impresionează printr-o compartimentare eficientă și o suprafață utilă ...

60 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE CASA INDIVIDUALA | ZONA 0 | 2 FRONTURI STRADALE | 270 MP |
11

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă centrală a orașului Timișoara, pe Calea Bogdăneștilor. Casa este individuală, dispusă pe regim de înălțime D+P+E+Pod. Dispune de o suprafață utilă de 270 mp, la care se adaugă o terasă și două balcoane, fiind ...

1574 EUR/m2 | 270 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
28

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere - zona Telegrafului
5

Apartament 2 camere - zona Telegrafului

Inchiriez apartament cu doua camere situat in zona Telegrafului. Imobilul este situat la etajul 2 si se intinde pe o suprafata de 47 mp. Este compartimentat astfel: bucatarie+living , dormitor , baie. Imobilul este la 10 min distanta de mers pe jos de Iulius Town.

Telegrafului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Aproape de IULIUS TOWN! Ap cu 1 camera. DECOMANDAT!
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Gheorghe Lazar
4

Apartament 2 camere zona Gheorghe Lazar

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona centrala, mobilat si utilat complet, la etajul 3, cu o suprafata de 50 mp, se accepta animale de companie, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii din apartament

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !
7
6

Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, aproape de Piata verde si de mijloace de transport. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc izolat termic; Model decomandat, cu un balcon inchis la bucatarie, vedere pe o singura parte (in fata), loc de depozitare (debara), geam la baie; Detalii ...

1797 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean centrala proprie
3
2

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu o camera situat in zona Spitalului Judetean,la parter,cu o suprafata de 38mp. In apropierea acestuia se gasesesc mijloacelor de transport in comun,mai multe magazine,farmacii,banci,ATM-uri,parcuri,terase,restaurante,iar pana la facultati aveti de parcurs ...

38 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
5

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu
3
27

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Liviu Rebreanu, 32 mp, etaj 1. Locuința este amplasată într-un bloc civilizat, cu acces rapid la punctele de interes și rețeaua de transport, ideală pentru locuit sau investiție. Imobilul este bine întreținut. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contact ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de Iulius TOWN - O camera. La etajul 1 !
7
4

Aproape de Iulius TOWN - O camera. La etajul 1 !

Propun spre vanzare un apartament cu o camera, in zona Aradului la etajul 1, intr-un bloc cu 4 apartamente pe nivel; Model decomandat, confort 1, vederea pe o parte, 1 balcon inchis in tamplarie PVC si geam termopan; Apartamentul este structurat astfel: - hol - bucatarie - debara - baie - camera - balcon Incalzirea ...

2108 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion
4

Apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu 2 camere, decomandate, mobilate si utilate complet, cu o suprafata de 50 mp, se afla la etajul 3, se accepta animale de companie, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

50 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2